سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲
۱۰:۳۲:۰۶
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

استانداردسازی جاده‌ها و راه‌های مواصلاتی شهرستان با شاخص‌های کشوری باید با جدیت پیگیری شود

راه ایمن در شهرستان آران و بیدگل ابزاری مهم و تاثیرگذار در توسعه یافتگی این شهرستان است.

ه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در شورای ترافیک این شهرستان با تاکید بر حفظ امنیت جانی مردم در جاده‌ها و راه‌های مواصلاتی گفت: اگر مشکل ایمنی در جاده‌های ارتباطی و مواصلاتی شهرستان وجود دارد و باعث تلفات جانی و مالی برای مردم می […]

ه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در شورای ترافیک این شهرستان با تاکید بر حفظ امنیت جانی مردم در جاده‌ها و راه‌های مواصلاتی گفت: اگر مشکل ایمنی در جاده‌های ارتباطی و مواصلاتی شهرستان وجود دارد و باعث تلفات جانی و مالی برای مردم می شود، قطعا باید شناسایی و اصلاح شود.

وی یکی از مهمترین شاخص‌های توسعه‌یافتگی شهرستان آران و بیدگل را جاده‌ها و راه‌های مواصلاتی ایمن در این شهرستان نام برد و افزود: نباید از نقش راه‌ها به عنوان ابزارهای توسعه غافل شویم چرا که راه‌ها شریانی است که مباحث گردشگری، سرمایه‌گذاری، تجارت، صنعت و کشاورزی را در دو سطح محلی و ملی از یکطرف و بین‌المللی از طرف دیگر به هم پیوند می‌زند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل وجود شبکه‌های حمل و نقل و جاده‌های ایمن و مناسب برای دسترسی و ارتباط با سایر مراکز را مهم برشمرد و گفت: باید با تقویت و تجهیز جاده‌ها و راههای مواصلاتی در کاهش تصادفات جاده ای تلاش کنیم.

دکتر بایبوردی اذعان داشت: استانداردسازی جاده‌ها و راه‌های مواصلاتی شهرستان آران و بیدگل، باید با جدیت پیگیری شود چرا که این مهم، ارتقای حقوق شهروندی در این شهرستان را به همراه دارد و وجود برخی نقاط حادثه‌خیز در معابر شهرستان آران و بیدگل می‌تواند حوادث ناگواری برای شهروندان رقم بزند.

وی به بیش از ۳۰۰ کیلومتر راه‌ها و جاده‌های این شهرستان اشاره کرد و گفت: اهمیت نگهداری جاده‌ها اگر بیشتر از احداث آن نباشد، کمتر از آن نیست.

وی ۳۰۰ کیلومتر راه ایمن در شهرستان آران و بیدگل را ابزاری مهم و تاثیرگذار در توسعه یافتگی این شهرستان نام برد و افزود: راه رسیدن به شهرستان، استان و یا کشوری توسعه یافته داشتن حمل و نقل استاندارد و راه‌های مواصلاتی است.

برچسب ها :
مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در ملاقات مردمی با جمعی از شهروندان درخواست‌های آنان را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دکتر رضایی فرماندار، در دیدار چهره‌به‌چهره با مردم پای صحبت‌های آنان نشست تا پاسخگو و پیگیر خواسته‌ها و مشکلات آنان باشد. در این ملاقات مردمی که صبح امروز دوشنبه در محل دفتر فرماندار برگزار شد درخواست‌های مراجعه‌کنندگان از سوی فرماندار مورد بررسی قرار گرفت و دستورات […]

۲۹ اسفند ۱۴۰۱

در اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی، تخصصی و اختصاصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی و بنا بر ابلاغ سازمان اداری و استخدامی کشور، ثبت‌نام دهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای جذب نیرو در دستگاه‌های اجرایی از ۱۵ فروردین‌ماه ۱۴۰۲ شروع خواهد گردید.

۲۸ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت شهید مهدی باکری و روز شهردار؛ دکتر علی‌اکبر رضایی فرماندار با شهرداران آران و بیدگل، نوش آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد دیدار و گفتگو کرد. دکتر رضایی در این دیدار از خدمات ارزشمند شهرداران و تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان آن مجموعه که زمینه […]

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی 25 اسفندماه، روز شهردار را به شهرداران شهرستان آران و بیدگل تبریک گفت و از تلاش‌های آنان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ متن پیام به شرح زیر است: نام‌گذاری ۲۵ اسفندماه؛ با تأسی از سالروز شهادت سردار افتخارآفرین لشکر۳۱ عاشورا شهید مهدی باکری به‌عنوان روز شهردار اقدامی ارزنده و فرصت مغتنمی برای قدردانی و تجلیل از فعالیت‌های خالصانه و شبانه‌روزی خادمان مردم در عرصه‌های مختلف شهرداری و مدیریت […]

۲۵ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =