رضا چاقیان به عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل در دوره ششم انتخاب شد

انتخاب هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل انتخاب هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل با حضور دکتر بایبوردی فرماندار این شهرستان برگزار شد. در این جلسه و پس از رای‌گیری اعضا، رضا چاقیان به عنوان رئیس و محسن عفتی به عنوان نایب‌ رئیس شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل در دوره […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل انتخاب هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل با حضور دکتر بایبوردی فرماندار این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه و پس از رای‌گیری اعضا، رضا چاقیان به عنوان رئیس و محسن عفتی به عنوان نایب‌ رئیس شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل در دوره ششم انتخاب شدند.

بنابر این گزارش، هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل، جواد توحیدی‌راد را به عنوان نماینده این شورا در شورای اسلامی استان اصفهان انتخاب کردند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: در راستای اجرای مواد ۸۹ و ۹۰ قانون شوراها و تبصره‌های ذیل آن و همچنین آیین نامه اجرایی ماده ۹۰ قانون شوراها، روح الله سیاحی و احمد شکاری به عنوان نمایندگان شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل برای عضویت در هیات حل اختلاف و رسیدگی به شکایات این شهرستان و همچنین ناصر محرابی مقدم و احمد شکاری به ترتیب به عنوان نمایندگان شورای اسلامی شهرستان برای عضویت در هیات های تطبیق در بخش مرکزی و کویرات نیز انتخاب شدند.

وی افزود: احمد شکاری به عنوان خزانه‌دار و ناصر محرابی‌مقدم به عنوان منشی در آغاز فعالیت ششمین دوره شوراهای اسلامی شهرستان آران و بیدگل از سوی اعضا انتخاب شدند.

دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این آیین با تبریک به منتخبین ششمین دوره شوراهای اسلامی این شهرستان گفت: بی شک شوراها با هدف خدمت صادقانه در پاسخ به اعتماد مردم به عرصه خدمتگزاری آمده‌اند و باید با درنظر گرفتن این مهم و به پشتوانه آرای مردمی، گام های مهم و اساسی‌تری را در عرصه‌های مدیریت‌های نوین شهری و روستایی بردارند.

وی تقویت«رفتار شورایی» به جای «رفتار فردی» را از مزایای ایجاد شوراهای اسلامی در کشورمان برشمرد و گفت: پذیرش و همراهی با ««رای اکثریت» به جای «خودرأیی» باید در شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان آران و بیدگل تقویت شود.

وی بیان داشت: شوراها محلی برای انجام کارهای حرفه‌ای، تخصصی و کارشناسی است و باید با تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی و تکیه بر اصل «خردجمعی» و «تکریم شهروندان» در توسعه و پیشرفت روزافزون شهرستان گام بردارند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل تعامل سازنده اعضای شوراهای اسلامی شهرستان آران و بیدگل با دستگاه‌های اجرایی و غیراجرایی را درتحقق«حکمرانی خوب شهری»، دستیابی شتاب‌زا به شاخص‌های شهر توسعه‌یافته، هوشمند، سالم و زیبا مهم دانست.

وی به نقش مهم، برجسته و کلیدی «شورای عالی استان‌ها» در نظام تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی در کشور اشاره کرد و خواستار تلاش عضو منتخب شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل در شورای اسلامی استان اصفهان و انتخاب توسط دیگر اعضای شوراهای اسلامی استان اصفهان جهت عضویت در «شورای عالی استان‌ها» نیز شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در پیامی هفته فراجا را به جهادگران عرصه نظم و امنیّت در شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، متن پیام علی اکبر رضایی با این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم «فَضَّلَ اللَّهُ المُجاهِدینَ بِأَموالِهِم وَأَنفُسِهِم عَلَی القاعِدینَ دَرَجَهً » نساء – ۹۵ نیروی انتظامی به عنوان نهادی برخاسته از مردم و برای مردم در تاریخ پرافتخار نظام جمهوری اسلامی ایران، همواره قرین شجاعت، […]

۱۳ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :