یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳:۴۴:۱۸
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

طی آیینی و با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ محمود اشرفی تکریم و احمدرضا طحانی به عنوان شهردار نوش‌آباد معارفه شد

طی آیینی شهردار نوش‌آباد تکریم و معارفه شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین تکریم محمود اشرفی و معارفه احمدرضا طحانی به عنوان شهردار نوش‌آباد گفت: با تقویت «اقتصاد شهر» و آموزش‌های حقوق شهروندی می‌توانیم زمینه‌های دستیابی شتاب‌زا به شاخص‌های شهر توسعه‌یافته، هوشمند، سالم، زیبا و با نشاط را فراهم کنیم. […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین تکریم محمود اشرفی و معارفه احمدرضا طحانی به عنوان شهردار نوش‌آباد گفت: با تقویت «اقتصاد شهر» و آموزش‌های حقوق شهروندی می‌توانیم زمینه‌های دستیابی شتاب‌زا به شاخص‌های شهر توسعه‌یافته، هوشمند، سالم، زیبا و با نشاط را فراهم کنیم.

وی اظهار داشت: امروز شهرداران ، برای رفع مشکلات شهرها و شهروندان به مثابه مهندسان عمل می‌کنند یا «راهی می‌‎سازند» یا «راهی می‌یابند».

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با ذکر این نکته که «شهردار» فقط یک عنوان و «شهرداری» فقط یک جایگاه نیست، خاطرنشان کرد: شهرداری به عنوان بازوان پرتوان اجرایی کشور، محلی برای انجام امورات حرفه‌ای، تخصصی و کارشناسی برای مردم و شهروندان است.

وی توسعه فضای ایمنی و آتش‌نشانی، جلوگیری قانونمند از ساخت و سازهای غیرمجاز و نظارت دقیق و کارشناسانه بر ساخت و سازهای دارای پروانه را از دیگر وظایف مهم شهرداران شهرهای آران و بیدگل، نوش‌آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد برشمرد و افزود: جامعه شهریِ همگن و یکدست می‌تواند در توسعه پایدار شهری مفید باشد.

دکتر بایبوردی اعتماد، مشارکت و حمایت‌های مردمی را بزرگترین سرمایه شهرداری‌ها خواند و افزود: ارتقای سرمایه اجتماعی، امیدبخشی، برنامه‌محوری و از همه مهم‌تر افزایش نشاط اجتماعی شهروندان توسط شهرداران و دست‌اندرکاران حوزه‌های مدیریت شهری انجام شود.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری را مسئول رسیدگی به تخلفات ساخت و ساز غیرمجاز در شهرها ذکر و نقش شهرداران را در استحکام‌سازی بناها و نظارت بر ساخت و سازهای مجاز و غیرمجاز مهم ارزیابی و خاطرنشان کرد: اعضای کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری‌های ۴ گانه شهرستان آران و بیدگل باید جریان‌ساز جلوگیری از تخلفات ساختمانی باشند و آرای صادره را اجرایی کنند.

وی با بیان اینکه تحقق حقوق شهروندان، منجر به رضایت شهروندان و تحقق «اصول حکمرانی خوب و مطلوب» می‌شود، افزود: شهرداران شهرستان آران و بیدگل باید با تسلط به مواد قانونی و آئین‌نامه‌های اجرایی حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و کارآفرینی و تجهیز به دانش روز و ابزارهای جدید علمی توسعه بیش از پیش شهرها و از جمله نوش‌آباد را رقم بزنند.

در پایان این نشست حکم انتصاب احمدرضا طحانی به عنوان شهردار نوش‌آباد که به امضای دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان رسیده، به وی اعطا شد و با اهدای لوحی از طرف فرماندار شهرستان آران و بیدگل از خدمات محمود اشرفی تقدیر شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه
فرماندار آران و بیدگل تعداد واجدین شرایط رای دادن در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری در این شهرستان را ۷۲ هزار و ۲۷۶ نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد ۴ هزار و ۴۰۴ نفر رأی اولی هستند.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی در حاشیه نشست هیئت اجرای انتخابات گفت: ۷۲ هزار و ۲۷۶ نفر در شهرستان آران و بیدگل واجد شرایط رای دادن در دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری هستند. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان آران و بیدگل افزود: در انتخابات […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل گفت: یک هزار و 176 نفر در این شهرستان مسوولیت اجرا و نظارت بر انتخابات ۱۱ اسفند امسال را بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی گفت: تعداد ۸۳ شعبه اخذ رأی برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در این شهرستان تعیین شده که نسبت به دوره قبل انتخابات مجلس، ۱۳ شعبه اخذ رأی افزایش یافته است. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نخستین مجلس دانش آموزی آران و بیدگل با حضور ۱۲۰ دانش آموز منتخب مدارس شهرستان شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: این مجلس دانش‌آموزی برای اولین‌بار با هدف پیگیری مطالبات دانش‌آموزان شهرستان در حوزه‌های مختلف تشکیل شده است. علی‌اکبر رضایی افزود: اعضای این مجلس که با انتخابات مدارس انتخاب شده‌اند از بین خود ۷ نفر […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ با حضور رئیس و اعضای هیات بازرسی انتخابات، جلسه آموزشی بازرسان و سربازرسان برگزار شد. آموزش استفاده از اپلیکیشن بازرسی انتخابات در روز اخذ رأی و آشنایی با شرح وظایف مربوطه از جمله موارد مطرح در این نشست بود.

۷ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 8 =