فرماندار شهرستان آران و بیدگل اعلام کرد: بازرسی از هزار و ۱۲۴ نانوایی به منظور رعایت بهداشت نانوایان

پلمب ۳ نانوایی و قطع سهمیه آرد برای ۳ نانوای متخلف

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در کارگروه آرد و نان این شهرستان بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی توسط نانوایان این شهرستان تاکید و خاطرنشان کرد: تلاش همه متولیان نان و نانوایی‌ها باید عرضه نانِ با کیفیت، بهداشتی، سالم و افزایش رضایتمندی مردم باشد. وی تصریح […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در کارگروه آرد و نان این شهرستان بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی توسط نانوایان این شهرستان تاکید و خاطرنشان کرد: تلاش همه متولیان نان و نانوایی‌ها باید عرضه نانِ با کیفیت، بهداشتی، سالم و افزایش رضایتمندی مردم باشد.

وی تصریح کرد: نانوایان در صورت عدم رعایت مسائل بهداشتی در پخت نان، در مرحله اول مشمول ۱۰ درصد کاهش سهمیه آرد می‌شوند و در صورت تکرار، کاهش ۳۰ درصدی سهمیه آرد را برای آنان در پی خواهد داشت.

دکتر بایبوردی به کیفیت آردهای توزیعی در شهرستان آران و بیدگل اشاره کرد و گفت: سهمیه ماهانه آرد برای هر نفر در شهرستان آران و بیدگل ۶ کیلو و ۲۰۰ گرم است.

وی افزود: سهمیه ماهانه آرد برای ۱۸۷ نانوایی دولتی و آزادپز در این شهرستان ۸۷۱ تن است که شامل ۶۴۰ تن آرد برای ۱۱۵ نانوایی دولتی و ۲۳۱ تن آرد برای ۷۲ نانوایی نیمه دولتی است.

وی ضمن تقدیر از نانوایان زحمتکش که اقدام به تولید و عرضه نان با کیفیت به مردم می‌کنند، گفت: بین تولید و عرضه نان با کیفیت و سلامتی مردم رابطه معناداری وجود دارد، لذا به جهت حفظ سلامت مردم در این خصوص کوتاه نمی‌آییم.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل از هزار و ۱۲۴ بازررسی انجام شده از نانوایی‌ها از ابتدای سال‌جاری تاکنون توسط شبکه بهداشت و درمان این شهرستان گفت: ۲ هزار و ۵۱۷ اخطاریه مبنی بر عدم رعایت بهداشتی به نانوایی‌ها ابلاغ، ۳ مورد پلمب نانوایی و ۳ مورد قطع سهمیه آرد برای نانوایان متخلف انجام شده است.

وی تاکید کرد: در راستای نظارت حداکثری بر کار نانوایان در طول هفته و به خصوص روزهای جمعه، گروه بازرسی متشکل از دستگاه‌های ذیربط به بازرسی از نانوایی‌های بخش مرکزی و کویرات می‌پردازند.

آرد و نان

برچسب ها :
مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در پیامی هفته فراجا را به جهادگران عرصه نظم و امنیّت در شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، متن پیام علی اکبر رضایی با این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم «فَضَّلَ اللَّهُ المُجاهِدینَ بِأَموالِهِم وَأَنفُسِهِم عَلَی القاعِدینَ دَرَجَهً » نساء – ۹۵ نیروی انتظامی به عنوان نهادی برخاسته از مردم و برای مردم در تاریخ پرافتخار نظام جمهوری اسلامی ایران، همواره قرین شجاعت، […]

۱۳ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :