دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲
۰۰:۲۶:۱۵
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

شهرستان آران و بیدگل به کارگاه سازندگی تبدیل شود

فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی این شهرستان باید از همه توان خود برای رفع مشکلات مردم استفاده کنند و بنا داریم با تلاش جهادی همه مدیران، شهرستان آران و بیدگل را به کارگاه سازندگی و توسعه تبدیل کنیم.

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرنگار ایرنا، علی‌اکبر رضایی روز شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان آران و بیدگل افزود: طرح‌های نیمه تمامی که مدت ۳۰ سال از آغاز عملیات آنها در آران و بیدگل گذشته و سال‌ها نیمه تمام مانده بود با اقدامات جهادی دولت […]

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرنگار ایرنا، علی‌اکبر رضایی روز شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان آران و بیدگل افزود: طرح‌های نیمه تمامی که مدت ۳۰ سال از آغاز عملیات آنها در آران و بیدگل گذشته و سال‌ها نیمه تمام مانده بود با اقدامات جهادی دولت سیزدهم یا به بهره‌برداری رسیده و یا در آستانه بهره‌برداری است.

وی اظهار کرد: مدیر دستگاه اجرایی باید از حداکثر اختیار خود برای رفع مشکل مردم استفاده کند، ملاک ما در ارزیابی مدیران، مردم‌داری و رفع مشکل مردم در کوتاه‌ترین زمان ممکن است.

فرماندار آران و بیدگل بیان کرد: امروز مسئولان قوه قضائیه شهرستان در صف جهاد قضایی قرار دارد و مسئولان نیروی انتظامی و دیگر دستگاه‌های اجرایی آران و بیدگل با مجاهدت پیگیر رفع مشکلات مردم هستند.

رضایی گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان یک امانت در دست ملت ایران است و حفظ این نظام الهی از اوجب واجبات می باشد، بزرگ‌ترین سرمایه این نظام مردم هستند و مدیران جمهوری اسلامی در هر رده نقش مهمی در صیانت از نظام اسلامی دارند.

وی اظهار کرد: رضایت‌مندی مردم با تلاش خوب مدیران حاصل می‌شود، مدیران اجرایی شهرستان آران و بیدگل عملکرد طبق ارزیابی‌ها مطلوب است و با اخلاص به وظایف خود عمل می کنند.

فرماندار آران و بیدگل بیان کرد: انتخابات مجلس شورای اسلامی از مهم‌ترین رویدادها در سال جاری است و وظیفه ما برگزاری هرچه باشکوه‌تر این رویداد مهم است و هیچ مدیر اجرایی نباید وارد بازی سیاسی شود و به کسی هم نباید اجازه دهیم دستاوردهای دولت را به نام خود مصادره کند، انجام این خدمات وظیفه ما بوده و باید به نام دولت جمهوری اسلامی به مردم معرفی شود.

رضایی گفت: از مدیران شهرستان تقاضا داریم درخواست‌های مردم در خود شهرستان رفع شود و مردم را به مرکز استان ارجاع ندهیم، که این به هنر و خلاقیت مدیریتی مدیران آران و بیدگل بستگی دارد.

وی افزود: اگر مدیری احساس می‌کند که خسته شده و توان ادامه کار را ندارد، خودش تقاضای جابجایی داشته و منتظر تصمیم دیگران نباشد، هدف نظام مقدس جمهوری اسلامی ارائه خدمت مطلوب به مردم است و ما مدیران ابزار این هدف می باشیم.

مطالب مشابه
همزمان با مدارس سراسر کشور زنگ مهر، ایثار و مقاومت در آموزشگاه شهیدان شبانپور نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران وبیدگل؛ همزمان با سراسر کشور آیین نواختن زنگ مهر، ایثار و مقاومت با هدف ارج نهادن به مقام والای شهیدان، ترویج و تحکیم فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت در چهل و سومین سالگرد هفته دفاع‌مقدس با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار و همراهی نیروهای نظامی، انتظامی و جمعی از […]

۱ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ روز شمار و محور برنامه‌های هفته دفاع مقدس با شعار محوری «ما متّحدیم» مصوب ستاد کل نیروهای مسلّح و ستاد بزرگداشت چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس به شرح زیر اعلام شد: روز اول هفته دفاع مقدس جمعه سی و یکم شهریورماه: عنوان روز “پیشکسوتان […]

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ در آستانه هفته دفاع مقدس، همایش سراسری جهاد و مقاومت از دیروز تا امروز صبح امروز (چهارشنبه) ۲۹ شهریورماه با حضور خانواده معظم شهدا، پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت، امام‌جمعه، فرماندار شهرستان آران و بیدگل، نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان در سالن ۴دی […]

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
فرماندار آرن و بیدگل: تبیین فرهنگ دفاع مقدس، رفع شبهات، بیان شرایط خاص خانواده شهدا و تشریح واقعیات جنگ تحمیلی برای نسلی که جنگ را ندیده و درک نکرده ضروری است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ نشست خبری علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با اصحاب رسانه به‌مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس شامگاه دوشنبه ۲۷ شهریورماه با حضور نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان دستگاه‌های فرهنگی شهرستان در سالن ۴ فرمانداری برگزار شد. رضایی فلسفه وجودی برگزاری بزرگداشت هفته […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 17 =