استانداردسازی جاده‌ها و راه‌های مواصلاتی شهرستان با شاخص‌های کشوری باید با جدیت پیگیری شود

راه ایمن در شهرستان آران و بیدگل ابزاری مهم و تاثیرگذار در توسعه یافتگی این شهرستان است.

ه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در شورای ترافیک این شهرستان با تاکید بر حفظ امنیت جانی مردم در جاده‌ها و راه‌های مواصلاتی گفت: اگر مشکل ایمنی در جاده‌های ارتباطی و مواصلاتی شهرستان وجود دارد و باعث تلفات جانی و مالی برای مردم می […]

ه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در شورای ترافیک این شهرستان با تاکید بر حفظ امنیت جانی مردم در جاده‌ها و راه‌های مواصلاتی گفت: اگر مشکل ایمنی در جاده‌های ارتباطی و مواصلاتی شهرستان وجود دارد و باعث تلفات جانی و مالی برای مردم می شود، قطعا باید شناسایی و اصلاح شود.

وی یکی از مهمترین شاخص‌های توسعه‌یافتگی شهرستان آران و بیدگل را جاده‌ها و راه‌های مواصلاتی ایمن در این شهرستان نام برد و افزود: نباید از نقش راه‌ها به عنوان ابزارهای توسعه غافل شویم چرا که راه‌ها شریانی است که مباحث گردشگری، سرمایه‌گذاری، تجارت، صنعت و کشاورزی را در دو سطح محلی و ملی از یکطرف و بین‌المللی از طرف دیگر به هم پیوند می‌زند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل وجود شبکه‌های حمل و نقل و جاده‌های ایمن و مناسب برای دسترسی و ارتباط با سایر مراکز را مهم برشمرد و گفت: باید با تقویت و تجهیز جاده‌ها و راههای مواصلاتی در کاهش تصادفات جاده ای تلاش کنیم.

دکتر بایبوردی اذعان داشت: استانداردسازی جاده‌ها و راه‌های مواصلاتی شهرستان آران و بیدگل، باید با جدیت پیگیری شود چرا که این مهم، ارتقای حقوق شهروندی در این شهرستان را به همراه دارد و وجود برخی نقاط حادثه‌خیز در معابر شهرستان آران و بیدگل می‌تواند حوادث ناگواری برای شهروندان رقم بزند.

وی به بیش از ۳۰۰ کیلومتر راه‌ها و جاده‌های این شهرستان اشاره کرد و گفت: اهمیت نگهداری جاده‌ها اگر بیشتر از احداث آن نباشد، کمتر از آن نیست.

وی ۳۰۰ کیلومتر راه ایمن در شهرستان آران و بیدگل را ابزاری مهم و تاثیرگذار در توسعه یافتگی این شهرستان نام برد و افزود: راه رسیدن به شهرستان، استان و یا کشوری توسعه یافته داشتن حمل و نقل استاندارد و راه‌های مواصلاتی است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :