پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
۱۷:۴۲:۴۴
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

استانداردسازی جاده‌ها و راه‌های مواصلاتی شهرستان با شاخص‌های کشوری باید با جدیت پیگیری شود

راه ایمن در شهرستان آران و بیدگل ابزاری مهم و تاثیرگذار در توسعه یافتگی این شهرستان است.

ه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در شورای ترافیک این شهرستان با تاکید بر حفظ امنیت جانی مردم در جاده‌ها و راه‌های مواصلاتی گفت: اگر مشکل ایمنی در جاده‌های ارتباطی و مواصلاتی شهرستان وجود دارد و باعث تلفات جانی و مالی برای مردم می […]

ه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در شورای ترافیک این شهرستان با تاکید بر حفظ امنیت جانی مردم در جاده‌ها و راه‌های مواصلاتی گفت: اگر مشکل ایمنی در جاده‌های ارتباطی و مواصلاتی شهرستان وجود دارد و باعث تلفات جانی و مالی برای مردم می شود، قطعا باید شناسایی و اصلاح شود.

وی یکی از مهمترین شاخص‌های توسعه‌یافتگی شهرستان آران و بیدگل را جاده‌ها و راه‌های مواصلاتی ایمن در این شهرستان نام برد و افزود: نباید از نقش راه‌ها به عنوان ابزارهای توسعه غافل شویم چرا که راه‌ها شریانی است که مباحث گردشگری، سرمایه‌گذاری، تجارت، صنعت و کشاورزی را در دو سطح محلی و ملی از یکطرف و بین‌المللی از طرف دیگر به هم پیوند می‌زند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل وجود شبکه‌های حمل و نقل و جاده‌های ایمن و مناسب برای دسترسی و ارتباط با سایر مراکز را مهم برشمرد و گفت: باید با تقویت و تجهیز جاده‌ها و راههای مواصلاتی در کاهش تصادفات جاده ای تلاش کنیم.

دکتر بایبوردی اذعان داشت: استانداردسازی جاده‌ها و راه‌های مواصلاتی شهرستان آران و بیدگل، باید با جدیت پیگیری شود چرا که این مهم، ارتقای حقوق شهروندی در این شهرستان را به همراه دارد و وجود برخی نقاط حادثه‌خیز در معابر شهرستان آران و بیدگل می‌تواند حوادث ناگواری برای شهروندان رقم بزند.

وی به بیش از ۳۰۰ کیلومتر راه‌ها و جاده‌های این شهرستان اشاره کرد و گفت: اهمیت نگهداری جاده‌ها اگر بیشتر از احداث آن نباشد، کمتر از آن نیست.

وی ۳۰۰ کیلومتر راه ایمن در شهرستان آران و بیدگل را ابزاری مهم و تاثیرگذار در توسعه یافتگی این شهرستان نام برد و افزود: راه رسیدن به شهرستان، استان و یا کشوری توسعه یافته داشتن حمل و نقل استاندارد و راه‌های مواصلاتی است.

برچسب ها :
مطالب مشابه
فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل گفت: یک هزار و 176 نفر در این شهرستان مسوولیت اجرا و نظارت بر انتخابات ۱۱ اسفند امسال را بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی گفت: تعداد ۸۳ شعبه اخذ رأی برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در این شهرستان تعیین شده که نسبت به دوره قبل انتخابات مجلس، ۱۳ شعبه اخذ رأی افزایش یافته است. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نخستین مجلس دانش آموزی آران و بیدگل با حضور ۱۲۰ دانش آموز منتخب مدارس شهرستان شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: این مجلس دانش‌آموزی برای اولین‌بار با هدف پیگیری مطالبات دانش‌آموزان شهرستان در حوزه‌های مختلف تشکیل شده است. علی‌اکبر رضایی افزود: اعضای این مجلس که با انتخابات مدارس انتخاب شده‌اند از بین خود ۷ نفر […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ با حضور رئیس و اعضای هیات بازرسی انتخابات، جلسه آموزشی بازرسان و سربازرسان برگزار شد. آموزش استفاده از اپلیکیشن بازرسی انتخابات در روز اخذ رأی و آشنایی با شرح وظایف مربوطه از جمله موارد مطرح در این نشست بود.

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ چهاردهمین جلسه هیئت اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی شهرستان، اعضای هیئت نظارت و اعضای هیئت اجرایی انتخابات در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد. در این جلسه قوانین و دستورالعمل […]

۴ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 3 =