یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۱:۴۷:۳۵
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

کلنگ احداث پیاده راه گردشگری فرش ایران در آران و بیدگل به زمین زده شد.

کلنگ احداث پیاده راه گردشگری فرش ایران در بلوار شهید محسن فخری‌زاده حد فاصل میدان شهیدان صالحی آران و بیدگل تا میدان شهدای نوش آباد به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل طی آیینی و با حضور فرماندار و امام جمعه آران و بیدگل، سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر آران و بیدگل، مدیران عامل مناطق صنعتی سلیمان صباحی، هلال و همچنین منطقه صنعتی انصار نوش‌آباد و جمعی از مسئولان شهرستان، کلنگ احداث پیاده راه گردشگری فرش ایران […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل طی آیینی و با حضور فرماندار و امام جمعه آران و بیدگل، سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر آران و بیدگل، مدیران عامل مناطق صنعتی سلیمان صباحی، هلال و همچنین منطقه صنعتی انصار نوش‌آباد و جمعی از مسئولان شهرستان، کلنگ احداث پیاده راه گردشگری فرش ایران در بلوار شهید محسن فخری‌زاده حد فاصل میدان شهیدان صالحی آران و بیدگل تا میدان شهدای نوش آباد به زمین زده شد.

دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این آیین گفت: این پروژه با مشارکت شهرداری‌های آران و بیدگل و نوش آباد از یک طرف و مناطق صنعتی هلال شهر آران و بیدگل و انصار نوش آباد احداث و راه‌اندازی می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: با راه‌اندازی این کریدور پیاده‌راهی می توان بین مردم و گردشگران از یکسو و صنعت فرش ماشینی از سوی دیگر آشتی برقرار کرد و به فضای تفریحی و تفرجگاهی شهرستان آران و بیدگل و اشتغال زایی و درآمدزایی این شهرستان کمک کرد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل افزود: گردشگری سالم در اقتصاد و زمینه‌سازی برای تحرک اجتماعی و اقتصادی نقش بسزایی دارد لذا حمایت از گردشگری سالم مبتنی بر تعالیم دینی، اخلاقی و اسلامی می‌تواند به توسعه همه‌جانبه و شتاب زای این شهرستان کمک کند.

دکتر بایبوردی به فعالیت اتاق فکر و هیئت های اندیشه ورز شهرستان آران و بیدگل در راستای توسعه روزافزون این شهرستان اشاره کرد و گفت: در اتاق‌های فکر و هیئت‌های اندیشه‌ورز در حوزه‌های مختلف گردشگری مذهبی و طبیعت، صنعت فرش ماشینی و دستبافت، نمک و فرآورده‌های معدنی، گل محمدی و گیاهان دارویی، پسته و زعفران و مواردی از این قبیل می‌توان گام‌های اساسی در توسعه و پیشرفت هرچه بیشتر این شهرستان برداشت.

برچسب ها :
مطالب مشابه
فرماندار آران و بیدگل تعداد واجدین شرایط رای دادن در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری در این شهرستان را ۷۲ هزار و ۲۷۶ نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد ۴ هزار و ۴۰۴ نفر رأی اولی هستند.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی در حاشیه نشست هیئت اجرای انتخابات گفت: ۷۲ هزار و ۲۷۶ نفر در شهرستان آران و بیدگل واجد شرایط رای دادن در دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری هستند. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان آران و بیدگل افزود: در انتخابات […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل گفت: یک هزار و 176 نفر در این شهرستان مسوولیت اجرا و نظارت بر انتخابات ۱۱ اسفند امسال را بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی گفت: تعداد ۸۳ شعبه اخذ رأی برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در این شهرستان تعیین شده که نسبت به دوره قبل انتخابات مجلس، ۱۳ شعبه اخذ رأی افزایش یافته است. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نخستین مجلس دانش آموزی آران و بیدگل با حضور ۱۲۰ دانش آموز منتخب مدارس شهرستان شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: این مجلس دانش‌آموزی برای اولین‌بار با هدف پیگیری مطالبات دانش‌آموزان شهرستان در حوزه‌های مختلف تشکیل شده است. علی‌اکبر رضایی افزود: اعضای این مجلس که با انتخابات مدارس انتخاب شده‌اند از بین خود ۷ نفر […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ با حضور رئیس و اعضای هیات بازرسی انتخابات، جلسه آموزشی بازرسان و سربازرسان برگزار شد. آموزش استفاده از اپلیکیشن بازرسی انتخابات در روز اخذ رأی و آشنایی با شرح وظایف مربوطه از جمله موارد مطرح در این نشست بود.

۷ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =