جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲
۰۴:۴۷:۰۱
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان: اداره تبلیغات اسلامی در ترویج و اشاعه دین‌مداری جوانان و نوجوانان این شهرستان نقش به سزایی دارد

اداره تبلیغات اسلامی در ترویج و اشاعه دین‌مداری جوانان و نوجوانان این شهرستان نقش به سزایی دارد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین تکریم حجت‌الاسلام سمیع‌الله مردان و معارفه حجت‌الاسلام ابوالفضل مجیدی‌تبار رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آران و بیدگل که با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان و جمعی از روحانیون و مسئولان هیئات مذهبی و مداحان این شهرستان […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین تکریم حجت‌الاسلام سمیع‌الله مردان و معارفه حجت‌الاسلام ابوالفضل مجیدی‌تبار رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آران و بیدگل که با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان و جمعی از روحانیون و مسئولان هیئات مذهبی و مداحان این شهرستان برگزار شد، گفت: اداره تبلیغات اسلامی در ترویج و اشاعه دین‌مداری جوانان و نوجوانان این شهرستان نقش به سزایی دارد.

وی به نقش ارزنده تبلیغات اسلامی در مقابله با تهاجم فرهنگی اشاره کرد و یادآور شد: رشد فرهنگی جامعه، ترویج فرهنگ انقلابی و ولایت‌مداری از آنِ تلاش‌های ارزشمند هیئات مذهبی و تبلیغات اسلامی است.

دکتر بایبوردی نقش مبلغان دینی و هیئات مذهبی را در سبک‌بالی روح و تحرک اجتماعی جوانان مهم دانست و خاطرنشان کرد: می‌توان با جذب جوانان شهرستان آران و بیدگل در مراسم‌های دینی و مذهبی همراه با نشاط اجتماعی، آسیب‌های اجتماعی را کاهش و آن را مدیریت کرد.

وی مبلغان دینی و هیئات مذهبی شهرستان آران و بیدگل را حاملان دانایی و سفرای ترویج مکتب اهلبیت (ع) نام برد و افزود: نقش مبلغان دینی و هیئات مذهبی در سلامت روح و روان انسان‌ها و تحرک اجتماعی از طریق اندیشه‌های دینی در نوجوانان و جوانان مهم است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با بیان اینکه باید با برنامه‌ریزی مناسب، زمینه‌های حضور پرشور جوانان شهرستان آران و بیدگل را در مراسم‌های مذهبی و رویدادهای مذهبی این شهرستان فراهم کنیم، اظهار داشت: دین گریزی احتمالی برخی از نوجوانان و جوانان باید آسیب‌شناسی شود.

وی بر ورود بخش نوآوری و فناوری در حوزه تبلیغات و اطلاع رسانی دینی تاکید کرد و گفت: ترویج و ارتقای «سواد دینی و مذهبی» ضرورت دارد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این آیین بر ضرورت تقویت ارتباط بیش از پیش «حوزه و دانشگاه» اشاره کرد و گفت: بدون شک حوزه و دانشگاه دو بال مهم و تاثیرگذار در تبلیغات و اطلاع‌رسانی دینی در بین نسل جوان قلمداد می‌شوند.

گفتنی است در این آیین از خدمات حجت‌الاسلام سمیع‌الله مردان تقدیر و حجت‌الاسلام ابوالفضل مجیدی‌تبار به عنوان رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آران و بیدگل معرفی و منصوب شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ اولین مرحله قرعه‌کشی واگذاری زمین در قالب طرح نهضت ملّی مسکن برای متقاضیان شهر آران و بیدگل صبح امروز پنج‌شنبه ۶ مهرماه با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار، رؤسای ادارات بنیاد مسکن و راه و شهرسازی شهرستان، کارشناسان حوزه‌های حراست و مسکن شهری […]

۶ مهر ۱۴۰۲
فرماندار شهرستان آران و بیدگل طی گفت‌وگوی تلفنی با شهروندان از طریق سامانه تلفنی ۱۱۱، پاسخگوی دغدغه‌ها و مشکلات مردم بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل امروز چهارشنبه پنجم مهرماه با حضور در مرکز سامد ١١١ (سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت) به‌صورت تلفنی ضمن شنیدن دغدغه‌های مردم شریف شهرستان پاسخگوی مطالبات آن‌ها شد و دستورات لازم را جهت پیگیری موضوعات بیان شده از سوی […]

۵ مهر ۱۴۰۲
رضا چاقیان با کسب اکثریت آرا اعضای شورای اسلامی شهرستان، برای سومین سال متوالی در سمت ریاست شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل باقی ماند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل با حضور ۶ عضو شورای شهرستان در سالن ۴ دی فرمانداری برگزار و رضا چاقیان به عنوان رئیس و محسن عفتی به عنوان نایب‌رئیس انتخاب شدند. در این جلسه و پس از رأی‌گیری اعضا، ناصر محرابی‌مقدم به […]

۵ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ صبح امروز چهارشنبه چهارم مهرماه جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست علی‌اکبر رضایی فرماندار، و با حضور دادستان عمومی و انقلاب، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان در سالن ۴دی فرمانداری برگزار و مشکلات ۶ واحد تولیدی […]

۵ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − چهار =