فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان: اداره تبلیغات اسلامی در ترویج و اشاعه دین‌مداری جوانان و نوجوانان این شهرستان نقش به سزایی دارد

اداره تبلیغات اسلامی در ترویج و اشاعه دین‌مداری جوانان و نوجوانان این شهرستان نقش به سزایی دارد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین تکریم حجت‌الاسلام سمیع‌الله مردان و معارفه حجت‌الاسلام ابوالفضل مجیدی‌تبار رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آران و بیدگل که با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان و جمعی از روحانیون و مسئولان هیئات مذهبی و مداحان این شهرستان […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین تکریم حجت‌الاسلام سمیع‌الله مردان و معارفه حجت‌الاسلام ابوالفضل مجیدی‌تبار رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آران و بیدگل که با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان و جمعی از روحانیون و مسئولان هیئات مذهبی و مداحان این شهرستان برگزار شد، گفت: اداره تبلیغات اسلامی در ترویج و اشاعه دین‌مداری جوانان و نوجوانان این شهرستان نقش به سزایی دارد.

وی به نقش ارزنده تبلیغات اسلامی در مقابله با تهاجم فرهنگی اشاره کرد و یادآور شد: رشد فرهنگی جامعه، ترویج فرهنگ انقلابی و ولایت‌مداری از آنِ تلاش‌های ارزشمند هیئات مذهبی و تبلیغات اسلامی است.

دکتر بایبوردی نقش مبلغان دینی و هیئات مذهبی را در سبک‌بالی روح و تحرک اجتماعی جوانان مهم دانست و خاطرنشان کرد: می‌توان با جذب جوانان شهرستان آران و بیدگل در مراسم‌های دینی و مذهبی همراه با نشاط اجتماعی، آسیب‌های اجتماعی را کاهش و آن را مدیریت کرد.

وی مبلغان دینی و هیئات مذهبی شهرستان آران و بیدگل را حاملان دانایی و سفرای ترویج مکتب اهلبیت (ع) نام برد و افزود: نقش مبلغان دینی و هیئات مذهبی در سلامت روح و روان انسان‌ها و تحرک اجتماعی از طریق اندیشه‌های دینی در نوجوانان و جوانان مهم است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با بیان اینکه باید با برنامه‌ریزی مناسب، زمینه‌های حضور پرشور جوانان شهرستان آران و بیدگل را در مراسم‌های مذهبی و رویدادهای مذهبی این شهرستان فراهم کنیم، اظهار داشت: دین گریزی احتمالی برخی از نوجوانان و جوانان باید آسیب‌شناسی شود.

وی بر ورود بخش نوآوری و فناوری در حوزه تبلیغات و اطلاع رسانی دینی تاکید کرد و گفت: ترویج و ارتقای «سواد دینی و مذهبی» ضرورت دارد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این آیین بر ضرورت تقویت ارتباط بیش از پیش «حوزه و دانشگاه» اشاره کرد و گفت: بدون شک حوزه و دانشگاه دو بال مهم و تاثیرگذار در تبلیغات و اطلاع‌رسانی دینی در بین نسل جوان قلمداد می‌شوند.

گفتنی است در این آیین از خدمات حجت‌الاسلام سمیع‌الله مردان تقدیر و حجت‌الاسلام ابوالفضل مجیدی‌تبار به عنوان رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آران و بیدگل معرفی و منصوب شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی به مناسبت پانزدهم مهرماه روزملّی روستا و عشایر، این روز را به جامعه روستایی شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی ۱۵ مهر ماه؛ روز “روستا” را به روستاییان شریف این شهرستان تبریک گفت. وی در این پیام با بیان اینکه روستاییان به عنوان قشری شریف و محروم از امکانات اولیه زندگی و امور رفاهی، برای عمرانی […]

۱۶ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر آرش جابری رئیس سازمان لیگ فوتسال کشور به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، در حاشیه دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر فوتسال امید کشور با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار و گفتگو کردند. گفتنی است مسابقات لیگ برتر فوتسال […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با ۱۴مهرماه روز دامپزشکی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در اداره دامپزشکی با کارکنان و رئیس شهرستان دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار علی اکبر رضایی فرماندار، ضمن تبریک و خداقوت به تلاشگران عرضه تأمین سلامت جمعیت دامی و امنیت […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان آران و بیدگل به ریاست معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری برگزار شد.

۱۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :