پنج شنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲
۲۲:۱۴:۲۵
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

فرمانداری شهرستان آران و بیدگل رتبه نخست و عالی ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۹ را در بین ۲۴ فرمانداری‌ استان اصفهان کسب کرد

رتبه نخست و عالی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر بایبوردی افزود: بر اساس ارزیابی صورت گرفته توسط مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور، فرمانداری شهرستان آران و بیدگل در شاخص‌های مختلف ارزشیابی توانست با کسب امتیاز ۹۱۱.۵۳ از سقف ۱۰۰۰ امتیاز و تحقق ۹۱.۱۵۳ درصدی، رتبه نخست را در بین ۲۴ […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر بایبوردی افزود: بر اساس ارزیابی صورت گرفته توسط مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور، فرمانداری شهرستان آران و بیدگل در شاخص‌های مختلف ارزشیابی توانست با کسب امتیاز ۹۱۱.۵۳ از سقف ۱۰۰۰ امتیاز و تحقق ۹۱.۱۵۳ درصدی، رتبه نخست را در بین ۲۴ فرمانداری استان اصفهان در سال ۱۳۹۹ کسب کند و سطح امتیاز «عالی» را به خود اختصاص دهد.

وی تصریح کرد: ارزیابی عملکرد سازمان‌ها و به خصوص دستگاه‌های حاکمیتی یک اصل مهم در جهت کیفیت‌بخشی به ماموریت های محوله است و ارزیابی فرایندهای کاری و اجرای بازخوردهای آن موجب می‌شود تا ضمن شناسایی نقاط قوت و تکمیل و تقویت آنها، نقاط ضعف نیز کشف شده و کاستی‌های احتمالی جبران شود.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل اظهار داشت: در مدیریت‌های مدرن و در ارزیابی‌های دوره‌ای، برنامه‌ریزی می‌شود تا نقاط قوت‌ها ارتقا پیدا کند.

وی افزود: در راستای ارتقای خدمت رسانی کیفی و مطلوب به شهروندان نیز روش‌ها و برنامه‌ها در راستای تعالی سازمانی و افزایش توانمندی کارکنان به عنوان سرمایه های انسانی اصلاح می‌شود.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل افزود: وفق نظر متخصصان، ارزیابی‌ها در سه مرحله انجام می‌شود که مرحله اول، خودارزیابی و جمع آوری گزارش‌ها و مستندات مربوط به شاخص‌های مختلف است و واحدهای اداری به صورت جداگانه و بر اساس مستنداتی که از وضعیت عملکرد و پیگیری امور دارند، خودارزیابی انجام می‌دهند.

دکتر بایبوردی گفت: مرحله دوم نیز توسط دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری اصفهان انجام می‌شود و تمامی اطلاعات بررسی شده و بر اساس مستندات ارائه شده، سنجش و ارزشیابی انجام می‌شود.

وی ادامه داد: سپس، مرحله سوم ارزیابی عملکرد که بررسی نهایی است توسط مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور انجام و بر اثر مستندات و اطلاعات دریافت شده از استانداری‌ها، نمره نهایی فرمانداری‌ها اعلام می‌شود.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل تحقق این موفقیت مهم را نشات گرفته از اهتمام و تلاش مجدانه همه کارکنان فرمانداری و بخشداری‌های مرکزی و کویرات در انجام امور محوله دانست و تاکید کرد: باید به منظور بهبود مستمر عملکرد؛ ارتقای نقاط قوت و تقویت نقاط قابل بهبود، در دستور کار همه معاونت‌های این فرمانداری و بخشداری‌ها قرار گیرد.

وی به شرایط کرونایی کشور و شهرستان آران و بیدگل از سال ۱۳۹۸ تاکنون اشاره کرد و گفت: حتی شرایط سخت اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه آمریکایی‌ها و نیز شیوع کرونا و دیگر محدودیت‌ها هم نتوانسته و نمی‌تواند مانع از پیشرفت و توسعه شتاب‌زای این شهرستان را زمینه‌سازی کند.

دکتر بایبوردی به نقش کارشناسان فرمانداری و همکاران شاغل در بخشداری‌های مرکزی و کویرات از یکسو و پیگیری امورات شهرستان توسط دستگاه‌های اجرایی و غیراجرایی از سوی دیگر در کسب این موفقیت اشاره کرد و گفت: دریافت نشان عالی و کسب رتبه اول فرمانداری شهرستان آران و بیدگل در بین فرمانداری‌های استان اصفهان در بهسازی سرمایه‌ها و نیروهای انسانی این شهرستان اثرگذار بوده و زمینه‌های افزایش بهره‌وری، ارتقای انگیزه، اثربخشی و کارایی پرسنل فرمانداری و دیگر ادارات شهرستان آران و بیدگل را فراهم می‌کند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل این شهرستان را از نظر شاخص‌های امنیتی و وجود زمینه برای جذب سرمایه‌گذار و سرمایه‌گذاری در حوزه‌های گردشگری، صنعت فرش ماشینی و دستبافت و همچنین در بخش کشاورزی و کشت گیاهان دارویی، گل‌محمدی، پسته و زعفران مهم ارزیابی کرد و افزود: شهرستان آران و بیدگل با نرخ بیکاری ۴.۵ درصدی، پیشتاز در تولید و اشتغال است.

وی بر ضرورت تحقق اصول حکمرانی خوب از طریق فرمانداری شهرستان آران و بیدگل اشاره کرد و گفت: ارتقای حقوق شهروندی، رعایت حقوق شهروندان، شفافیت، قانون‌مداری، خدمتگزاری بی‌منت به مردم، رسیدگی به امور شهروندان و روستاییان، برقراری تعامل دوسویه با افکار عمومی از طریق اصحاب رسانه‌های جمعی و خبرنگاران از جمله شاخص‌های قابل مهم برای فرمانداری این شهرستان است.

دکتر بایبوردی در خاتمه، کسب این موفقیت را مهم و اما حفظ و ماندگاری آن را مهمتر عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد تا با همراهی همه کارکنان و روسای ادارات و دستگاه‌های اجرایی و غیر اجرایی شهرستان بتوانیم گام‌های مستحکم و مؤثرتری برای اعتلای ایران عزیز و قدرتمند از یکسو و توسعه همه جانبه شهرستان آران و بیدگل از سوی دیگر برداریم.

برچسب ها :
مطالب مشابه
دکتر رضایی در پیامی عید نوروز را به ملّت بزرگ ایران و مردم شریف شهرستان آران و بیدگل بویژه به خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران وبیدگل؛ همزمان با آغاز سال نو و بهار طبیعت، دکتر ‌علی‌اکبر رضایی فرماندار در پیامی با گرامیداشت یاد شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و روح بلند و ملکوتی معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره)، عید نوروز را به ملّت بزرگ ایران، خانواده معظم شهیدان، […]

۱ فروردین ۱۴۰۲
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در ملاقات مردمی با جمعی از شهروندان درخواست‌های آنان را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دکتر رضایی فرماندار، در دیدار چهره‌به‌چهره با مردم پای صحبت‌های آنان نشست تا پاسخگو و پیگیر خواسته‌ها و مشکلات آنان باشد. در این ملاقات مردمی که صبح امروز دوشنبه در محل دفتر فرماندار برگزار شد درخواست‌های مراجعه‌کنندگان از سوی فرماندار مورد بررسی قرار گرفت و دستورات […]

۲۹ اسفند ۱۴۰۱

در اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی، تخصصی و اختصاصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی و بنا بر ابلاغ سازمان اداری و استخدامی کشور، ثبت‌نام دهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای جذب نیرو در دستگاه‌های اجرایی از ۱۵ فروردین‌ماه ۱۴۰۲ شروع خواهد گردید.

۲۸ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت شهید مهدی باکری و روز شهردار؛ دکتر علی‌اکبر رضایی فرماندار با شهرداران آران و بیدگل، نوش آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد دیدار و گفتگو کرد. دکتر رضایی در این دیدار از خدمات ارزشمند شهرداران و تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان آن مجموعه که زمینه […]

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 8 =