شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲
۲۱:۴۰:۴۳
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در منزل جانباز ۷۰ درصد و شهید والامقام حاج محمد سنایی از نزدیک با خانواده‌ این شهید دیدار و گفتگو کرد

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در منزل شهید سرافراز محمد سنایی نوش‌آبادی حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در منزل جانباز ۷۰ درصد و شهید والامقام حاج محمد سنایی از نزدیک با خانواده‌ این شهید دیدار و گفتگو کرد . وی در این دیدار به ۵۰۰۰ رزمنده دوران دفاع مقدس، ۱۳۵۱ جانباز، ۶۴ آزاده و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در منزل جانباز ۷۰ درصد و شهید والامقام حاج محمد سنایی از نزدیک با خانواده‌ این شهید دیدار و گفتگو کرد .

وی در این دیدار به ۵۰۰۰ رزمنده دوران دفاع مقدس، ۱۳۵۱ جانباز، ۶۴ آزاده و ۸۴۲ شهید شهرستان آران و بیدگل اشاره کرد و نقش و جایگاه شهدا، ایثارگران و جانبازان را در ایجاد احساس امنیت، آرامش و آسایش موجود در بین مردم و شهروندان مهم برشمرد و افزود: امنیت و آرامش یکی از شاخصه‌های مهم توسعه پایدار شهرستان آران و بیدگل است.

وی در این دیدار ایثارگران را بزرگترین آینده‌پژوهان ایران اسلامی در ۸ سال دوران دفاع مقدس نام برد که برای ارتقا و افزایش اقتدار کشور و برای آینده امروز ایران در آن زمان ایثارگری کردند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل بیان داشت: شهیدان با نثار خون خود، از کیان و ارزش‌های ایران اسلامی دفاع کردند و اقتدار و عزت را برای میهن عزیزمان به ارمغان آوردند و امروز نیز وظیفه ماست با تداوم راه آنان، پاسدار نظام و انقلاب اسلامی باشیم.

وی به ۲۳۳ هزار شهید والامقام ایران اسلامی و نیز وجود حدود ۳ هزار پست‌ مدیریتی در سه قوه مقننه، مجریه و قضائیه در کشورمان اشاره کرد و گفت: به ازای هر پست و میز مدیریتی ۷۷ شهید در دفاع از میهن اسلامی جانفشانی کرده‌اند و این مهم وظیفه مسئولان را در پاسداری از خون شهدا و توسعه و پیشرفت ایران اسلامی دوچندان می‌کند.

دکتر بایبوردی خاطرنشان کرد: ۸۴۲ شهید شهرستان آران و بیدگل و وجود ۵۰ پست مدیریتی حاکیست که به ازای هر پست مدیریتی، ۱۷ نفر از جوانان این شهرستان به شهادت نائل آمده‌اند.

گفتنی است فرماندار شهرستان آران و بیدگل در منزل شهید سرافراز محمد سنایی نوش‌آبادی حضور یافت و با همسر، فرزندان و برادران این شهید دیدار کرد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

گزارش تصویری بازدید میدانی فرماندار شهرستان آران و بیدگل و جمعی از مسئولان شهرستان از مراکز زیارتی، اقامتی، گردشگری و انتظامی و بررسی مسائل مربوط به حوزه گردشگری

۵ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر علی‌اکبر رضایی فرماندار با جمعی از فعالین فرهنگی، اجتماعی و سیاسی به منظور بررسی دغدغه‌ها و مشکلات شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

۴ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ نشست مطالبه‌گری و هم‌اندیشی در مسیر بیانیه گام دوم انقلاب با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل و جمعی از مسئولان و فعالان فرهنگی سیاسی و اجتماعی در محل مرکز نیکوکاری ولایت مهد قرآن کریم این شهرستان برگزار شد.

۴ فروردین ۱۴۰۲
دکتر رضایی در پیامی عید نوروز را به ملّت بزرگ ایران و مردم شریف شهرستان آران و بیدگل بویژه به خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران وبیدگل؛ همزمان با آغاز سال نو و بهار طبیعت، دکتر ‌علی‌اکبر رضایی فرماندار در پیامی با گرامیداشت یاد شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و روح بلند و ملکوتی معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره)، عید نوروز را به ملّت بزرگ ایران، خانواده معظم شهیدان، […]

۱ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 9 =