سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲
۱۱:۵۵:۳۴
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

طرح پلیس گردشگری در کویرهای شهرستان آران و بیدگل عاملی مهم در تقویت امنیت پایدار مناطق گردشگری است

گردشگران باید با گردشگری مسئولانه به حفظ امنیت پایدار منطقه همت گمارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشست امنیت کویر این شهرستان گفت: شهرستان آران و بیدگل با ۳۰۰ هزار هکتار بیابان،  ۱۲۰ هزار هکتار جنگل و ۶۱ هزار کیلومتر وسعت نیازمند راه‌اندازی سامانه ورود گردشگران داخلی و خارجی به کویر است. وی اجرای طرح […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشست امنیت کویر این شهرستان گفت: شهرستان آران و بیدگل با ۳۰۰ هزار هکتار بیابان،  ۱۲۰ هزار هکتار جنگل و ۶۱ هزار کیلومتر وسعت نیازمند راه‌اندازی سامانه ورود گردشگران داخلی و خارجی به کویر است.

وی اجرای طرح پلیس گردشگری در کویر شهرستان آران و بیدگل را عاملی در تقویت امنیت پایدار منطقه ذکر کرد و افزود:  طرح جامع گردشگری کویر و نمک شهرستان آران و بیدگل در حال تدوین و تکمیل شدن نهایی است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با بیان اینکه در بخش اقتصادی، گردشگری موجب ارزآوری برای کشور می‌شود، گفت: گردشگری از پیشران‌های اقتصاد و توسعه کشور است و موجب رونق و تحرک اقتصادی می‌شود.

وی افزود: در شرایط کنونی، فعالان حوزه گردشگری متعهدند تا عادی شدن شرایط از هرگونه اقدامی که منجر به شیوع بیماری کرونا شود جلوگیری کنند.

دکتر بایبوردی بر ضرورت تقویت زیرساخت‌های راه و گردشگری در شهرستان آران و بیدگل برای میزبانی گردشگران داخلی و خارجی تاکید کرد و ادامه داد: کویرهای این شهرستان با برخورداری از جاذبه‌های بی‌مانند تاریخی و طبیعی می‌توانند به انتخاب نخست گردشگران داخلی و خارجی برای سفر به ایران و این منطقه تبدیل شوند که این مهم در سایه برنامه‌ریزی و ایجاد تاسیسات  و زیرساخت‌های لازم محقق می شود.

وی بر گردشگری مسئولانه گردشگران تاکید کرد و ادامه داد: شهرستان آران و بیدگل دارای ۱۲۰ هزار هکتار جنگل دست‌کاشت است و گردشگران باید به حفظ محیط زیست همت گمارده و به جنگل‌های دست کاشت و تاغ‌ها آسیبی وارد نکنند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با بیان اینکه ۴۲ امامزاده و بقاع متبرکه در شهرستان آران و بیدگل به عنوان مقصد گردشگری زیارتی و مذهبی شمال استان اصفهان محسوب می‌شود، افزود: گردشگری نوعی سرمایه‌گذاری و گردشگر فرصتی است که می تواند درآمد و اشتغال پایدار را تامین کند و در این راستا باید برای تقویت زیرساخت‌های گردشگری، تمهیداتی اندیشیده  شود.

وی به گردشگری پاک و سالم اشاره کرد و گفت: گردشگران باید به ارزش‌های ایرانی – اسلامی و بومی – محلی احترام بگذارند.

برچسب ها :
مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در ملاقات مردمی با جمعی از شهروندان درخواست‌های آنان را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دکتر رضایی فرماندار، در دیدار چهره‌به‌چهره با مردم پای صحبت‌های آنان نشست تا پاسخگو و پیگیر خواسته‌ها و مشکلات آنان باشد. در این ملاقات مردمی که صبح امروز دوشنبه در محل دفتر فرماندار برگزار شد درخواست‌های مراجعه‌کنندگان از سوی فرماندار مورد بررسی قرار گرفت و دستورات […]

۲۹ اسفند ۱۴۰۱

در اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی، تخصصی و اختصاصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی و بنا بر ابلاغ سازمان اداری و استخدامی کشور، ثبت‌نام دهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای جذب نیرو در دستگاه‌های اجرایی از ۱۵ فروردین‌ماه ۱۴۰۲ شروع خواهد گردید.

۲۸ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت شهید مهدی باکری و روز شهردار؛ دکتر علی‌اکبر رضایی فرماندار با شهرداران آران و بیدگل، نوش آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد دیدار و گفتگو کرد. دکتر رضایی در این دیدار از خدمات ارزشمند شهرداران و تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان آن مجموعه که زمینه […]

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی 25 اسفندماه، روز شهردار را به شهرداران شهرستان آران و بیدگل تبریک گفت و از تلاش‌های آنان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ متن پیام به شرح زیر است: نام‌گذاری ۲۵ اسفندماه؛ با تأسی از سالروز شهادت سردار افتخارآفرین لشکر۳۱ عاشورا شهید مهدی باکری به‌عنوان روز شهردار اقدامی ارزنده و فرصت مغتنمی برای قدردانی و تجلیل از فعالیت‌های خالصانه و شبانه‌روزی خادمان مردم در عرصه‌های مختلف شهرداری و مدیریت […]

۲۵ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + یازده =