یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
۲۰:۵۰:۵۰
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

تجلیل از شوراهای آموزش و پرورش برتر شهرستان‌های استان با حضور استاندار اصفهان

در گردهمایی فرمانداران استان با حضور استاندار اصفهان از شوراهای آموزش و پرورش برتر شهرستان‌های استان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرماندری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در این آیین ضمن تشکر و قدردانی از مجموعه آموزش و پرورش استان، گفت: علی‌رغم فعالیت‌های بسیار، اما با نگاهی به جامعه دانش‌آموزی متوجه می‌شویم که کارهای زمین مانده‌ای داریم که امروز نیاز اصلی دانش‌آموزان هستند. وی ادامه داد: البته ذخیره‌های […]

به گزارش روابط عمومی فرماندری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در این آیین ضمن تشکر و قدردانی از مجموعه آموزش و پرورش استان، گفت: علی‌رغم فعالیت‌های بسیار، اما با نگاهی به جامعه دانش‌آموزی متوجه می‌شویم که کارهای زمین مانده‌ای داریم که امروز نیاز اصلی دانش‌آموزان هستند.

وی ادامه داد: البته ذخیره‌های خوبی در حوزه فرهنگیان داریم؛ بسیاری از دبیران و معلمان عزیز به حوزه آموزش و پرورش نگاه تمدنی دارند.

استاندار اصفهان بیان کرد: در مدیریت ارشد کشور نیز همین نگاه تمدنی وجود دارد همچنین رهبر معظم انقلاب نیز مادام نسبت به این جهت‌گیری متذکر می‌شوند و رهنمود می‌دهند.

دکتر مرتضوی تصریح کرد: در مجموعه آموزش و پرورش و در مسائل مربوط به این حوزه بایستی کارویژه‌ای را در استان تعریف کنیم.

وی افزود: کارهای خوبی در حوزه‌های زیرساختی و تأمین نیرو انجام شده اما ایجاد کردن انگیزه حرکت برای معلمان ضروری است تا معلمی برای آنان صرفا یک شغل نباشد.

استاندار اصفهان با تأکید بر نگاه عملیاتی در این حوزه گفت: نگاه عملیاتی بدین معناست که شورای آموزش و پرورش به عنوان سرآمدترین جلسات ما قرار بگیرد و با تصمیمات به‌هنگام و کارشناسی شده همراه باشد.

دکتر مرتضوی عنوان کرد: از این رو انتظار می‌رود فرمانداران نیز حضور فعال در این حوزه را به صورت جدی در دستور کار قرار دهند.

گفتنی است: در این مراسم از فرمانداران(رؤسای شوراهای آموزش و پرورش شهرستان‌ها) و رؤسای اداره آموزش و پرورش(دبیران شوراهای) شهرستان‌های اصفهان، برخوار، تیران و کرون، نجف آباد، گلپایگان و مبارکه بعنوان شوراهای آموزش و پرورش برتر استان تجلیل شد.

همچنین از فرمانداران شهرستان‌های دهاقان، تیران و کرون، خوانسار، آران و بیدگل و جرقویه نیز به دلیل اقدامات ارزنده در تجلیل و تکریم از معلمان، تقدیر شد.

مطالب مشابه
همزمان با مدارس سراسر کشور زنگ مهر، ایثار و مقاومت در آموزشگاه شهیدان شبانپور نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران وبیدگل؛ همزمان با سراسر کشور آیین نواختن زنگ مهر، ایثار و مقاومت با هدف ارج نهادن به مقام والای شهیدان، ترویج و تحکیم فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت در چهل و سومین سالگرد هفته دفاع‌مقدس با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار و همراهی نیروهای نظامی، انتظامی و جمعی از […]

۱ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ روز شمار و محور برنامه‌های هفته دفاع مقدس با شعار محوری «ما متّحدیم» مصوب ستاد کل نیروهای مسلّح و ستاد بزرگداشت چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس به شرح زیر اعلام شد: روز اول هفته دفاع مقدس جمعه سی و یکم شهریورماه: عنوان روز “پیشکسوتان […]

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ در آستانه هفته دفاع مقدس، همایش سراسری جهاد و مقاومت از دیروز تا امروز صبح امروز (چهارشنبه) ۲۹ شهریورماه با حضور خانواده معظم شهدا، پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت، امام‌جمعه، فرماندار شهرستان آران و بیدگل، نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان در سالن ۴دی […]

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
فرماندار آرن و بیدگل: تبیین فرهنگ دفاع مقدس، رفع شبهات، بیان شرایط خاص خانواده شهدا و تشریح واقعیات جنگ تحمیلی برای نسلی که جنگ را ندیده و درک نکرده ضروری است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ نشست خبری علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با اصحاب رسانه به‌مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس شامگاه دوشنبه ۲۷ شهریورماه با حضور نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان دستگاه‌های فرهنگی شهرستان در سالن ۴ فرمانداری برگزار شد. رضایی فلسفه وجودی برگزاری بزرگداشت هفته […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 16 =