سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
۰۰:۲۹:۰۹
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

ساختمان جدید دفتر امام جمعه سفیدشهر افتتاح شد

به مناسبت دهه کرامت و سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور ائمه جمعه شمال استان اصفهان ساختمان دفتر امام جمعه سفیدشهر به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ و به نقل از خبرگزاری حوزه، به مناسبت دهه کرامت و سالروز آزادسازی خرمشهر امروز با حضور ائمه جمعه شمال استان اصفهان، نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان آران و بیدگل، جمعی از مسئولان، ساختمان دفتر امام […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ و به نقل از خبرگزاری حوزه، به مناسبت دهه کرامت و سالروز آزادسازی خرمشهر امروز با حضور ائمه جمعه شمال استان اصفهان، نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان آران و بیدگل، جمعی از مسئولان، ساختمان دفتر امام جمعه سفیدشهر به بهره برداری رسید .

حجت الاسلام والمسلمین سید سعیدحسینی نماینده ولی فقیه در منطقه کاشان در این مراسم با بیان اینکه انسان زینت های فراوانی را می تواند از مسجد بگیرد، زینت قلب را یکی از مهمترین زینت های مسجد دانست و ابراز داشت: خدا ایمان را محبوب بندگانش و زینت قلب ها قرار داد.

امام جمعه کاشان با بیان اینکه کسی ایمانش کاملتر است که به طور قطع بداند خدا در محل کار، منزل، و… با اوست، خاطرنشان کرد: اگر کسی می خواهد ایمانش قوی ترباشد باید بی رغبتی اش نسبت به دنیا آشکار باشد.

علی اکبر رضایی فرماندار آران و بیدگل هم با گرامی داشت دهه کرامت و سالروز آزادسازی خرمشهر و قدردانی از تلاش های امام جمعه سفید شهر در گسترش مبانی دینی، فرهنگی و اجتماعی، اظهار کرد: نهاد امام جمعه تبعات و اثرات بسیار ارزشمندی در گسترش مسائل فرهنگی و دینی دارد.

وی به نقش نهاد امامت جمعه در جذب جوانان به مسائل دینی و فرهنگی اشاره کرد و افزود: از زمانی که نهاد امامت جمعه سفید شهر راه اندازی شده است شاهد حضور مردم خصوصا جوانان در نماز جمعه بوده ایم.

مطالب مشابه
مسئولان شهرستان آران و بیدگل به همراه جمعی از دانش‌آموزان با خانواده شهدا دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان به همراه جمعی از دانش‌آموزان با حضور در منزل شهیدان والامقام ابراهیم دادگر، سید علیرضا بنی‌طباء، سیداصغر مصطفوی و شهیدان محمدرضا و احمد جندقیان، از نزدیک با خانواده این شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎. […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

همزمان با چهل و سومین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس، فرماندار، مسئولان و جمعی از دانش‌آموزان شهرستان با خانواده شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎ند.

۱۰ مهر ۱۴۰۲
در پنجمین روز از هفته گردشگری، اقامتگاه اقامتگاه سنتی امیرخان با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان در آران و بیدگل افتتاح شد.

به‌گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ شامگاه یکشنبه ۹ مهرماه همزمان با پنجمین روز از هفته گردشگری، با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، حمیدرضا محققیان مدیرکل  میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان اقامتگاه سنتی امیرخان با سرمایه‌ گذاری بخش خصوصی به بهره‌برداری رسید. این اقامتگاه […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

همزمان با هفته گردشگری؛ اقامتگاه سنتی امیرخان با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، حمیدرضا محققیان مدیرکل  میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان به بهره‌برداری رسید.

۱۰ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 6 =