سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲
۱۱:۳۹:۱۰
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

رضا چاقیان به عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل در دوره ششم انتخاب شد

انتخاب هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل انتخاب هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل با حضور دکتر بایبوردی فرماندار این شهرستان برگزار شد. در این جلسه و پس از رای‌گیری اعضا، رضا چاقیان به عنوان رئیس و محسن عفتی به عنوان نایب‌ رئیس شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل در دوره […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل انتخاب هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل با حضور دکتر بایبوردی فرماندار این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه و پس از رای‌گیری اعضا، رضا چاقیان به عنوان رئیس و محسن عفتی به عنوان نایب‌ رئیس شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل در دوره ششم انتخاب شدند.

بنابر این گزارش، هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل، جواد توحیدی‌راد را به عنوان نماینده این شورا در شورای اسلامی استان اصفهان انتخاب کردند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: در راستای اجرای مواد ۸۹ و ۹۰ قانون شوراها و تبصره‌های ذیل آن و همچنین آیین نامه اجرایی ماده ۹۰ قانون شوراها، روح الله سیاحی و احمد شکاری به عنوان نمایندگان شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل برای عضویت در هیات حل اختلاف و رسیدگی به شکایات این شهرستان و همچنین ناصر محرابی مقدم و احمد شکاری به ترتیب به عنوان نمایندگان شورای اسلامی شهرستان برای عضویت در هیات های تطبیق در بخش مرکزی و کویرات نیز انتخاب شدند.

وی افزود: احمد شکاری به عنوان خزانه‌دار و ناصر محرابی‌مقدم به عنوان منشی در آغاز فعالیت ششمین دوره شوراهای اسلامی شهرستان آران و بیدگل از سوی اعضا انتخاب شدند.

دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این آیین با تبریک به منتخبین ششمین دوره شوراهای اسلامی این شهرستان گفت: بی شک شوراها با هدف خدمت صادقانه در پاسخ به اعتماد مردم به عرصه خدمتگزاری آمده‌اند و باید با درنظر گرفتن این مهم و به پشتوانه آرای مردمی، گام های مهم و اساسی‌تری را در عرصه‌های مدیریت‌های نوین شهری و روستایی بردارند.

وی تقویت«رفتار شورایی» به جای «رفتار فردی» را از مزایای ایجاد شوراهای اسلامی در کشورمان برشمرد و گفت: پذیرش و همراهی با ««رای اکثریت» به جای «خودرأیی» باید در شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان آران و بیدگل تقویت شود.

وی بیان داشت: شوراها محلی برای انجام کارهای حرفه‌ای، تخصصی و کارشناسی است و باید با تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی و تکیه بر اصل «خردجمعی» و «تکریم شهروندان» در توسعه و پیشرفت روزافزون شهرستان گام بردارند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل تعامل سازنده اعضای شوراهای اسلامی شهرستان آران و بیدگل با دستگاه‌های اجرایی و غیراجرایی را درتحقق«حکمرانی خوب شهری»، دستیابی شتاب‌زا به شاخص‌های شهر توسعه‌یافته، هوشمند، سالم و زیبا مهم دانست.

وی به نقش مهم، برجسته و کلیدی «شورای عالی استان‌ها» در نظام تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی در کشور اشاره کرد و خواستار تلاش عضو منتخب شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل در شورای اسلامی استان اصفهان و انتخاب توسط دیگر اعضای شوراهای اسلامی استان اصفهان جهت عضویت در «شورای عالی استان‌ها» نیز شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در ملاقات مردمی با جمعی از شهروندان درخواست‌های آنان را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دکتر رضایی فرماندار، در دیدار چهره‌به‌چهره با مردم پای صحبت‌های آنان نشست تا پاسخگو و پیگیر خواسته‌ها و مشکلات آنان باشد. در این ملاقات مردمی که صبح امروز دوشنبه در محل دفتر فرماندار برگزار شد درخواست‌های مراجعه‌کنندگان از سوی فرماندار مورد بررسی قرار گرفت و دستورات […]

۲۹ اسفند ۱۴۰۱

در اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی، تخصصی و اختصاصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی و بنا بر ابلاغ سازمان اداری و استخدامی کشور، ثبت‌نام دهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای جذب نیرو در دستگاه‌های اجرایی از ۱۵ فروردین‌ماه ۱۴۰۲ شروع خواهد گردید.

۲۸ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت شهید مهدی باکری و روز شهردار؛ دکتر علی‌اکبر رضایی فرماندار با شهرداران آران و بیدگل، نوش آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد دیدار و گفتگو کرد. دکتر رضایی در این دیدار از خدمات ارزشمند شهرداران و تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان آن مجموعه که زمینه […]

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی 25 اسفندماه، روز شهردار را به شهرداران شهرستان آران و بیدگل تبریک گفت و از تلاش‌های آنان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ متن پیام به شرح زیر است: نام‌گذاری ۲۵ اسفندماه؛ با تأسی از سالروز شهادت سردار افتخارآفرین لشکر۳۱ عاشورا شهید مهدی باکری به‌عنوان روز شهردار اقدامی ارزنده و فرصت مغتنمی برای قدردانی و تجلیل از فعالیت‌های خالصانه و شبانه‌روزی خادمان مردم در عرصه‌های مختلف شهرداری و مدیریت […]

۲۵ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − هفت =