همزمان با هفته کارآفرینی؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل با ۳ تن از کارآفرینان این شهرستان دیدار کرد

شهرستان آران و بیدگل مرکز اکوسیستم کارآفرینی و فناوری فرش ماشینی و زیست‌بوم گردشگری کویر و نمک ایران است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل همزمان با هفته کارآفرینی؛ دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صابر حیدریان مدیرعامل شرکت برق صنعتی پانل، مهدی آزادپور مجری طرح ماهیان خاویاری و پرورش آرتمیا و محسن مزدیان مجری کشت گلخانه‌ای دیدار و از طرح‌های این کارآفرینان بازدید کرد. وی در این دیدار […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل همزمان با هفته کارآفرینی؛ دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صابر حیدریان مدیرعامل شرکت برق صنعتی پانل، مهدی آزادپور مجری طرح ماهیان خاویاری و پرورش آرتمیا و محسن مزدیان مجری کشت گلخانه‌ای دیدار و از طرح‌های این کارآفرینان بازدید کرد.

وی در این دیدار ضمن تبریک هفته کارآفرینی به کارآفرینان و ارزش‌آفرینان شهرستان آران و بیدگل از تلاش آنان که با نوآوری، ایده‌پردازی و خلاقیت، زمینه‌های استقرار کسب و کار و درآمدزایی را در این شهرستان فراهم کرده‌اند، تشکر و قدردانی کرد.

دکتر بایبوردی با بیان اینکه تلفیق علم با مهارت و خلاقیت می‌تواند زمینه‌ساز اشتغال پایدار و تحقق رونق و جهش تولید در شهرستان باشد، بیان داشت: ایجاد اشتغال و اهتمام برای رفع بیکاری از اهداف اصلی مسئولان نظام جمهوری اسلامی از طریق حمایت از کسب و کارهای بخش خصوصی است.

وی افزود: گسترش و توسعه آموزش‌های مهارتی و توانمندسازی سرمایه‌های انسانی زمینه‌ساز تحقق توسعه صنعت فرش ماشینی، کشاورزی، گردشگری و دیگر حوزه‌ها می‌شود و به اشتغال‌زایی کمک می‌کند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل خاطرنشان کرد: استفاده از شرکت‌های دانش‌بنیان و ظرفیت دانش‌آموختگان دانشگاهی در حوزه کارآفرینی می‌تواند درتوسعه اقتصاد اثرگذار باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دکتر بایبوردی با اهدای لوح‌های تقدیر جداگانه، از تلاش‌های کارآفرینان صابر حیدریان، مهدی آزادپور و محسن مزدیان تقدیر کرد.

متن لوح صادره به شرح زیر است:

کارآفرین گرانقدر

سلام علیکم؛

با تبریک هفته کارآفرینی بر خود فرض می‌دانم از تلاش‌های جناب‌عالی که با نوآوری، ایده‌پردازی و خلاقیت، زمینه‌های استقرار کسب و کار و درآمدزایی را در شهرستان آران و بیدگل فراهم کرده‌اید، تشکر و قدردانی نمایم.

بدون شک راهبردها و تاکتیک‌های مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با تحریم‌های دشمنان ملت ایران، برنامه‌ریزی در حرکت شتاب‌زا برای اشتغال‌زایی، تقویت تولید، راه‌اندازی کسب و کارها، کارآفرینی و «تولید ثروت و توزیع عادلانه آن» از یک سو و «تولید عزت، منزلت و جایگاه ایرانیان در نزد جهانیان» از سوی دیگر است.

امیدوارم با استعانت از الطاف الهی، ترویج و تقویت فرهنگ «خلاقیت، ارزش‌آفرینی و کارآفرینی» بتوانیم گام‌های مستحکم و موثرتری درتوسعه «اکوسیستم کارآفرینی ایران عزیز»، پیشرفت شتاب‌زا و اعتلای شهرستان آران و بیدگل برداریم؛ ان شاءاللّه.

اسماعیل بایبوردی

فرماندار شهرستان آران و بیدگل

برچسب ها :
مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی به مناسبت پانزدهم مهرماه روزملّی روستا و عشایر، این روز را به جامعه روستایی شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی ۱۵ مهر ماه؛ روز “روستا” را به روستاییان شریف این شهرستان تبریک گفت. وی در این پیام با بیان اینکه روستاییان به عنوان قشری شریف و بیشتر محروم از امکانات اولیه زندگی و امور رفاهی، برای […]

۱۶ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر آرش جابری رئیس سازمان لیگ فوتسال کشور به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، در حاشیه دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر فوتسال امید کشور با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار و گفتگو کردند. گفتنی است مسابقات لیگ برتر فوتسال […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با ۱۴مهرماه روز دامپزشکی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در اداره دامپزشکی با کارکنان و رئیس شهرستان دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار علی اکبر رضایی فرماندار، ضمن تبریک و خداقوت به تلاشگران عرضه تأمین سلامت جمعیت دامی و امنیت […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان آران و بیدگل به ریاست معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری برگزار شد.

۱۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :