طی آیینی و با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ محمود اشرفی تکریم و احمدرضا طحانی به عنوان شهردار نوش‌آباد معارفه شد

طی آیینی شهردار نوش‌آباد تکریم و معارفه شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین تکریم محمود اشرفی و معارفه احمدرضا طحانی به عنوان شهردار نوش‌آباد گفت: با تقویت «اقتصاد شهر» و آموزش‌های حقوق شهروندی می‌توانیم زمینه‌های دستیابی شتاب‌زا به شاخص‌های شهر توسعه‌یافته، هوشمند، سالم، زیبا و با نشاط را فراهم کنیم. […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین تکریم محمود اشرفی و معارفه احمدرضا طحانی به عنوان شهردار نوش‌آباد گفت: با تقویت «اقتصاد شهر» و آموزش‌های حقوق شهروندی می‌توانیم زمینه‌های دستیابی شتاب‌زا به شاخص‌های شهر توسعه‌یافته، هوشمند، سالم، زیبا و با نشاط را فراهم کنیم.

وی اظهار داشت: امروز شهرداران ، برای رفع مشکلات شهرها و شهروندان به مثابه مهندسان عمل می‌کنند یا «راهی می‌‎سازند» یا «راهی می‌یابند».

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با ذکر این نکته که «شهردار» فقط یک عنوان و «شهرداری» فقط یک جایگاه نیست، خاطرنشان کرد: شهرداری به عنوان بازوان پرتوان اجرایی کشور، محلی برای انجام امورات حرفه‌ای، تخصصی و کارشناسی برای مردم و شهروندان است.

وی توسعه فضای ایمنی و آتش‌نشانی، جلوگیری قانونمند از ساخت و سازهای غیرمجاز و نظارت دقیق و کارشناسانه بر ساخت و سازهای دارای پروانه را از دیگر وظایف مهم شهرداران شهرهای آران و بیدگل، نوش‌آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد برشمرد و افزود: جامعه شهریِ همگن و یکدست می‌تواند در توسعه پایدار شهری مفید باشد.

دکتر بایبوردی اعتماد، مشارکت و حمایت‌های مردمی را بزرگترین سرمایه شهرداری‌ها خواند و افزود: ارتقای سرمایه اجتماعی، امیدبخشی، برنامه‌محوری و از همه مهم‌تر افزایش نشاط اجتماعی شهروندان توسط شهرداران و دست‌اندرکاران حوزه‌های مدیریت شهری انجام شود.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری را مسئول رسیدگی به تخلفات ساخت و ساز غیرمجاز در شهرها ذکر و نقش شهرداران را در استحکام‌سازی بناها و نظارت بر ساخت و سازهای مجاز و غیرمجاز مهم ارزیابی و خاطرنشان کرد: اعضای کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری‌های ۴ گانه شهرستان آران و بیدگل باید جریان‌ساز جلوگیری از تخلفات ساختمانی باشند و آرای صادره را اجرایی کنند.

وی با بیان اینکه تحقق حقوق شهروندان، منجر به رضایت شهروندان و تحقق «اصول حکمرانی خوب و مطلوب» می‌شود، افزود: شهرداران شهرستان آران و بیدگل باید با تسلط به مواد قانونی و آئین‌نامه‌های اجرایی حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و کارآفرینی و تجهیز به دانش روز و ابزارهای جدید علمی توسعه بیش از پیش شهرها و از جمله نوش‌آباد را رقم بزنند.

در پایان این نشست حکم انتصاب احمدرضا طحانی به عنوان شهردار نوش‌آباد که به امضای دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان رسیده، به وی اعطا شد و با اهدای لوحی از طرف فرماندار شهرستان آران و بیدگل از خدمات محمود اشرفی تقدیر شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه
آیین خطبه‌خوانی شب شهادت امام رضا(علیه السلام) با حضور گسترده مردم دلداده‌‌ اهل‌بیت (علیهم‌السلام) ، در حرم امامزاده قاسم بن علی النقی(علیه السلام) آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با شهادت علی بن موسی الرضا(علیه‌السلام)، آیین سنتی خطبه‌خوانی و شمع‌گردانی ویژه سالروز شهادت امام رضا(علیه السلام) در حرم امامزاده قاسم بن علی النقی(علیه السلام) شهرستان آران و بیدگل برگزار شد. این مراسم همزمان با شب شهادت امام رضا(ع)، با حضور علی اکبر رضایی فرماندار […]

۶ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به مناسبت سالروز شهادت حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا (علیه‌السلام)، علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل به همراه فرمانده ناحیه مقاومت سپاه و بخشدار کویرات، در مراسم کاروان پیاده روی “حرم تا حرم” با عنوان همایش میثاق با ولایت، حضور یافتند. مردم عاشق و شیفته اهل بیت […]

۶ مهر ۱۴۰۱
ملاقات مردمی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با شهروندان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با توجه […]

۴ مهر ۱۴۰۱
جلسه کارگروه ماده 18 در راستای ساماندهی و نظارت بر سرویس های ایاب و ذهاب مدارس شهرستان آران و بیدگل، در محل دفتر فرماندار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به منظور هماهنگی و برنامه‌ریزی در خصوص سرویس‌های مدارس شهر ستان آران و بیدگل جلسه‌ای با حضور دکتر علی اکبر رضایی فرماندار، رئیس آموزش و پرورش، پلیس راهور ناجا، نماینده شهرداری و نماینده انجمن اولیاء مربیان در محل دفتر فرماندار برگزار شد. رضایی در این نشست […]

۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :