فرماندار شهرستان آران و بیدگل: مردم کروناستیز باشند نه واکسن‌ستیز

شهروندان با زدن واکسن به سلامت‌گستری در جامعه کمک کرده و از سلامت‌گریزی بپرهیزند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با دعوت از مردم این شهرستان برای دریافت واکسن کرونا گفت: «کروناستیز» باشیم نه «واکسن‌ستیز». وی از گروه‌های هدف شهرستان آران و بیدگل خواست هر چه زودتر برای دریافت واکسن اقدام کنند و به ترویج سلامت‌گستری در جامعه کمک […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با دعوت از مردم این شهرستان برای دریافت واکسن کرونا گفت: «کروناستیز» باشیم نه «واکسن‌ستیز».

وی از گروه‌های هدف شهرستان آران و بیدگل خواست هر چه زودتر برای دریافت واکسن اقدام کنند و به ترویج سلامت‌گستری در جامعه کمک کرده و از سلامت‌گریزی بپرهیزند.

دکتر بایبوردی با اشاره به اینکه هم اکنون واکسن کافی در اختیار شبکه بهداشت و درمان شهرستان آران و بیدگل قرار گرفته و مشکلی در سطح شهرستان وجود ندارد، اضافه کرد: در حال حاضر پایگاه واکسیناسیون مستقر در سالن ورزشی دانشگاه پیام نور آران و بیدگل، نسبت به تزریق شهروندان آران و بیدگلی اقدام می‌کند.

وی خاطر نشان کرد: شهروندان شهرهای نوش‌آباد، ابوزیدآباد، سفیدشهر و روستاهای ۱۱ گانه شهرستان آران و بیدگل نیز می‌توانند با مراجعه به درمانگاه‌ها و خانه‌های بهداشت معرفی شده از سوی شبکه بهداشت و درمان نسبت به دریافت واکسن کرونا اقدام کنند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل تاکید کرد: تنها راه شکست ویروس کرونا علاوه بر تزریق واکسن، رعایت پروتکل‌های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک و در حد امکان «دو ماسک» و فاصله‌گذاری اجتماعی است.

وی افزود: بر این اساس از تمام شهروندان درخواست داریم ما را تا عادی‌سازی شرایط از طریق واکسیناسیون عمومی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و زدن ماسک یاری دهند.

برچسب ها :
مطالب مشابه
آیین خطبه‌خوانی شب شهادت امام رضا(علیه السلام) با حضور گسترده مردم دلداده‌‌ اهل‌بیت (علیهم‌السلام) ، در حرم امامزاده قاسم بن علی النقی(علیه السلام) آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با شهادت علی بن موسی الرضا(علیه‌السلام)، آیین سنتی خطبه‌خوانی و شمع‌گردانی ویژه سالروز شهادت امام رضا(علیه السلام) در حرم امامزاده قاسم بن علی النقی(علیه السلام) شهرستان آران و بیدگل برگزار شد. این مراسم همزمان با شب شهادت امام رضا(ع)، با حضور علی اکبر رضایی فرماندار […]

۶ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به مناسبت سالروز شهادت حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا (علیه‌السلام)، علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل به همراه فرمانده ناحیه مقاومت سپاه و بخشدار کویرات، در مراسم کاروان پیاده روی “حرم تا حرم” با عنوان همایش میثاق با ولایت، حضور یافتند. مردم عاشق و شیفته اهل بیت […]

۶ مهر ۱۴۰۱
ملاقات مردمی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با شهروندان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با توجه […]

۴ مهر ۱۴۰۱
جلسه کارگروه ماده 18 در راستای ساماندهی و نظارت بر سرویس های ایاب و ذهاب مدارس شهرستان آران و بیدگل، در محل دفتر فرماندار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به منظور هماهنگی و برنامه‌ریزی در خصوص سرویس‌های مدارس شهر ستان آران و بیدگل جلسه‌ای با حضور دکتر علی اکبر رضایی فرماندار، رئیس آموزش و پرورش، پلیس راهور ناجا، نماینده شهرداری و نماینده انجمن اولیاء مربیان در محل دفتر فرماندار برگزار شد. رضایی در این نشست […]

۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :