فرماندار شهرستان آران و بیدگل: شهروندان در فضای مجازی فریب وعده‌های واهی مجرمان سایبری را نخورند

پلیس و دستگاه‌های امنیتی - انتظامی شهرستان آران و بیدگل با هر عامل اخلال در نظم و امنیت جامعه با قاطعیت برخورد می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جلسه کمیسیون پیشگیری از سرقت و جرائم عمومی این شهرستان مهمترین راهکار پیشگیری از سرقت را مشارکت و همراهی مردم با پلیس و توجه شهروندان به توصیه‌های امنیتی نیروهای انتظامی عنوان کرد و افزود: پلیس و دستگاه‌های امنیتی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جلسه کمیسیون پیشگیری از سرقت و جرائم عمومی این شهرستان مهمترین راهکار پیشگیری از سرقت را مشارکت و همراهی مردم با پلیس و توجه شهروندان به توصیه‌های امنیتی نیروهای انتظامی عنوان کرد و افزود: پلیس و دستگاه‌های امنیتی انتظامی شهرستان آران و بیدگل حافظ امنیت و آسایش مردم هستند و با هر عامل اخلال در نظم و امنیت جامعه با قاطعیت برخورد می‌کنند.

وی افزود: شهروندان و دستگاه‌های اجرایی شهرستان آران و بیدگل در قبال جلوگیری از وقوع ناهنجاری‌ها و از جمله پیشگیری از سرقت، مسئولیت اجتماعی دارند.

دکتر بایبوردی اظهار داشت: روابط اجتماعی، انسجام اجتماعی، اعتماد اجتماعی و مشارکت اجتماعی از جمله مولفه‌های اثرگذار در پیشگیری از جرایم و سرقت در شهرستان آران و بیدگل است.

وی ادامه داد: وقوع سرقت در یک محله و شهر، احساس امنیت آن محله و شهر را برای شهروندان کاهش می‌دهد؛ چرا که سرقت از کثیف‌ترین جرائم محسوب می‌شود.

فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان آران و بیدگل به آگاه‌سازی و آگاهی‌بخشی اقشار مختلف مردم و آموزش اصناف در پیشگیری از سرقت تاکید و خاطرنشان کرد: مدیریت و مهار سرقت و افزایش احساس امنیت در جامعه نیازمند اجرای طرح‌هایی با رویکرد آموزشی، فرهنگی و اجتماعی با همکاری دانشگاه‌ها، حوزه ‌های علمیه، آموزش و پرورش و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

وی با اشاره به گسترش سرقت‌های سایبری و کلاهبرداری مجرمان از طریق فضای مجازی گفت: شهروندان به هشدارهای پلیس در حفاظت اموال توجه جدی داشته باشند و فریب وعده‌های واهی مجرمان سایبری را نخورند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با هشدار به والدین برای محافظت از فرزندان در فضای مجازی تاکید کرد: شهروندان در فضای مجازی به محتواها و تبلیغات جذاب کانال‌ها و شبکه‌های اجتماعی اعتماد نکنند و فریب آنها را نخورند.

برچسب ها :
مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی به مناسبت پانزدهم مهرماه روزملّی روستا و عشایر، این روز را به جامعه روستایی شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی ۱۵ مهر ماه؛ روز “روستا” را به روستاییان شریف این شهرستان تبریک گفت. وی در این پیام با بیان اینکه روستاییان به عنوان قشری شریف و محروم از امکانات اولیه زندگی و امور رفاهی، برای عمرانی […]

۱۶ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر آرش جابری رئیس سازمان لیگ فوتسال کشور به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، در حاشیه دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر فوتسال امید کشور با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار و گفتگو کردند. گفتنی است مسابقات لیگ برتر فوتسال […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با ۱۴مهرماه روز دامپزشکی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در اداره دامپزشکی با کارکنان و رئیس شهرستان دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار علی اکبر رضایی فرماندار، ضمن تبریک و خداقوت به تلاشگران عرضه تأمین سلامت جمعیت دامی و امنیت […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان آران و بیدگل به ریاست معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری برگزار شد.

۱۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :