جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
۱۱:۰۴:۵۶
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

رضا چاقیان به عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل در دوره ششم انتخاب شد

انتخاب هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل انتخاب هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل با حضور دکتر بایبوردی فرماندار این شهرستان برگزار شد. در این جلسه و پس از رای‌گیری اعضا، رضا چاقیان به عنوان رئیس و محسن عفتی به عنوان نایب‌ رئیس شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل در دوره […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل انتخاب هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل با حضور دکتر بایبوردی فرماندار این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه و پس از رای‌گیری اعضا، رضا چاقیان به عنوان رئیس و محسن عفتی به عنوان نایب‌ رئیس شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل در دوره ششم انتخاب شدند.

بنابر این گزارش، هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل، جواد توحیدی‌راد را به عنوان نماینده این شورا در شورای اسلامی استان اصفهان انتخاب کردند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: در راستای اجرای مواد ۸۹ و ۹۰ قانون شوراها و تبصره‌های ذیل آن و همچنین آیین نامه اجرایی ماده ۹۰ قانون شوراها، روح الله سیاحی و احمد شکاری به عنوان نمایندگان شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل برای عضویت در هیات حل اختلاف و رسیدگی به شکایات این شهرستان و همچنین ناصر محرابی مقدم و احمد شکاری به ترتیب به عنوان نمایندگان شورای اسلامی شهرستان برای عضویت در هیات های تطبیق در بخش مرکزی و کویرات نیز انتخاب شدند.

وی افزود: احمد شکاری به عنوان خزانه‌دار و ناصر محرابی‌مقدم به عنوان منشی در آغاز فعالیت ششمین دوره شوراهای اسلامی شهرستان آران و بیدگل از سوی اعضا انتخاب شدند.

دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این آیین با تبریک به منتخبین ششمین دوره شوراهای اسلامی این شهرستان گفت: بی شک شوراها با هدف خدمت صادقانه در پاسخ به اعتماد مردم به عرصه خدمتگزاری آمده‌اند و باید با درنظر گرفتن این مهم و به پشتوانه آرای مردمی، گام های مهم و اساسی‌تری را در عرصه‌های مدیریت‌های نوین شهری و روستایی بردارند.

وی تقویت«رفتار شورایی» به جای «رفتار فردی» را از مزایای ایجاد شوراهای اسلامی در کشورمان برشمرد و گفت: پذیرش و همراهی با ««رای اکثریت» به جای «خودرأیی» باید در شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان آران و بیدگل تقویت شود.

وی بیان داشت: شوراها محلی برای انجام کارهای حرفه‌ای، تخصصی و کارشناسی است و باید با تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی و تکیه بر اصل «خردجمعی» و «تکریم شهروندان» در توسعه و پیشرفت روزافزون شهرستان گام بردارند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل تعامل سازنده اعضای شوراهای اسلامی شهرستان آران و بیدگل با دستگاه‌های اجرایی و غیراجرایی را درتحقق«حکمرانی خوب شهری»، دستیابی شتاب‌زا به شاخص‌های شهر توسعه‌یافته، هوشمند، سالم و زیبا مهم دانست.

وی به نقش مهم، برجسته و کلیدی «شورای عالی استان‌ها» در نظام تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی در کشور اشاره کرد و خواستار تلاش عضو منتخب شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل در شورای اسلامی استان اصفهان و انتخاب توسط دیگر اعضای شوراهای اسلامی استان اصفهان جهت عضویت در «شورای عالی استان‌ها» نیز شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ شامگاه چهارشنبه ۲۹ فروردین‌ماه؛ نخستین جلسه انجمن پاسداران شاهد در سال ۱۴۰۳ با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، خانواده معظم شهدا و ایثارگران به میزبانی فرمانداری برگزار شد. برنامه‌هایی از جمله تلاوت قرآن، قرائت زیارت عاشورا، خاطره‌گویی پیشکسوتان دفاع مقدس و سخنرانی، بخشی از برنامه‌های این محفل […]

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در شهرستان آران و بیدگل همزمان با ۲۹ فروردین‌ماه روز ارتش با حضور نماینده محترم ولی‌فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان، علی‌اکبر رضایی فرماندار، امام جمعه، نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان شهرستان در گروه ۸۴۰ موشکی پادگان شهید کبریایی نزاجا برگزار شد.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

دومین جلسه قرارگاه تحقق شعار سال «جهش تولید با مشارکت مردم» در شهرستان آران و بیدگل با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی و جمعی از مسئولان شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳
فرماندار آران‌وبیدگل گفت: آمادگی میزبانی مسافران علاقمند‌ به حوزه کویر در ماه ارديبهشت و فصل بهار را داریم.

علی‌اکبر رضایی، فرماندار آران‌وبیدگل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آران‌وبیدگل با بیان اینکه عمده جامع هدف گردشگری این شهرستان مرتبط با کویر است، اظهار داشت:ماه اردیبهشت و فصل بهار پیک ورود گردشگران به کویر این منطقه است و ما میزبان مسافران علاقمند به حوزه کویر هستیم. وی افزود: بر این اساس تمهیدات لازم جهت […]

۳۰ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =