به منظور سهولت صدور برگ تردد بین شهری در شرایط کرونایی؛ سامانه الکترونیکی صدور مجوز تردد خودرو به استان‌های دیگر راه‌اندازی شد

سامانه الکترونیکی صدور مجوز تردد خودرو در شرایط کرونایی در شهرستان آران و بیدگل راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با اشاره به اینکه یکی از موضوعات مهم ستاد مدیریت و مقابله با کرونا موضوع صدور مجوز تردد خودروها برای مسافرت بین شهری و درون شهری است، تصریح کرد: بر اساس دستورالعمل ستاد ملی مقابله با کرونا، مبتنی بر […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با اشاره به اینکه یکی از موضوعات مهم ستاد مدیریت و مقابله با کرونا موضوع صدور مجوز تردد خودروها برای مسافرت بین شهری و درون شهری است، تصریح کرد: بر اساس دستورالعمل ستاد ملی مقابله با کرونا، مبتنی بر رنگ بندی شهرستانها، محدودیت هایی در خصوص مسافرت با خودروی شخصی «از» شهرها و استان‌های نارنجی و قرمز «به» شهرها و استان‌های نارنجی و قرمز اعمال شده است که باید برگه تردد از محل فرمانداری مبداء صادر شود.

وی افزود: به منظور تسهیل در فرآیند صدور و اخذ مجوز مربوطه امکان درخواست الکترونیکی این برگه تردد از طریق سایت فرمانداری شهرستان آران و بیدگل به نشانی http://aranbidgol.gov.ir و منوی خدمات به آدرس http://taradod.ostan-es.ir/ قابل دسترسی است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با بیان اینکه شهروندان متقاضی به سفرهای مجاز درون و برون شهری می‌توانندبه سایت فرمانداری این شهرستان مراجعه و از بخش منوی خدمات الکترونیک گزینه فرم درخواست مجوز تردد خودرو را پر نموده و اطلاعات و مدارک لازم را بارگذاری می‌کنند، ادامه داد: از طریق گوشی هوشمند و کامپیوتر نیز این سامانه به راحتی قابل دسترسی و انجام است.

وی در تشریح فرآیندهای اجرائی این سامانه گفت: بعد از درج اطلاعات در فرم الکترونیکی و بارگذاری تصویر مدارک مربوطه و ارسال فرم توسط شهروندان، از طریق سامانه پیام کوتاه استانداری با شماره مشخص کد رهگیری انحصاری به موبایل متقاضی ارسال می‌شود و این پیامک و کد رهگیری تا پایان سفر باید در موبایل متقاضی محفوظ بماند.

دکتربایبوردی با اشاره به اینکه پس از بررسی و تایید مدارک و فرم متقاضی توسط مسئولین شهرستانی پیام حاوی اعلام تایید درخواست و لینک الکترونیکی دریافت مجوز تردد به موبایل اعلامی ارسال خواهد شد افزود: تصویر این برگ مجوز به صورت الکترونیکی مورد تایید عوامل نیروی انتظامی و پلیس راه است و کد رهگیری مندرج در تصویر مجوز با کد رهگیری موجود در پیامک سرشماره استانداری تطابق دارد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل خاطرنشان کرد: برگه تردد در روزهای تعطیل و جمعه صادر نمی‌شود و درخواست‌کنندگان برگه تردد پس از انجام مراحل فوق، ساعت ۱۴ هر روز برای تحویل برگه تردد به فرمانداری این شهرستان مرجعه کنند.

وی تاکید کرد: ضروری است شهروندان پس از انجام‌ سفر اداری، درمانی، قضایی و تجاری خود پیامک و کد ارسال شده توسط سایت صدور مجوز را نزد خود نگهداری کنند.

بنا به این گزارش، برگه تردد صرفا در ۷ مورد شامل درمانی و پزشکی، شاغلین بنگاه‌­های تجاری، فوت اقوام و بستگان، آزمون و امتحانات درسی، انجام امور اداری، قضایی و حقوقی و مشاغل ضروری صادر می شود.

مشاغل ضروری مشمول اخذ مجوز شامل شاغلین بنگاه­های تجاری، تولیدی، صنعتی و کشاورزی، کادر شاغل بهداشت و درمان، دانشجویان شاغل به تحصیل در استان­های غیر محل سکونت، بستگان درجه یک و دو فوت شدگان در خارج از شهرستان محل سکونت، افراد دارای نوبت پزشکی در دیگر شهرستان‌ها و داشتن آزمون و یا برنامه امتحانی در خارج از محل سکونت است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :