شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲
۲۰:۵۶:۱۴
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

احداث و راه‌اندازی کارگاه تولیدی حمایتی در راستای اشتغال‌زایی معلولان شهرستان آران و بیدگل یک نیاز است

باید با ایجاد امکانات حداکثری برای معلولان و مددجویان تحت پوشش بهزیستی، برای آنان تولید منزلت کرده و شرایط حکمرانی خوب و مطلوب در حوزه معلولان را فراهم کنیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشست با مدیرکل بهزیستی استان اصفهان و معاونین وی خواستار تخصیص اعتبارات رفاهی، ورزشی و فرهنگی ویژه معلولان و افراد تحت پوشش بهزیستی شهرستان آران و بیدگل شد و اظهار امیدواری کرد با برنامه‌ریزی و مدیریت هوشمند و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشست با مدیرکل بهزیستی استان اصفهان و معاونین وی خواستار تخصیص اعتبارات رفاهی، ورزشی و فرهنگی ویژه معلولان و افراد تحت پوشش بهزیستی شهرستان آران و بیدگل شد و اظهار امیدواری کرد با برنامه‌ریزی و مدیریت هوشمند و علمی بهزیستی در استان اصفهان و شهرستان آران و بیدگل، شاهد بهبود و ارتقای سطح ارائه خدمات به مددجویان و مردم این شهرستان باشیم.

وی به ۲۱۰۰ نفر از شهروندان که تحت پوشش بهزیستی این شهرستان قرار دارند اشاره کرد و نقش بهزیستی را در تأمین سلامت فکری و روانی مددجویان و معلولان را مهم و بی بدیل ارزیابی کرد و افزود: توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار با برنامه‌ریزی مناسب می‌تواند در ایجاد آرامش و تسکین این قشر از جامعه موثر باشد.

دکتر بایبوردی، احداث و راه‌اندازی کارگاه تولیدی حمایتی برای معلولان شهرستان آران و بیدگل در راستای اشتغال‌زایی آنان را یک نیاز خواند و افزود: صدور مجوز برای موسسات مراقبت از سالمندان و بیماران اعصاب و روان در منزل نیز از ضروریات است.

وی با اشاره به ساخت دهکده مهربانی، مرکز نگهداری سالمندان شهرستان آران و بیدگل گفت: باید با ایجاد امکانات حداکثری برای معلولان و مددجویان تحت پوشش بهزیستی، برای آنان تولید منزلت کرده و شرایط حکمرانی خوب و مطلوب در حوزه معلولان را فراهم کنیم.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل گسترش و توسعه آموزش‌های مهارتی و توانمندی منابع انسانی در حوزه افراد تحت پوشش بهزیستی و معلولان را زمینه‌ساز تحقق اشتغال پایدار این قشر خواند و گفت: رعایت حداکثری حقوق شهروندی معلولان از وظایف همه شهروندان و مسئولان است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

گزارش تصویری بازدید میدانی فرماندار شهرستان آران و بیدگل و جمعی از مسئولان شهرستان از مراکز زیارتی، اقامتی، گردشگری و انتظامی و بررسی مسائل مربوط به حوزه گردشگری

۵ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر علی‌اکبر رضایی فرماندار با جمعی از فعالین فرهنگی، اجتماعی و سیاسی به منظور بررسی دغدغه‌ها و مشکلات شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

۴ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ نشست مطالبه‌گری و هم‌اندیشی در مسیر بیانیه گام دوم انقلاب با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل و جمعی از مسئولان و فعالان فرهنگی سیاسی و اجتماعی در محل مرکز نیکوکاری ولایت مهد قرآن کریم این شهرستان برگزار شد.

۴ فروردین ۱۴۰۲
دکتر رضایی در پیامی عید نوروز را به ملّت بزرگ ایران و مردم شریف شهرستان آران و بیدگل بویژه به خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران وبیدگل؛ همزمان با آغاز سال نو و بهار طبیعت، دکتر ‌علی‌اکبر رضایی فرماندار در پیامی با گرامیداشت یاد شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و روح بلند و ملکوتی معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره)، عید نوروز را به ملّت بزرگ ایران، خانواده معظم شهیدان، […]

۱ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 16 =