جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲
۰۳:۳۱:۵۶
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

فرماندار شهرستان آران و بیدگل: شهروندان در فضای مجازی فریب وعده‌های واهی مجرمان سایبری را نخورند

پلیس و دستگاه‌های امنیتی - انتظامی شهرستان آران و بیدگل با هر عامل اخلال در نظم و امنیت جامعه با قاطعیت برخورد می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جلسه کمیسیون پیشگیری از سرقت و جرائم عمومی این شهرستان مهمترین راهکار پیشگیری از سرقت را مشارکت و همراهی مردم با پلیس و توجه شهروندان به توصیه‌های امنیتی نیروهای انتظامی عنوان کرد و افزود: پلیس و دستگاه‌های امنیتی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جلسه کمیسیون پیشگیری از سرقت و جرائم عمومی این شهرستان مهمترین راهکار پیشگیری از سرقت را مشارکت و همراهی مردم با پلیس و توجه شهروندان به توصیه‌های امنیتی نیروهای انتظامی عنوان کرد و افزود: پلیس و دستگاه‌های امنیتی انتظامی شهرستان آران و بیدگل حافظ امنیت و آسایش مردم هستند و با هر عامل اخلال در نظم و امنیت جامعه با قاطعیت برخورد می‌کنند.

وی افزود: شهروندان و دستگاه‌های اجرایی شهرستان آران و بیدگل در قبال جلوگیری از وقوع ناهنجاری‌ها و از جمله پیشگیری از سرقت، مسئولیت اجتماعی دارند.

دکتر بایبوردی اظهار داشت: روابط اجتماعی، انسجام اجتماعی، اعتماد اجتماعی و مشارکت اجتماعی از جمله مولفه‌های اثرگذار در پیشگیری از جرایم و سرقت در شهرستان آران و بیدگل است.

وی ادامه داد: وقوع سرقت در یک محله و شهر، احساس امنیت آن محله و شهر را برای شهروندان کاهش می‌دهد؛ چرا که سرقت از کثیف‌ترین جرائم محسوب می‌شود.

فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان آران و بیدگل به آگاه‌سازی و آگاهی‌بخشی اقشار مختلف مردم و آموزش اصناف در پیشگیری از سرقت تاکید و خاطرنشان کرد: مدیریت و مهار سرقت و افزایش احساس امنیت در جامعه نیازمند اجرای طرح‌هایی با رویکرد آموزشی، فرهنگی و اجتماعی با همکاری دانشگاه‌ها، حوزه ‌های علمیه، آموزش و پرورش و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

وی با اشاره به گسترش سرقت‌های سایبری و کلاهبرداری مجرمان از طریق فضای مجازی گفت: شهروندان به هشدارهای پلیس در حفاظت اموال توجه جدی داشته باشند و فریب وعده‌های واهی مجرمان سایبری را نخورند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با هشدار به والدین برای محافظت از فرزندان در فضای مجازی تاکید کرد: شهروندان در فضای مجازی به محتواها و تبلیغات جذاب کانال‌ها و شبکه‌های اجتماعی اعتماد نکنند و فریب آنها را نخورند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ اولین مرحله قرعه‌کشی واگذاری زمین در قالب طرح نهضت ملّی مسکن برای متقاضیان شهر آران و بیدگل صبح امروز پنج‌شنبه ۶ مهرماه با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار، رؤسای ادارات بنیاد مسکن و راه و شهرسازی شهرستان، کارشناسان حوزه‌های حراست و مسکن شهری […]

۶ مهر ۱۴۰۲
فرماندار شهرستان آران و بیدگل طی گفت‌وگوی تلفنی با شهروندان از طریق سامانه تلفنی ۱۱۱، پاسخگوی دغدغه‌ها و مشکلات مردم بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل امروز چهارشنبه پنجم مهرماه با حضور در مرکز سامد ١١١ (سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت) به‌صورت تلفنی ضمن شنیدن دغدغه‌های مردم شریف شهرستان پاسخگوی مطالبات آن‌ها شد و دستورات لازم را جهت پیگیری موضوعات بیان شده از سوی […]

۵ مهر ۱۴۰۲
رضا چاقیان با کسب اکثریت آرا اعضای شورای اسلامی شهرستان، برای سومین سال متوالی در سمت ریاست شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل باقی ماند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل با حضور ۶ عضو شورای شهرستان در سالن ۴ دی فرمانداری برگزار و رضا چاقیان به عنوان رئیس و محسن عفتی به عنوان نایب‌رئیس انتخاب شدند. در این جلسه و پس از رأی‌گیری اعضا، ناصر محرابی‌مقدم به […]

۵ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ صبح امروز چهارشنبه چهارم مهرماه جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست علی‌اکبر رضایی فرماندار، و با حضور دادستان عمومی و انقلاب، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان در سالن ۴دی فرمانداری برگزار و مشکلات ۶ واحد تولیدی […]

۵ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =