جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
۱۰:۴۰:۳۲
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

نشست مشترک دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان آران و بیدگل با معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه نشست مشترک دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان آران و بیدگل با حضور مهندس شاملو معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، فرماندار شهرستان، مدیرکل بنیاد مسکن استان اصفهان، بخشداران و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه نشست مشترک دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان آران و بیدگل با حضور مهندس شاملو معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، فرماندار شهرستان، مدیرکل بنیاد مسکن استان اصفهان، بخشداران و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این نشست از تلاش‌ها و خدمات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در زمینه خدمات‌رسانی مطلوب به جامعه روستایی و شهری در جهت عمران و آبادانی روستاهای این شهرستان تقدیر کرد و گفت: از مهمترین اهداف دولت سیزدهم خدمت‌رسانی به مردم، حل مشکلات و ایجاد رضایتمندی در جامعه است.

رضایی با بیان اینکه توسعه مناطق روستایی با ایجاد زیرساختارهای لازم و زمینه‌های مناسب امکان‌پذیر است، گفت: افزایش سهمیه قیر یارانه‌ای فرصت مناسبی برای بهسازی محیط‌های معابر روستایی در راستای ارتقای بهداشت محیط عمومی، هدایت آب‌های سطحی، ارتقای کیفیت محیط زندگی، ایجاد نشاط و انگیزه برای تثبیت جمعیت در روستاها و احیای صنایع‌دستی و گردشگری روستاهای این شهرستان را به همراه دارد.

وی افزود: انتخاب مشاور و تهیه طرح جهت روستاهای هدف گردشگری، تهیه طرح جهت ساماندهی آبهای سطحی روستاها، بازنگری در طرح هادی روستاهای دارای کمبود اراضی مسکونی و تأمین زمین جهت آزادسازی اماکن واقع در طرح‌های عمران روستایی و تأمین مسکن جوانان را از دیگر خواسته‌های مردم روستاهای این شهرستان عنوان کرد.

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور در این نشست وعده داد در راستای تسریع در طرح‌های عمرانی و آبادانی سهمیه قیر یارانه‌ای روستاهای شهرستان آران و بیدگل این افزایش یابد.

گفتنی است شهرستان آران و بیدگل دارای دو بخش مرکزی و کویرات و ۱۱روستا و حدود ۱۶هزار جمعیت روستایی است.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ شامگاه چهارشنبه ۲۹ فروردین‌ماه؛ نخستین جلسه انجمن پاسداران شاهد در سال ۱۴۰۳ با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، خانواده معظم شهدا و ایثارگران به میزبانی فرمانداری برگزار شد. برنامه‌هایی از جمله تلاوت قرآن، قرائت زیارت عاشورا، خاطره‌گویی پیشکسوتان دفاع مقدس و سخنرانی، بخشی از برنامه‌های این محفل […]

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در شهرستان آران و بیدگل همزمان با ۲۹ فروردین‌ماه روز ارتش با حضور نماینده محترم ولی‌فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان، علی‌اکبر رضایی فرماندار، امام جمعه، نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان شهرستان در گروه ۸۴۰ موشکی پادگان شهید کبریایی نزاجا برگزار شد.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

دومین جلسه قرارگاه تحقق شعار سال «جهش تولید با مشارکت مردم» در شهرستان آران و بیدگل با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی و جمعی از مسئولان شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳
فرماندار آران‌وبیدگل گفت: آمادگی میزبانی مسافران علاقمند‌ به حوزه کویر در ماه ارديبهشت و فصل بهار را داریم.

علی‌اکبر رضایی، فرماندار آران‌وبیدگل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آران‌وبیدگل با بیان اینکه عمده جامع هدف گردشگری این شهرستان مرتبط با کویر است، اظهار داشت:ماه اردیبهشت و فصل بهار پیک ورود گردشگران به کویر این منطقه است و ما میزبان مسافران علاقمند به حوزه کویر هستیم. وی افزود: بر این اساس تمهیدات لازم جهت […]

۳۰ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =