فرماندار شهرستان آران و بیدگل: گردشگری سالم در اقتصاد و تحرک اجتماعی و اقتصادی نقش بسزایی دارد

فرماندار گفت: گردشگرانی که به مراکز گردشگری شهرستان آران و بیدگل مراجعه می‌کنند باید به ارزش‌های ایرانی - اسلامی و بومی - محلی احترام حداکثری بگذارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر این شهرستان که با حضور امام جمعه شهر آران و بیدگل و دستگاه‌های اجرایی و غیراجرایی عضو این شورا برگزار شد، بر اجرای طرح «پلیس گردشگری» در کریدورهای گردشگری […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر این شهرستان که با حضور امام جمعه شهر آران و بیدگل و دستگاه‌های اجرایی و غیراجرایی عضو این شورا برگزار شد، بر اجرای طرح «پلیس گردشگری» در کریدورهای گردشگری و کویرهای شهرستان آران و بیدگل تاکید و آن را عاملی مهم و تاثیرگذار در تقویت امنیت پایدار منطقه و گردشگران ذکر کرد.

وی به گردشگری پاک و سالم اشاره کرد و گفت: گردشگرانی که به مراکز گردشگری شهرستان آران و بیدگل مراجعه می‌کنند باید به ارزش‌های ایرانی _ اسلامی و بومی – محلی احترام حداکثری بگذارند.

دکتر بایبوردی با بیان اینکه ۴۲ امامزاده و بقاع متبرکه در شهرستان آران و بیدگل به عنوان مقصد گردشگری زیارتی و مذهبی شمال استان اصفهان محسوب می‌شود، افزود: گردشگری نوعی سرمایه‌گذاری و گردشگر فرصتی است که می تواند درآمد و اشتغال پایدار را تامین کند و در این راستا باید برای تقویت زیرساخت‌های گردشگری، تمهیداتی اندیشیده شود.

وی به گردشگری مسئولانه و فاخر اشاره و آینده گردشگری شهرستان آران و بیدگل را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: استفاده از عنوان «گردشگری فاخر و مسئولانه» با بهره‌گیری از دیدگاه‌های متخصصان و نخبگان می‌تواند به جذب مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه گردشگری، معلمان، طلاب، روحانیون و استادان دانشگاه‌ها و دیگر گروه‌های مرجع در این شهرستان در قالب گردشگر منتهی شود.

دکتر بایبوردی افزود: برای ورود گردشگران و تقویت «گردشگری فاخر» نیاز به احداث و راه‌اندازی «تاسیسات فاخر گردشگری» در کریدورهای گردشگری شهرستان آران و بیدگل و اشتغال کارگزاران توانمند، متخصص و مهارت‌دیده هستیم.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل تصریح کرد: گردشگری سالم در اقتصاد و تحرک اجتماعی و اقتصادی نقش بسزایی دارد لذا حمایت از گردشگری سالم مبتنی بر تعالیم دینی، اخلاقی و اسلامی می‌تواند به توسعه همه‌جانبه این شهرستان کمک کند.

وی بر تقویت زیرساخت‌ها و فرهنگ‌سازی گردشگری سالم در شهرستان آران و بیدگل تاکید کرد و گفت: در راستای توسعه گردشگری سالم، اتاق فکر و هیئت‌های اندیشه‌ورز گردشگری اخلاق محور در این شهرستان راه‌اندازی شده است که نمایندگانی از ائمه جمعه و جماعات، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، رؤسای ادارات و تشکل‌های مردم‌نهاد عضو این کارگروه هستند و فعالیت‌های حوزه گردشگری سالم و با اخلاق را برنامه‌ریزی، رصد و مدیریت می‌کنند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :