پایگاه بهداشتی شهید محسن علائیان منطقه محروم یحیی‌آباد از توابع آران و بیدگل به بهره‌برداری رسید

منطقه یحیی‌آباد نیازمند بازآفرینی شهری و ایجاد زیرساخت‌های شهری برای خدمت‌رسانی مطلوب‌تر از سوی دستگاههای اجرایی و غیراجرایی برای مردم این منطقه است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین افتتاح پایگاه بهداشتی شهید محسن علائیان در یحیی‌آباد که با حضور امام جمعه کاشان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان و جمعی از مسئولان شهرستان آران و بیدگل برگزار شد، گفت: مردم منطقه یحیی‌آباد خواهان اجرای عدالت از […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین افتتاح پایگاه بهداشتی شهید محسن علائیان در یحیی‌آباد که با حضور امام جمعه کاشان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان و جمعی از مسئولان شهرستان آران و بیدگل برگزار شد، گفت: مردم منطقه یحیی‌آباد خواهان اجرای عدالت از سوی مسئولان هستند و وظیفه ماست تا با بازآفرینی شهری، فرصت‌های شغلی جدید در این منطقه ایجاد و نهادهای مدیریت محلی را شکل دهیم.

وی مهمترین راهبرد و تاکتیک در عملیاتی کردن «شعار مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر دشمنان ملت ایران» را ایجاد اشتغال، کسب درآمد و تولید و توزیع ثروت از یکطرف و «تولید عزت و منزلت» برای ایرانیان برشمرد و افزود: مردم یحیی‌آباد تطبیق‌گرا، محاسبه‌گر و احترام‌طلبند و این منطقه یحیی‌آباد نیازمند بازآفرینی شهری و ایجاد زیرساخت‌های شهری برای خدمت‌رسانی مطلوب‌تر از سوی دستگاههای اجرایی و غیراجرایی برای مردم این منطقه است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل به شرح اقدامات انجام شده در منطقه یحیی‌آباد پرداخت و افزود: استقرار گروه جهادگران پزشکی، پیگیری جهت احداث مدرسه ۶ کلاسه ابتدایی با ۴۰% پیشرفت فیزیکی، پیگیری صدور اسناد و تفکیک و تعیین زمین برای استقرار واحدهای خدمات‌رسان از جمله اقدامات در ۳۷ ماه گذشته است.

وی با اشاره به تغییر نمایندگی حدود ۲۸۸ هکتار از اراضی منطقه یحیی‌آباد از منابع طبیعی به راه و شهرسازی گفت: شهرداری آران و بیدگل دفتر واحد عمران این شهرداری را با هدف انجام امور عمرانی، نظافت معابر، جمع‌آوری زباله‌ها و استقرار ماشین‌آلات سنگین برای زیرسازی معابر مسکونی در این منطقه راه‌اندازی کرده‌ است که ضمن تامین ۷۰۰ تن آسفالت معابر، لایروبی و رفع خطر رودخانه یحیی‌آباد، زیرسازی و آسفالت معابر با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال انجام داده و در حال انجام است.

دکتر بایبوردی راه‌اندازی گشت‌های شبانه‌روزی نیروی انتظامی و بسیج و نیز برنامه‌ریزی جهت حضور مسئولان دستگاه‌های اجرایی و غیراجرایی شهرستان آران و بیدگل و تشکیل میز خدمت پاسخگویی به مردم این منطقه را مهم ارزیابی کرد و گفت: به سمت خدمت‌رسانی بیشتر در منطقه یحیی‌آباد هستیم تا بتوانیم زمینه‌های رعایت حقوق شهروندی، بازآفرینی اعتماد و تقویت ارتباط مردم یحیی‌آباد با دستگاه‌های اجرایی را فراهم کنیم.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل از دیگر اقدامات انجام شده برای ۳ هزار ساکن منطقه یحیی‌آباد، توزیع اقلام دولتی به نرخ تعاونی و استقرار یک شعبه اخذ رای برای حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ نام برد و افزود: پایگاه سلامت شهید محسن علائیان یحیی‌آباد با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی کاشان و خیران در زمینی به مساحت ۱۶۰ مترمربع و در راستای تکریم و توسعه بهداشت و سلامت مردم منطقه یحیی‌آباد به بهره‌برداری رسید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :