پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
۱۷:۳۴:۳۹
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

احداث و راه‌اندازی کارگاه تولیدی حمایتی در راستای اشتغال‌زایی معلولان شهرستان آران و بیدگل یک نیاز است

باید با ایجاد امکانات حداکثری برای معلولان و مددجویان تحت پوشش بهزیستی، برای آنان تولید منزلت کرده و شرایط حکمرانی خوب و مطلوب در حوزه معلولان را فراهم کنیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشست با مدیرکل بهزیستی استان اصفهان و معاونین وی خواستار تخصیص اعتبارات رفاهی، ورزشی و فرهنگی ویژه معلولان و افراد تحت پوشش بهزیستی شهرستان آران و بیدگل شد و اظهار امیدواری کرد با برنامه‌ریزی و مدیریت هوشمند و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشست با مدیرکل بهزیستی استان اصفهان و معاونین وی خواستار تخصیص اعتبارات رفاهی، ورزشی و فرهنگی ویژه معلولان و افراد تحت پوشش بهزیستی شهرستان آران و بیدگل شد و اظهار امیدواری کرد با برنامه‌ریزی و مدیریت هوشمند و علمی بهزیستی در استان اصفهان و شهرستان آران و بیدگل، شاهد بهبود و ارتقای سطح ارائه خدمات به مددجویان و مردم این شهرستان باشیم.

وی به ۲۱۰۰ نفر از شهروندان که تحت پوشش بهزیستی این شهرستان قرار دارند اشاره کرد و نقش بهزیستی را در تأمین سلامت فکری و روانی مددجویان و معلولان را مهم و بی بدیل ارزیابی کرد و افزود: توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار با برنامه‌ریزی مناسب می‌تواند در ایجاد آرامش و تسکین این قشر از جامعه موثر باشد.

دکتر بایبوردی، احداث و راه‌اندازی کارگاه تولیدی حمایتی برای معلولان شهرستان آران و بیدگل در راستای اشتغال‌زایی آنان را یک نیاز خواند و افزود: صدور مجوز برای موسسات مراقبت از سالمندان و بیماران اعصاب و روان در منزل نیز از ضروریات است.

وی با اشاره به ساخت دهکده مهربانی، مرکز نگهداری سالمندان شهرستان آران و بیدگل گفت: باید با ایجاد امکانات حداکثری برای معلولان و مددجویان تحت پوشش بهزیستی، برای آنان تولید منزلت کرده و شرایط حکمرانی خوب و مطلوب در حوزه معلولان را فراهم کنیم.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل گسترش و توسعه آموزش‌های مهارتی و توانمندی منابع انسانی در حوزه افراد تحت پوشش بهزیستی و معلولان را زمینه‌ساز تحقق اشتغال پایدار این قشر خواند و گفت: رعایت حداکثری حقوق شهروندی معلولان از وظایف همه شهروندان و مسئولان است.

برچسب ها :
مطالب مشابه
فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل گفت: یک هزار و 176 نفر در این شهرستان مسوولیت اجرا و نظارت بر انتخابات ۱۱ اسفند امسال را بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی گفت: تعداد ۸۳ شعبه اخذ رأی برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در این شهرستان تعیین شده که نسبت به دوره قبل انتخابات مجلس، ۱۳ شعبه اخذ رأی افزایش یافته است. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نخستین مجلس دانش آموزی آران و بیدگل با حضور ۱۲۰ دانش آموز منتخب مدارس شهرستان شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: این مجلس دانش‌آموزی برای اولین‌بار با هدف پیگیری مطالبات دانش‌آموزان شهرستان در حوزه‌های مختلف تشکیل شده است. علی‌اکبر رضایی افزود: اعضای این مجلس که با انتخابات مدارس انتخاب شده‌اند از بین خود ۷ نفر […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ با حضور رئیس و اعضای هیات بازرسی انتخابات، جلسه آموزشی بازرسان و سربازرسان برگزار شد. آموزش استفاده از اپلیکیشن بازرسی انتخابات در روز اخذ رأی و آشنایی با شرح وظایف مربوطه از جمله موارد مطرح در این نشست بود.

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ چهاردهمین جلسه هیئت اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی شهرستان، اعضای هیئت نظارت و اعضای هیئت اجرایی انتخابات در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد. در این جلسه قوانین و دستورالعمل […]

۴ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − پنج =