پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
۱۸:۵۶:۲۷
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

معاون استاندار اصفهان: مصوبات ستادهای تسهیل و رفع موانع تولید لازم الاجراست

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از ایرنا؛ امیر رضا نقش شامگاه دوشنبه در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان آران و بیدگل افزود: اگر مدیری مصوبات این ستاد را اجرا نکند مرتکب تخلف و ترک فعل می شود، فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان شهرستان آران و بیدگل […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از ایرنا؛ امیر رضا نقش شامگاه دوشنبه در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان آران و بیدگل افزود: اگر مدیری مصوبات این ستاد را اجرا نکند مرتکب تخلف و ترک فعل می شود، فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان شهرستان آران و بیدگل تقاضای خود را در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اصفهان مطرح کنند تا در این ستاد مشکلات افراد به شکل موردی بررسی شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان بیان کرد: مسائل و مشکلات فعالان اقتصادی این شهرستان بیشتر شامل کمبود زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی و مشکل برق‌رسانی، تسهیلات بانکی و سرمایه ثابت و درگردش است، تسهیلات مصوب شده برای این شرکت‌ها در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان آران و بیدگل باید هرچه سریعتر توسط بانک‌ها پرداخت شود.

نقش گفت: در ایام الله دهه مبارک فجر ۱۲۴ طرح عمرانی، کشاورزی، فرهنگی و گردشگری با اعتبار ۲۰۰میلیارد تومان در شهرستان آران و بیدگل افتتاح می‌شود و افتتاح این طرح ها در رشد اقتصادی منطقه اثرگذار است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان عصر دوشنبه(۱۷بهمن)همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر برای افتتاح سه طرح عمرانی وارد شهرستان آران و بیدگل شد.

این طرح‌ها شامل احیاء بافت محله حاج امین، آبرسانی به روستاهای یزدل، محمدآباد و علی‌آباد و روشنایی جاده بخش مرکزی به کاشان است.

طرح‌های افتتاحی در ایام الله دهه مبارک فجر شامل ۲ طرح عمرانی در حوزه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اعتبار ۳۲ میلیارد ریال، چند طرح در حوزه جهاد کشاورزی با اعتبار ۳۵ میلیارد ریال، چند طرح در حوزه آموزش و پرورش با اعتبار ۲۶ میلیارد ریال، یک طرح در بخش فنی و حرفه ای با اعتبار ۲میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، یک طرح در حوزه آب و فاضلاب با اعتبار ۵۰ میلیارد ریال، طرح‌هایی در حوزه راه و شهرسازی با اعتبار ۸۰ میلیارد ریال وطرح‌هایی در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال، چند طرح در حوزه شهرداری آران و بیدگل با اعتبار ۴۰۰ میلیارد ریال و غیره است.

شهرستان آران و بیدگل با بیش از ۱۰۳ هزار نفر جمعیت در حدود ۲۱۵ کیلومتری مرکز استان اصفهان قرار دارد.

مطالب مشابه
فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل گفت: یک هزار و 176 نفر در این شهرستان مسوولیت اجرا و نظارت بر انتخابات ۱۱ اسفند امسال را بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی گفت: تعداد ۸۳ شعبه اخذ رأی برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در این شهرستان تعیین شده که نسبت به دوره قبل انتخابات مجلس، ۱۳ شعبه اخذ رأی افزایش یافته است. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نخستین مجلس دانش آموزی آران و بیدگل با حضور ۱۲۰ دانش آموز منتخب مدارس شهرستان شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: این مجلس دانش‌آموزی برای اولین‌بار با هدف پیگیری مطالبات دانش‌آموزان شهرستان در حوزه‌های مختلف تشکیل شده است. علی‌اکبر رضایی افزود: اعضای این مجلس که با انتخابات مدارس انتخاب شده‌اند از بین خود ۷ نفر […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ با حضور رئیس و اعضای هیات بازرسی انتخابات، جلسه آموزشی بازرسان و سربازرسان برگزار شد. آموزش استفاده از اپلیکیشن بازرسی انتخابات در روز اخذ رأی و آشنایی با شرح وظایف مربوطه از جمله موارد مطرح در این نشست بود.

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ چهاردهمین جلسه هیئت اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی شهرستان، اعضای هیئت نظارت و اعضای هیئت اجرایی انتخابات در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد. در این جلسه قوانین و دستورالعمل […]

۴ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =