احداث و راه‌اندازی کارگاه تولیدی حمایتی در راستای اشتغال‌زایی معلولان شهرستان آران و بیدگل یک نیاز است

باید با ایجاد امکانات حداکثری برای معلولان و مددجویان تحت پوشش بهزیستی، برای آنان تولید منزلت کرده و شرایط حکمرانی خوب و مطلوب در حوزه معلولان را فراهم کنیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشست با مدیرکل بهزیستی استان اصفهان و معاونین وی خواستار تخصیص اعتبارات رفاهی، ورزشی و فرهنگی ویژه معلولان و افراد تحت پوشش بهزیستی شهرستان آران و بیدگل شد و اظهار امیدواری کرد با برنامه‌ریزی و مدیریت هوشمند و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشست با مدیرکل بهزیستی استان اصفهان و معاونین وی خواستار تخصیص اعتبارات رفاهی، ورزشی و فرهنگی ویژه معلولان و افراد تحت پوشش بهزیستی شهرستان آران و بیدگل شد و اظهار امیدواری کرد با برنامه‌ریزی و مدیریت هوشمند و علمی بهزیستی در استان اصفهان و شهرستان آران و بیدگل، شاهد بهبود و ارتقای سطح ارائه خدمات به مددجویان و مردم این شهرستان باشیم.

وی به ۲۱۰۰ نفر از شهروندان که تحت پوشش بهزیستی این شهرستان قرار دارند اشاره کرد و نقش بهزیستی را در تأمین سلامت فکری و روانی مددجویان و معلولان را مهم و بی بدیل ارزیابی کرد و افزود: توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار با برنامه‌ریزی مناسب می‌تواند در ایجاد آرامش و تسکین این قشر از جامعه موثر باشد.

دکتر بایبوردی، احداث و راه‌اندازی کارگاه تولیدی حمایتی برای معلولان شهرستان آران و بیدگل در راستای اشتغال‌زایی آنان را یک نیاز خواند و افزود: صدور مجوز برای موسسات مراقبت از سالمندان و بیماران اعصاب و روان در منزل نیز از ضروریات است.

وی با اشاره به ساخت دهکده مهربانی، مرکز نگهداری سالمندان شهرستان آران و بیدگل گفت: باید با ایجاد امکانات حداکثری برای معلولان و مددجویان تحت پوشش بهزیستی، برای آنان تولید منزلت کرده و شرایط حکمرانی خوب و مطلوب در حوزه معلولان را فراهم کنیم.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل گسترش و توسعه آموزش‌های مهارتی و توانمندی منابع انسانی در حوزه افراد تحت پوشش بهزیستی و معلولان را زمینه‌ساز تحقق اشتغال پایدار این قشر خواند و گفت: رعایت حداکثری حقوق شهروندی معلولان از وظایف همه شهروندان و مسئولان است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :