دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲
۰۰:۲۰:۳۳
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

بازدید فرماندار از نمایشگاه تخصصی مشاغل خانگی در شهرستان آران و بیدگل

فرماندار شهرستان آران و بیدگل به منظور آشنایی با توانمندی‌های اقتصادی بانوان، از نمایشگاه مشاغل خانگی و صنایع دستی شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل به همراه رؤسای اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فرهنگ و ارشاد اسلامی و حوزه هنری به منظور آشنایی با توانمندی‌های اقتصادی بانوان، از نمایشگاه مشاغل خانگی و صنایع دستی از نمایشگاه تخصصی مشاغل خانگی بازدید کرد. رضایی در […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل به همراه رؤسای اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فرهنگ و ارشاد اسلامی و حوزه هنری به منظور آشنایی با توانمندی‌های اقتصادی بانوان، از نمایشگاه مشاغل خانگی و صنایع دستی از نمایشگاه تخصصی مشاغل خانگی بازدید کرد.

رضایی در حاشیه بازدید از نمایشگاه اظهار داشت: توسعه مشاغل خانگی نقش مهمی در راستای اشتغال و کارآفرینی دارد و برگزاری نمایشگاه‌ها بستر بسیار مناسبی را جهت معرفی و تعاملات فعالان این حوزه فراهم می‌کند.

وی گفت: نمایشگاه تخصصی مشاغل خانگی در راستای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می شود و در این راستا سایر دستگاه‌ها نیز همکاری داشته اند.

وی افزود: با توجه سیاست‌های دولت سیزدهم مبنی بر گسترش و حمایت از مشاغل خانگی برگزاری نمایشگاه مشاغل خانگی در شهرستان نقش موثری را در راستای حمایت از مشاغل خانگی ایفا می نماید.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل ضمن بازدید از دستاوردهای کارآفرینی، از نزدیک در جریان فرآیند برپایی این نمایشگاه‌ها قرار گرفت.

در این نمایشگاه بیش از ۳۰ نفر از بانوان فعال در حوزه مشاغل خانگی در رشته‌های هنرهای دستی، پوشاک، مواد غذایی و… آثار خود را در معرض بازدید عمومی قرار می‌دهند.

گفتنی است نمایشگاه مشاغل خانگی تا روز شنبه ۲۷خردادماه از ساعت۱۸ تا ۲۲در محل سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل جهت بازدید علاقه‌مندان دایر است.

مطالب مشابه
همزمان با مدارس سراسر کشور زنگ مهر، ایثار و مقاومت در آموزشگاه شهیدان شبانپور نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران وبیدگل؛ همزمان با سراسر کشور آیین نواختن زنگ مهر، ایثار و مقاومت با هدف ارج نهادن به مقام والای شهیدان، ترویج و تحکیم فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت در چهل و سومین سالگرد هفته دفاع‌مقدس با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار و همراهی نیروهای نظامی، انتظامی و جمعی از […]

۱ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ روز شمار و محور برنامه‌های هفته دفاع مقدس با شعار محوری «ما متّحدیم» مصوب ستاد کل نیروهای مسلّح و ستاد بزرگداشت چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس به شرح زیر اعلام شد: روز اول هفته دفاع مقدس جمعه سی و یکم شهریورماه: عنوان روز “پیشکسوتان […]

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ در آستانه هفته دفاع مقدس، همایش سراسری جهاد و مقاومت از دیروز تا امروز صبح امروز (چهارشنبه) ۲۹ شهریورماه با حضور خانواده معظم شهدا، پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت، امام‌جمعه، فرماندار شهرستان آران و بیدگل، نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان در سالن ۴دی […]

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
فرماندار آرن و بیدگل: تبیین فرهنگ دفاع مقدس، رفع شبهات، بیان شرایط خاص خانواده شهدا و تشریح واقعیات جنگ تحمیلی برای نسلی که جنگ را ندیده و درک نکرده ضروری است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ نشست خبری علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با اصحاب رسانه به‌مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس شامگاه دوشنبه ۲۷ شهریورماه با حضور نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان دستگاه‌های فرهنگی شهرستان در سالن ۴ فرمانداری برگزار شد. رضایی فلسفه وجودی برگزاری بزرگداشت هفته […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + نوزده =