سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
۱۱:۴۵:۳۰
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

فرماندار شهرستان آران و بیدگل اعلام کرد: بازرسی از هزار و ۱۲۴ نانوایی به منظور رعایت بهداشت نانوایان

پلمب ۳ نانوایی و قطع سهمیه آرد برای ۳ نانوای متخلف

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در کارگروه آرد و نان این شهرستان بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی توسط نانوایان این شهرستان تاکید و خاطرنشان کرد: تلاش همه متولیان نان و نانوایی‌ها باید عرضه نانِ با کیفیت، بهداشتی، سالم و افزایش رضایتمندی مردم باشد. وی تصریح […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در کارگروه آرد و نان این شهرستان بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی توسط نانوایان این شهرستان تاکید و خاطرنشان کرد: تلاش همه متولیان نان و نانوایی‌ها باید عرضه نانِ با کیفیت، بهداشتی، سالم و افزایش رضایتمندی مردم باشد.

وی تصریح کرد: نانوایان در صورت عدم رعایت مسائل بهداشتی در پخت نان، در مرحله اول مشمول ۱۰ درصد کاهش سهمیه آرد می‌شوند و در صورت تکرار، کاهش ۳۰ درصدی سهمیه آرد را برای آنان در پی خواهد داشت.

دکتر بایبوردی به کیفیت آردهای توزیعی در شهرستان آران و بیدگل اشاره کرد و گفت: سهمیه ماهانه آرد برای هر نفر در شهرستان آران و بیدگل ۶ کیلو و ۲۰۰ گرم است.

وی افزود: سهمیه ماهانه آرد برای ۱۸۷ نانوایی دولتی و آزادپز در این شهرستان ۸۷۱ تن است که شامل ۶۴۰ تن آرد برای ۱۱۵ نانوایی دولتی و ۲۳۱ تن آرد برای ۷۲ نانوایی نیمه دولتی است.

وی ضمن تقدیر از نانوایان زحمتکش که اقدام به تولید و عرضه نان با کیفیت به مردم می‌کنند، گفت: بین تولید و عرضه نان با کیفیت و سلامتی مردم رابطه معناداری وجود دارد، لذا به جهت حفظ سلامت مردم در این خصوص کوتاه نمی‌آییم.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل از هزار و ۱۲۴ بازررسی انجام شده از نانوایی‌ها از ابتدای سال‌جاری تاکنون توسط شبکه بهداشت و درمان این شهرستان گفت: ۲ هزار و ۵۱۷ اخطاریه مبنی بر عدم رعایت بهداشتی به نانوایی‌ها ابلاغ، ۳ مورد پلمب نانوایی و ۳ مورد قطع سهمیه آرد برای نانوایان متخلف انجام شده است.

وی تاکید کرد: در راستای نظارت حداکثری بر کار نانوایان در طول هفته و به خصوص روزهای جمعه، گروه بازرسی متشکل از دستگاه‌های ذیربط به بازرسی از نانوایی‌های بخش مرکزی و کویرات می‌پردازند.

آرد و نان

برچسب ها :
مطالب مشابه
رزمایش کمک‌های مؤمنانه این شهرستان با توزیع ۶۰۰ بسته معیشتی بین نیاز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با ایام ماه مبارک رمضان و در آستانه عید سعید فطر، رزمایش کمک‌های مؤمنانه با هدف توزیع بسته‌های معیشتی بین ایتام و خانواده‌های نیازمند تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در شهرستان آران و بیدگل با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، خیرین و جمعی از مسئولان […]

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
در نخستین جلسه کارگروه تسهیل شهرستان آران و بیدگل در سال 1403 موانع و مشکلات 11 واحد تولیدی بررسی و دستورات لازم صادر شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ صبح امروز سه‌شنبه ۲۱فروردین‌ماه، جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و جمعی از مسئولان شهرستان در سالن ۴ دی فرمانداری برگزار شد. در این نشست موانع و مشکلات ۱۱ واحد تولیدی، اقتصادی، کشاورزی و خدماتی از […]

۲۱ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ صبح امروز با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، دادستان عمومی و انقلاب و جمعی از مسئولان، نخستین نشست ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ شهرستان آران و بیدگل برگزار شد. در این نشست آخرین اقدامات انجام شده پیرامون اجرای مصوبات جلسه پیشین مورد بررسی قرار گرفت […]

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
صبح امروز دوشنبه 20 فروردین‌ماه، دیدار مردمی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در راستای رسیدگی به مشکلات مردم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی در این دیدار که بیش از ۵ ساعت به طول انجامید، بصورت مستقیم و بی‌واسطه با اقشار مختلف مردم شهرستان دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار بیش از ۶۰ نفر از شهروندان مسائل و مشکلات خود را مطرح و نماینده عالی دولت در […]

۲۰ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =