پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
۱۹:۰۲:۲۶
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

فرمانداری شهرستان آران و بیدگل رتبه نخست و عالی ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۹ را در بین ۲۴ فرمانداری‌ استان اصفهان کسب کرد

رتبه نخست و عالی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر بایبوردی افزود: بر اساس ارزیابی صورت گرفته توسط مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور، فرمانداری شهرستان آران و بیدگل در شاخص‌های مختلف ارزشیابی توانست با کسب امتیاز ۹۱۱.۵۳ از سقف ۱۰۰۰ امتیاز و تحقق ۹۱.۱۵۳ درصدی، رتبه نخست را در بین ۲۴ […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر بایبوردی افزود: بر اساس ارزیابی صورت گرفته توسط مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور، فرمانداری شهرستان آران و بیدگل در شاخص‌های مختلف ارزشیابی توانست با کسب امتیاز ۹۱۱.۵۳ از سقف ۱۰۰۰ امتیاز و تحقق ۹۱.۱۵۳ درصدی، رتبه نخست را در بین ۲۴ فرمانداری استان اصفهان در سال ۱۳۹۹ کسب کند و سطح امتیاز «عالی» را به خود اختصاص دهد.

وی تصریح کرد: ارزیابی عملکرد سازمان‌ها و به خصوص دستگاه‌های حاکمیتی یک اصل مهم در جهت کیفیت‌بخشی به ماموریت های محوله است و ارزیابی فرایندهای کاری و اجرای بازخوردهای آن موجب می‌شود تا ضمن شناسایی نقاط قوت و تکمیل و تقویت آنها، نقاط ضعف نیز کشف شده و کاستی‌های احتمالی جبران شود.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل اظهار داشت: در مدیریت‌های مدرن و در ارزیابی‌های دوره‌ای، برنامه‌ریزی می‌شود تا نقاط قوت‌ها ارتقا پیدا کند.

وی افزود: در راستای ارتقای خدمت رسانی کیفی و مطلوب به شهروندان نیز روش‌ها و برنامه‌ها در راستای تعالی سازمانی و افزایش توانمندی کارکنان به عنوان سرمایه های انسانی اصلاح می‌شود.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل افزود: وفق نظر متخصصان، ارزیابی‌ها در سه مرحله انجام می‌شود که مرحله اول، خودارزیابی و جمع آوری گزارش‌ها و مستندات مربوط به شاخص‌های مختلف است و واحدهای اداری به صورت جداگانه و بر اساس مستنداتی که از وضعیت عملکرد و پیگیری امور دارند، خودارزیابی انجام می‌دهند.

دکتر بایبوردی گفت: مرحله دوم نیز توسط دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری اصفهان انجام می‌شود و تمامی اطلاعات بررسی شده و بر اساس مستندات ارائه شده، سنجش و ارزشیابی انجام می‌شود.

وی ادامه داد: سپس، مرحله سوم ارزیابی عملکرد که بررسی نهایی است توسط مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور انجام و بر اثر مستندات و اطلاعات دریافت شده از استانداری‌ها، نمره نهایی فرمانداری‌ها اعلام می‌شود.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل تحقق این موفقیت مهم را نشات گرفته از اهتمام و تلاش مجدانه همه کارکنان فرمانداری و بخشداری‌های مرکزی و کویرات در انجام امور محوله دانست و تاکید کرد: باید به منظور بهبود مستمر عملکرد؛ ارتقای نقاط قوت و تقویت نقاط قابل بهبود، در دستور کار همه معاونت‌های این فرمانداری و بخشداری‌ها قرار گیرد.

وی به شرایط کرونایی کشور و شهرستان آران و بیدگل از سال ۱۳۹۸ تاکنون اشاره کرد و گفت: حتی شرایط سخت اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه آمریکایی‌ها و نیز شیوع کرونا و دیگر محدودیت‌ها هم نتوانسته و نمی‌تواند مانع از پیشرفت و توسعه شتاب‌زای این شهرستان را زمینه‌سازی کند.

دکتر بایبوردی به نقش کارشناسان فرمانداری و همکاران شاغل در بخشداری‌های مرکزی و کویرات از یکسو و پیگیری امورات شهرستان توسط دستگاه‌های اجرایی و غیراجرایی از سوی دیگر در کسب این موفقیت اشاره کرد و گفت: دریافت نشان عالی و کسب رتبه اول فرمانداری شهرستان آران و بیدگل در بین فرمانداری‌های استان اصفهان در بهسازی سرمایه‌ها و نیروهای انسانی این شهرستان اثرگذار بوده و زمینه‌های افزایش بهره‌وری، ارتقای انگیزه، اثربخشی و کارایی پرسنل فرمانداری و دیگر ادارات شهرستان آران و بیدگل را فراهم می‌کند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل این شهرستان را از نظر شاخص‌های امنیتی و وجود زمینه برای جذب سرمایه‌گذار و سرمایه‌گذاری در حوزه‌های گردشگری، صنعت فرش ماشینی و دستبافت و همچنین در بخش کشاورزی و کشت گیاهان دارویی، گل‌محمدی، پسته و زعفران مهم ارزیابی کرد و افزود: شهرستان آران و بیدگل با نرخ بیکاری ۴.۵ درصدی، پیشتاز در تولید و اشتغال است.

وی بر ضرورت تحقق اصول حکمرانی خوب از طریق فرمانداری شهرستان آران و بیدگل اشاره کرد و گفت: ارتقای حقوق شهروندی، رعایت حقوق شهروندان، شفافیت، قانون‌مداری، خدمتگزاری بی‌منت به مردم، رسیدگی به امور شهروندان و روستاییان، برقراری تعامل دوسویه با افکار عمومی از طریق اصحاب رسانه‌های جمعی و خبرنگاران از جمله شاخص‌های قابل مهم برای فرمانداری این شهرستان است.

دکتر بایبوردی در خاتمه، کسب این موفقیت را مهم و اما حفظ و ماندگاری آن را مهمتر عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد تا با همراهی همه کارکنان و روسای ادارات و دستگاه‌های اجرایی و غیر اجرایی شهرستان بتوانیم گام‌های مستحکم و مؤثرتری برای اعتلای ایران عزیز و قدرتمند از یکسو و توسعه همه جانبه شهرستان آران و بیدگل از سوی دیگر برداریم.

برچسب ها :
مطالب مشابه
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ١۶، چگونگی فعالیت جبهه های سیاسی را در تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی یادآوری کرد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور، متن اطلاعیه شماره ١۶ به شرح زیر است: به آگاهی ملت شریف ایران و نامزدهای محترم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می رساند: در راستای اجرای ماده (۸) «قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی» و «آیین نامه اجرایی» مصوب آن، در خصوص نحوه فعالیت جبهه ها و […]

۹ اسفند ۱۴۰۲
فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل گفت: یک هزار و 176 نفر در این شهرستان مسوولیت اجرا و نظارت بر انتخابات ۱۱ اسفند امسال را بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی گفت: تعداد ۸۳ شعبه اخذ رأی برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در این شهرستان تعیین شده که نسبت به دوره قبل انتخابات مجلس، ۱۳ شعبه اخذ رأی افزایش یافته است. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نخستین مجلس دانش آموزی آران و بیدگل با حضور ۱۲۰ دانش آموز منتخب مدارس شهرستان شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: این مجلس دانش‌آموزی برای اولین‌بار با هدف پیگیری مطالبات دانش‌آموزان شهرستان در حوزه‌های مختلف تشکیل شده است. علی‌اکبر رضایی افزود: اعضای این مجلس که با انتخابات مدارس انتخاب شده‌اند از بین خود ۷ نفر […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ با حضور رئیس و اعضای هیات بازرسی انتخابات، جلسه آموزشی بازرسان و سربازرسان برگزار شد. آموزش استفاده از اپلیکیشن بازرسی انتخابات در روز اخذ رأی و آشنایی با شرح وظایف مربوطه از جمله موارد مطرح در این نشست بود.

۷ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =