سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
۰۱:۰۹:۴۹
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

برگزاری جلسه کارگروه کنترل جمعیت حیوانات ناقل بیماری به انسان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ با توجه به اهمیت و ضرورت رعایت ضوابط مربوط به بهداشت، سلامت و امنیت روانی جامعه و پیشگیری از سرایت بیماری‌های مشترک بین حیوانات و انسان، جلسه کارگروه کنترل جمعیت حیوانات ناقل بیماری به انسان، به ریاست معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری در سالن […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ با توجه به اهمیت و ضرورت رعایت ضوابط مربوط به بهداشت، سلامت و امنیت روانی جامعه و پیشگیری از سرایت بیماری‌های مشترک بین حیوانات و انسان، جلسه کارگروه کنترل جمعیت حیوانات ناقل بیماری به انسان، به ریاست معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری در سالن ۴دی فرمانداری  برگزار و مسائل و چالش‌های پیش رو مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست بر ساماندهی و انجام وظایف قانونی ادارات ذیربط بویژه شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در راستای کنترل جمعیت حیوانات و سگ‌های بلاصاحب ناقل بیماری به انسان طبق دستورالعمل مربوطه تأکید شد.

مطالب مشابه
مسئولان شهرستان آران و بیدگل به همراه جمعی از دانش‌آموزان با خانواده شهدا دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان به همراه جمعی از دانش‌آموزان با حضور در منزل شهیدان والامقام ابراهیم دادگر، سید علیرضا بنی‌طباء، سیداصغر مصطفوی و شهیدان محمدرضا و احمد جندقیان، از نزدیک با خانواده این شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎. […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

همزمان با چهل و سومین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس، فرماندار، مسئولان و جمعی از دانش‌آموزان شهرستان با خانواده شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎ند.

۱۰ مهر ۱۴۰۲
در پنجمین روز از هفته گردشگری، اقامتگاه اقامتگاه سنتی امیرخان با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان در آران و بیدگل افتتاح شد.

به‌گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ شامگاه یکشنبه ۹ مهرماه همزمان با پنجمین روز از هفته گردشگری، با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، حمیدرضا محققیان مدیرکل  میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان اقامتگاه سنتی امیرخان با سرمایه‌ گذاری بخش خصوصی به بهره‌برداری رسید. این اقامتگاه […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

همزمان با هفته گردشگری؛ اقامتگاه سنتی امیرخان با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، حمیدرضا محققیان مدیرکل  میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان به بهره‌برداری رسید.

۱۰ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 20 =