نتایج کامل انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستاهای بخش کویرات

نتایج کامل انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای بخش کویرات

به گزارش روابط عمومی و کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل محمود گنجی‌پور بخشدار کویرات شهرستان آران و بیدگل با اعلام پایان یافتن شمارش آرا و تنظیم صورتجلسه نتایج اخذ رای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای علی‌آباد، محمدآباد، ریجن، فخره، قاسم‌آباد، حسین‌آباد، کاغذی و یزدلان گفت: منتخبین ۳ نفره روستای علی‌آباد به ترتیب […]

به گزارش روابط عمومی و کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل محمود گنجی‌پور بخشدار کویرات شهرستان آران و بیدگل با اعلام پایان یافتن شمارش آرا و تنظیم صورتجلسه نتایج اخذ رای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای علی‌آباد، محمدآباد، ریجن، فخره، قاسم‌آباد، حسین‌آباد، کاغذی و یزدلان گفت: منتخبین ۳ نفره روستای علی‌آباد به ترتیب حمیدرضا سلطانی با ۳۱۴ رای، محسن تقی‌زاده با ۳۱۱ رای و میثم سلطانی با ۳۰۰ رای هستند.

وی ادامه داد: منتخبین ۵ نفره روستای محمدآباد در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستای محمدآباد به ترتیب سیدابوالفضل سجادی با ۸۸۳ رای، ام‌البنین مفرحی با ۵۳۸ رای، حسن بیشه با ۵۰۶ رای، مهدی رکابدار با ۴۹۴ رای و حسن سفاری ۴۲۲ رای هستند.

گنجی پور اعلام داشت: منتخبین ۳ نفره روستای فخره به ترتیب یوسف فخره با ۲۴۸ رای، عباس فخره با ۲۱۱ رای و عیسی علی شاهیان با ۱۷۸ رای هستند.

وی گفت: منتخبین ۳ نفره روستای ریجن در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستای ریجن به ترتیب حسین جعفری با ۲۷۶ رای، محمدجواد میرزایی با ۲۴۵ رای و محمدحسین حسن‌زاده با ۲۳۰ رای هستند.

بخشدار کویرات اعلام کرد: منتخبین ۳ نفره روستای قاسم‌آباد در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستای قاسم‌آباد به ترتیب اسماعیل رامین با ۲۸۲ رای، مجتبی اکبری مهر با ۱۹۱ رای وحسین رامین با ۱۸۸ رای هستند.

وی اعلام کرد: منتخبین ۵ نفره روستای حسین‌آباد در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستای حسین‌آباد به ترتیب رشید قاسمی با ۱۰۱۴ رای، علی نجفی با ۹۱۷ رای، مجتبی کاظمی با ۸۶۹ رای، علی ارزق جشم با ۸۵۱ رای و سیدابوالفضل پورموسوی با ۸۴۰ رای هستند.

وی گفت: منتخبین ۵ نفره روستای کاغذی در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستای کاغذی به ترتیب ماشاالله خاکباز با ۷۰۰ رای، محسن عفتی با ۶۵۹ رای، احمدرضا پیش‌یار با ۶۳۱ رای، محمد مهدی‌زاده با ۶۰۴ رای و سیدجعفر موسوی با ۵۵۶ رای هستند.

گنجی پور منتخبین ۳ نفره روستای یزدلان در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستای یزدلان را به ترتیب ابوالفضل خادمی با ۱۲۹ رای، ناصر رحمانی با ۱۲۶ رای و خدابخش صباحی با ۱۱۹ رای اعلام کرد.

برچسب ها :
مطالب مشابه
آیین خطبه‌خوانی شب شهادت امام رضا(علیه السلام) با حضور گسترده مردم دلداده‌‌ اهل‌بیت (علیهم‌السلام) ، در حرم امامزاده قاسم بن علی النقی(علیه السلام) آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با شهادت علی بن موسی الرضا(علیه‌السلام)، آیین سنتی خطبه‌خوانی و شمع‌گردانی ویژه سالروز شهادت امام رضا(علیه السلام) در حرم امامزاده قاسم بن علی النقی(علیه السلام) شهرستان آران و بیدگل برگزار شد. این مراسم همزمان با شب شهادت امام رضا(ع)، با حضور علی اکبر رضایی فرماندار […]

۶ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به مناسبت سالروز شهادت حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا (علیه‌السلام)، علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل به همراه فرمانده ناحیه مقاومت سپاه و بخشدار کویرات، در مراسم کاروان پیاده روی “حرم تا حرم” با عنوان همایش میثاق با ولایت، حضور یافتند. مردم عاشق و شیفته اهل بیت […]

۶ مهر ۱۴۰۱
ملاقات مردمی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با شهروندان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با توجه […]

۴ مهر ۱۴۰۱
جلسه کارگروه ماده 18 در راستای ساماندهی و نظارت بر سرویس های ایاب و ذهاب مدارس شهرستان آران و بیدگل، در محل دفتر فرماندار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به منظور هماهنگی و برنامه‌ریزی در خصوص سرویس‌های مدارس شهر ستان آران و بیدگل جلسه‌ای با حضور دکتر علی اکبر رضایی فرماندار، رئیس آموزش و پرورش، پلیس راهور ناجا، نماینده شهرداری و نماینده انجمن اولیاء مربیان در محل دفتر فرماندار برگزار شد. رضایی در این نشست […]

۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :