فرماندار شهرستان آران و بیدگل در پیام تبریک هفته بسیج: بسیج از بدنه مردم، برای مردم و در کنار مردم است

بسیجیان مردم‌دار، مردم‌یار، مردم‌خواه و مردم‌دوستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل طی پیامی، هفته بسیج را به فرماندهان، پاسداران و بسیجیان غیور ایران اسلامی و به خصوص فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آران و بیدگل، بسیجیان و پاسداران این ناحیه تبریک گفت. وی در این پیام فرهنگ بسیجی را فرهنگ […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل طی پیامی، هفته بسیج را به فرماندهان، پاسداران و بسیجیان غیور ایران اسلامی و به خصوص فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آران و بیدگل، بسیجیان و پاسداران این ناحیه تبریک گفت.

وی در این پیام فرهنگ بسیجی را فرهنگ استقلال‌خواهی، آزادی‌خواهی، استکبارستیزی، سازندگی و امنیت‌افزایی عنوان کرده و آورده است: بسیج همراه با سایر نیروهای مسلح با نقش کارآمد و تاثیر‌گذار خود در سرنوشت‌سازترین صحنه‌های تاریخ انقلاب اسلامی و بزنگاه‌های حساس و تاریخی توانمندی‌های تحسین برانگیزی از خود به نمایش گذاشته ‌است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل بسیجیان و نیروهای مسلح مقتدر جمهوری اسلامی ایران را حاملان آرامش و امنیت‌زایی برای ایرانیان ذکر کرده و افزوده است: توسعه و پیشرفت شهرستان آران و بیدگل، استان اصفهان و کشور در گرو اقتدار بسیجیان این شهرستان، استان و ایران عزیز است.

وی با بیان اینکه ما همه بسیجی و پاسدار سپاهیم، گفت: بسیجیان مردم‌دار، مردم‌یار، مردم‌خواه و مردم‌دوستند.

وی یادآور شد: دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه‌های گوناگون علمی، پژوهشی، فناوری، نوآوری، خلاقیت، سلول‌های بنیادین، مهندسی پزشکی، IT، ICT، هوافضا، کشتی‌سازی، بایوتکنولوژی و نانوتکنولوژی و مباحثی از این قبیل در ۴۲ سال گذشته زمینه‌های توسعه شتاب‌زای کشور را فراهم کرده است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل به حضور حداکثری بسیجیان، سپاهیان و پاسداران همگام با افتخارآفرینی سایر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در ۸ سال دوران دفاع مقدس و دیگر بزنگاه‌های حساس، مهم و تاریخی که به خلق حماسه‌های عظیم و یه‌یادماندنی منجر شده، اشاره کرده و آورده است: این افتخارآفرینی‌ها، هرگز از گنجینه خاطرات و افتخارات ملت ایران فراموش نخواهد شد.

دکتر بایبوردی بسیجیان را مردان مردی نام برد که برای حفظ آب و خاک ایران اسلامی، سینه سپرکردند و ایثارگری‌ها، فداکاری‌ها و جانفشانی‌های آنان در طول تاریخ این کشور ثبت شده است.

وی ادامه داد: موفقیت دولت در عرصه‌های توسعه کشور به پشتوانه امنیت پایداری است که نیروهای مسلح با دفاع از تمامیت ارضی کشور فراهم کرده و می‌کنند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در خاتمه این پیام، موفقیت و سربلندی تمام بسیجیان و نیروهای مسلح را در خدمت صادقانه و مخلصانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ادامه راه شهدای والامقام این مرز و بوم از درگاه خداوند منان خواستار شده است.

گفتنی است ۲۹ آبان الی ۵ آذر به عنوان هفته بسیج نامگذاری شده است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :