سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
۰۰:۴۲:۳۲
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

گزارش تصویری تجلیل از شوراهای برتر آموزش و پرورش شهرستان‌های استان اصفهان

در این مراسم از فرمانداران و رؤسای شوراهای آموزش و پرورش شهرستان‌ها و رؤسای اداره آموزش و پرورش (دبیران شوراهای آموزش و پرورش) شهرستان‌های اصفهان، برخوار، تیران و کرون، نجف‌آباد، گلپایگان و مبارکه به‌عنوان شوراهای آموزش و پرورش برتر استان تجلیل شد. همچنین از فرمانداران شهرستان‌های دهاقان، تیران و کرون، خوانسار، آران و بیدگل و […]

در این مراسم از فرمانداران و رؤسای شوراهای آموزش و پرورش شهرستان‌ها و رؤسای اداره آموزش و پرورش (دبیران شوراهای آموزش و پرورش) شهرستان‌های اصفهان، برخوار، تیران و کرون، نجف‌آباد، گلپایگان و مبارکه به‌عنوان شوراهای آموزش و پرورش برتر استان تجلیل شد.

همچنین از فرمانداران شهرستان‌های دهاقان، تیران و کرون، خوانسار، آران و بیدگل و جرقویه نیز به دلیل اقدامات ارزنده در تجلیل و تکریم از معلمان، تقدیر شد.

گفتنی است شورای آموزش و پرورش استان اصفهان موفق به کسب رتبه برتر شوراهای آموزش و پرورش استان‌های کشور شده است.

مطالب مشابه
مسئولان شهرستان آران و بیدگل به همراه جمعی از دانش‌آموزان با خانواده شهدا دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان به همراه جمعی از دانش‌آموزان با حضور در منزل شهیدان والامقام ابراهیم دادگر، سید علیرضا بنی‌طباء، سیداصغر مصطفوی و شهیدان محمدرضا و احمد جندقیان، از نزدیک با خانواده این شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎. […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

همزمان با چهل و سومین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس، فرماندار، مسئولان و جمعی از دانش‌آموزان شهرستان با خانواده شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎ند.

۱۰ مهر ۱۴۰۲
در پنجمین روز از هفته گردشگری، اقامتگاه اقامتگاه سنتی امیرخان با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان در آران و بیدگل افتتاح شد.

به‌گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ شامگاه یکشنبه ۹ مهرماه همزمان با پنجمین روز از هفته گردشگری، با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، حمیدرضا محققیان مدیرکل  میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان اقامتگاه سنتی امیرخان با سرمایه‌ گذاری بخش خصوصی به بهره‌برداری رسید. این اقامتگاه […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

همزمان با هفته گردشگری؛ اقامتگاه سنتی امیرخان با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، حمیدرضا محققیان مدیرکل  میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان به بهره‌برداری رسید.

۱۰ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − هشت =