کلنگ احداث پیاده راه گردشگری فرش ایران در آران و بیدگل به زمین زده شد.

کلنگ احداث پیاده راه گردشگری فرش ایران در بلوار شهید محسن فخری‌زاده حد فاصل میدان شهیدان صالحی آران و بیدگل تا میدان شهدای نوش آباد به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل طی آیینی و با حضور فرماندار و امام جمعه آران و بیدگل، سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر آران و بیدگل، مدیران عامل مناطق صنعتی سلیمان صباحی، هلال و همچنین منطقه صنعتی انصار نوش‌آباد و جمعی از مسئولان شهرستان، کلنگ احداث پیاده راه گردشگری فرش ایران […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل طی آیینی و با حضور فرماندار و امام جمعه آران و بیدگل، سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر آران و بیدگل، مدیران عامل مناطق صنعتی سلیمان صباحی، هلال و همچنین منطقه صنعتی انصار نوش‌آباد و جمعی از مسئولان شهرستان، کلنگ احداث پیاده راه گردشگری فرش ایران در بلوار شهید محسن فخری‌زاده حد فاصل میدان شهیدان صالحی آران و بیدگل تا میدان شهدای نوش آباد به زمین زده شد.

دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این آیین گفت: این پروژه با مشارکت شهرداری‌های آران و بیدگل و نوش آباد از یک طرف و مناطق صنعتی هلال شهر آران و بیدگل و انصار نوش آباد احداث و راه‌اندازی می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: با راه‌اندازی این کریدور پیاده‌راهی می توان بین مردم و گردشگران از یکسو و صنعت فرش ماشینی از سوی دیگر آشتی برقرار کرد و به فضای تفریحی و تفرجگاهی شهرستان آران و بیدگل و اشتغال زایی و درآمدزایی این شهرستان کمک کرد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل افزود: گردشگری سالم در اقتصاد و زمینه‌سازی برای تحرک اجتماعی و اقتصادی نقش بسزایی دارد لذا حمایت از گردشگری سالم مبتنی بر تعالیم دینی، اخلاقی و اسلامی می‌تواند به توسعه همه‌جانبه و شتاب زای این شهرستان کمک کند.

دکتر بایبوردی به فعالیت اتاق فکر و هیئت های اندیشه ورز شهرستان آران و بیدگل در راستای توسعه روزافزون این شهرستان اشاره کرد و گفت: در اتاق‌های فکر و هیئت‌های اندیشه‌ورز در حوزه‌های مختلف گردشگری مذهبی و طبیعت، صنعت فرش ماشینی و دستبافت، نمک و فرآورده‌های معدنی، گل محمدی و گیاهان دارویی، پسته و زعفران و مواردی از این قبیل می‌توان گام‌های اساسی در توسعه و پیشرفت هرچه بیشتر این شهرستان برداشت.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر آرش جابری رئیس سازمان لیگ فوتسال کشور به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، در حاشیه دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر فوتسال امید کشور با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار و گفتگو کردند. گفتنی است مسابقات لیگ برتر فوتسال […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با ۱۴مهرماه روز دامپزشکی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در اداره دامپزشکی با کارکنان و رئیس شهرستان دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار علی اکبر رضایی فرماندار، ضمن تبریک و خداقوت به تلاشگران عرضه تأمین سلامت جمعیت دامی و امنیت […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان آران و بیدگل به ریاست معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری برگزار شد.

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، با حکم دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان، مهندس مهدی قنایی‌مقدم به سمت شهردار سفیدشهر منصوب شد. در این حکم آمده است: بنا به پیشنهاد شماره ۴۶۵/ ش/س مورخ ۲۱/۰۴/۱۴۰۱ شورای اسلامی شهر سفیدشهر و مستند به تبصره سه ماده ۸۰ قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :