سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
۰۱:۰۰:۳۰
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

جلسه هماهنگی برگزاری امتحانات نهایی خردادماه در شهرستان آران و بیدگل

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ با حضور دکتر رضایی فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان؛ صبح امروز پنج‌شنبه ۲۸ اردیبهشت‌ماه، جلسه هماهنگی برگزاری امتحانات نهایی خردادماه در محل سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد. فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان آران و بیدگل؛ با اشاره به حساسیت ویژه امتحانات نهایی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ با حضور دکتر رضایی فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان؛ صبح امروز پنج‌شنبه ۲۸ اردیبهشت‌ماه، جلسه هماهنگی برگزاری امتحانات نهایی خردادماه در محل سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد.

فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان آران و بیدگل؛ با اشاره به حساسیت ویژه امتحانات نهایی امسال به واسطه تأثیر ۴۰درصدی در کنکور سراسری، بر به کارگیری تمام امکانات دستگاه‌های اجرایی در راستای کمک به برگزاری هرچه بهتر امتحانات نهایی و تجهیز کامل محل برگزاری امتحانات در راستای کاهش اضطراب و استرس دانش‌آموزان و اولیاء تأکید کرد.

مطالب مشابه
مسئولان شهرستان آران و بیدگل به همراه جمعی از دانش‌آموزان با خانواده شهدا دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان به همراه جمعی از دانش‌آموزان با حضور در منزل شهیدان والامقام ابراهیم دادگر، سید علیرضا بنی‌طباء، سیداصغر مصطفوی و شهیدان محمدرضا و احمد جندقیان، از نزدیک با خانواده این شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎. […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

همزمان با چهل و سومین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس، فرماندار، مسئولان و جمعی از دانش‌آموزان شهرستان با خانواده شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎ند.

۱۰ مهر ۱۴۰۲
در پنجمین روز از هفته گردشگری، اقامتگاه اقامتگاه سنتی امیرخان با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان در آران و بیدگل افتتاح شد.

به‌گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ شامگاه یکشنبه ۹ مهرماه همزمان با پنجمین روز از هفته گردشگری، با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، حمیدرضا محققیان مدیرکل  میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان اقامتگاه سنتی امیرخان با سرمایه‌ گذاری بخش خصوصی به بهره‌برداری رسید. این اقامتگاه […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

همزمان با هفته گردشگری؛ اقامتگاه سنتی امیرخان با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، حمیدرضا محققیان مدیرکل  میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان به بهره‌برداری رسید.

۱۰ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =