همایش اقتدار ۲۵۰۰ نفری بسیجیان شهرستان آران و بیدگل برگزار شد

« ما همه بسیجی هستیم و پاسدار سپاه»

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل همزمان با هفته بسیج، همایش اقتدار ۲۵۰۰ نفری بسیجیان این شهرستان با حضور فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان، فرماندار، امام جمعه، اعضای شورای تامین، فرماندهان نظامی و انتظامی، ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا در مصلی نماز جمعه آران و بیدگل برگزار شد. دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل همزمان با هفته بسیج، همایش اقتدار ۲۵۰۰ نفری بسیجیان این شهرستان با حضور فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان، فرماندار، امام جمعه، اعضای شورای تامین، فرماندهان نظامی و انتظامی، ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا در مصلی نماز جمعه آران و بیدگل برگزار شد.

دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در حاشیه این مراسم گفت: فرهنگ مردم‌یاری، مردم‌خواهی، مردم‌دوستی، وطن‌دوستی، ایران‌دوستی و اسلام‌دوستی برآمده از فرهنگ بسیجیان است.

وی افزود: امنیت، عزت، منزلت، اعتبار و اعتماد به نفس امروز ما مرهون خدمات ایثارگران، نیروهای مسلح و کارگزاران نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی راه بسیج و بسیجیان را راه امام حسین(ع) ذکر و خاطرنشان کرد: فکر بسیج و بسیجیان، خط بسیج و بسیجیان، فکر و خط آقا امام حسین(ع) و اهلبیت(ع) است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل به تقدیم ۲۳۳ هزار شهید، ۵۷۴ هزار جانباز و ۴۳ هزار آزاده ایران عزیز اشاره کرد و گفت: تقدیم ۸۴۳ شهید والامقام، ۱۳۵۱ جانباز معزز، ۶۴ آزاده سرافراز و ۵ هزار رزمنده این شهرستان و کسب رتبه نخست «ایثارگری و پیشتازی در شهادت» شهرستان آران و بیدگل در کشورمان حکایت از حضور فعالانه مردم این شهرستان در ۸ سال دوران دفاع مقدس و دیگر عرصه‌های سازندگی، پیشرفت و توسعه ایران عزیز و قدرتمند بوده است.

دکتر بایبوردی ادامه داد: بسیج و بسیجیان در کنار دیگر نیروهای مسلح و کارگزاران نظام در «تولید امنیت»، «تولید اقتدار»، «تولید عزت و منزلت و اعتبار» نیز« تولید اعتماد به نفس» در ایران و برای ایرانیان نقش‌آفرین بوده‌‍‌اند.

وی تشریح کرد: «فرهنگ قدرت‌آفرینی و اقتدارآفرینی برای مردم و کشور» ناشی از فرهنگ انقلاب اسلامی ایران است؛ فرهنگی که به ما یاد داد و آموخت باید برای پیشرفت و اقتدار کشورمان از دیگر قدرت‌های جهان، پیشی بگیریم.

دکتر بایبوردی در خاتمه گفت: « ما همه بسیجی هستیم و پاسدار سپاه»

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.




Enter Captcha Here :