جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
۱۱:۱۹:۱۷
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

بازدید رئیس سازمان بازرسی کل کشور از دادگستری شهرستان آران و بیدگل

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دکتر خدائیان در جریان سفر رئیس قوه قضاییه به استان اصفهان، با حضور در دادگستری شهرستان آران و بیدگل، در نشست با قضات و کارکنان دادگستری این شهرستان، حضور یافت. دکتر خدائیان در این نشست با اشاره به سند تحول قضایی بر این نکته تأکید کرد […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دکتر خدائیان در جریان سفر رئیس قوه قضاییه به استان اصفهان، با حضور در دادگستری شهرستان آران و بیدگل، در نشست با قضات و کارکنان دادگستری این شهرستان، حضور یافت.

دکتر خدائیان در این نشست با اشاره به سند تحول قضایی بر این نکته تأکید کرد که این سند باید در بدنه قوه قضاییه به اجرا درآید.

وی دقت در رسیدگی‌ها، اتقان آرا، پیشگیری از وقوع جرم و نظارت بر حسن اجرای قوانین و سیستمی کردن مراحل دادرسی را از مصادیقی برشمرد که لازم است در همه جای کشور به اجرا درآید.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ شامگاه چهارشنبه ۲۹ فروردین‌ماه؛ نخستین جلسه انجمن پاسداران شاهد در سال ۱۴۰۳ با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، خانواده معظم شهدا و ایثارگران به میزبانی فرمانداری برگزار شد. برنامه‌هایی از جمله تلاوت قرآن، قرائت زیارت عاشورا، خاطره‌گویی پیشکسوتان دفاع مقدس و سخنرانی، بخشی از برنامه‌های این محفل […]

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در شهرستان آران و بیدگل همزمان با ۲۹ فروردین‌ماه روز ارتش با حضور نماینده محترم ولی‌فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان، علی‌اکبر رضایی فرماندار، امام جمعه، نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان شهرستان در گروه ۸۴۰ موشکی پادگان شهید کبریایی نزاجا برگزار شد.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

دومین جلسه قرارگاه تحقق شعار سال «جهش تولید با مشارکت مردم» در شهرستان آران و بیدگل با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی و جمعی از مسئولان شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳
فرماندار آران‌وبیدگل گفت: آمادگی میزبانی مسافران علاقمند‌ به حوزه کویر در ماه ارديبهشت و فصل بهار را داریم.

علی‌اکبر رضایی، فرماندار آران‌وبیدگل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آران‌وبیدگل با بیان اینکه عمده جامع هدف گردشگری این شهرستان مرتبط با کویر است، اظهار داشت:ماه اردیبهشت و فصل بهار پیک ورود گردشگران به کویر این منطقه است و ما میزبان مسافران علاقمند به حوزه کویر هستیم. وی افزود: بر این اساس تمهیدات لازم جهت […]

۳۰ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + نوزده =