شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲
۲۱:۴۶:۲۹
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در حاشیه برگزاری مانور بزرگ آتش‌نشانی و ایمنی؛ بر تقویت «فرهنگ ایمنی» و ترویج «سواد پیشگیری از حادثه»، «سواد حفظ جان و اموال»، «سواد اطفاء حریق» و«سواد مدیریت بحران» تاکید کرد

فرماندار گفت: نقش آتش‌نشانان در زمینه‌سازی برای ارتقای استانداردها و ایمنی زیرساخت‌های شهری و روستایی مهم، کلیدی وتأثیرگذار است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در حاشیه برگزاری مانور بزرگ آتش‌نشانی و ایمنی که به مناسبت روز آتش‌نشانی و ایمنی در این شهرستان برگزار شد، گفت: نقش آتش‌نشانان در زمینه‌سازی برای ارتقای استانداردها و ایمنی زیرساخت‌های شهری و روستایی مهم، کلیدی وتأثیرگذار است. وی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در حاشیه برگزاری مانور بزرگ آتش‌نشانی و ایمنی که به مناسبت روز آتش‌نشانی و ایمنی در این شهرستان برگزار شد، گفت: نقش آتش‌نشانان در زمینه‌سازی برای ارتقای استانداردها و ایمنی زیرساخت‌های شهری و روستایی مهم، کلیدی وتأثیرگذار است.

وی دامنه کاری شغل آتش‌نشانان را بسیار وسیع و گسترده ذکر و بر تقویت «فرهنگ ایمنی» و ترویج «سواد پیشگیری از حادثه»، «سواد حفظ جان و اموال»، «سواد اطفاء حریق» و«سواد مدیریت بحران» تاکید کرد و گفت: تلاش‌های حرفه‌ای، تخصصی، کارشناسی و ارزنده آتش‌نشانان که در بزنگاه‌های حوادث به کمک و یاری مردم می‌شتابند جای قدردانی دارد.

دکتر بایبوردی ایثار آتش‌نشانان را ستودنی دانست و افزود: شغل آتش‌نشانی جزو مشاغل سخت و خطرناک اما شیرین، لذت‌بخش و عشق‌آفرین است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل به نجات مصدومان و قربانیان حوادث توسط آتش‌نشان اشاره و اضافه کرد: آتش‌نشانان متخصصانی هستند که از تکنیک‌ها و مهارت‌ها و تبحرهای اطفاء حریق و عملیات امداد و نجات در بسیاری از عرصه‌ها برخوردارند و همانند پزشکان و پرستاران در مواقع بحرانی و حساس با درک زمان دقیق حادثه به یاری هموطنان آسیب‌دیده می‌شتابند و می‌دانند که ثانیه‌ای، دقیقه‌ای و ساعتی تعلل در کمک‌رسانی به مصدومان یک حادثه می‌تواند در فصل و وصل جان آنان به زندگی تاثیر به‌سزایی داشته باشد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

گزارش تصویری بازدید میدانی فرماندار شهرستان آران و بیدگل و جمعی از مسئولان شهرستان از مراکز زیارتی، اقامتی، گردشگری و انتظامی و بررسی مسائل مربوط به حوزه گردشگری

۵ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر علی‌اکبر رضایی فرماندار با جمعی از فعالین فرهنگی، اجتماعی و سیاسی به منظور بررسی دغدغه‌ها و مشکلات شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

۴ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ نشست مطالبه‌گری و هم‌اندیشی در مسیر بیانیه گام دوم انقلاب با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل و جمعی از مسئولان و فعالان فرهنگی سیاسی و اجتماعی در محل مرکز نیکوکاری ولایت مهد قرآن کریم این شهرستان برگزار شد.

۴ فروردین ۱۴۰۲
دکتر رضایی در پیامی عید نوروز را به ملّت بزرگ ایران و مردم شریف شهرستان آران و بیدگل بویژه به خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران وبیدگل؛ همزمان با آغاز سال نو و بهار طبیعت، دکتر ‌علی‌اکبر رضایی فرماندار در پیامی با گرامیداشت یاد شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و روح بلند و ملکوتی معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره)، عید نوروز را به ملّت بزرگ ایران، خانواده معظم شهیدان، […]

۱ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 20 =