فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ با خانواده‌های خیّر مدرسه‌ساز شهیدان والامقام عباس تلک‌آبادی و حسین درمسجدی دیدار و گفتگو کرد

«ایثار در ایثار» عنوانی که به خانواده‌های شهدای خیّر مدرسه ساز تعلق می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل فرماندار شهرستان آران و بیدگل و جمعی از مسئولان این شهرستان با خانواده‌های خیّرمدرسه‌ساز شهیدان والامقام عباس تلک‌آبادی و حسین درمسجدی دیدار و گفتگو کرد. دکتر اسماعیل بایبوردی در این دیدار، نیک‌اندیشی این دو خانواده شهید در ساخت مدرسه را از یک طرف و شهادت فرزندانشان […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل فرماندار شهرستان آران و بیدگل و جمعی از مسئولان این شهرستان با خانواده‌های خیّرمدرسه‌ساز شهیدان والامقام عباس تلک‌آبادی و حسین درمسجدی دیدار و گفتگو کرد.

دکتر اسماعیل بایبوردی در این دیدار، نیک‌اندیشی این دو خانواده شهید در ساخت مدرسه را از یک طرف و شهادت فرزندانشان از طرف دیگر را «ایثار در ایثار» نام برد و گفت: نقش ایثارگران و خانواده‌های آنان در پیشرفت‌های ایران عزیز در حوزه‌های علم، فناوری و نوآوری، صنعت، کشاورزی و دیگر صنایع مهم ارزیابی می‌شود.

وی با بیان اینکه مسئولان و مردم ایران قدردان زحمات رزمندگان، ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا در ۸ سال دوران دفاع مقدس و اقدامات خوب خیرین در حوزه‌های بهداشت و درمان مدرسه‌سازی، دانشگاه‌سازی و مباحثی از این قبیل هستند، گفت: این رشادت‌ها و حماسه‌آفرینی‌های غیورمردان ایرانی در حوزه ایثار و شهادت و نیز اقدامات خیرین در طول تاریخ، از اذهان و افکار عمومی و نیز گنجینه خاطرات مردم ایران فراموش نخواهد شد.

دکتر بایبوردی خاطرنشان کرد: واحد آموزشی شهید گرانقدر عباس تلک‌آبادی به همت خانواده این شهید در زمینی به مساحت چهار هزار متر مربع در شهرک جدید مسعود آباد آران و بیدگل احداث می‌شود که برای ساخت این واحد آموزشی ۷۰ میلیارد ریال اختصاص می‌یابد که ۵۰ درصد آن توسط خانواده شهید تلک آبادی و مابقی آن توسط سازمان نوسازی مدارس کشور تأمین می‌شود.

وی ادامه داد: احداث مدرسه شهید «حسین درمسجدی» نیز با مشارکت خانواده شهید حسین در مسجدی در مجاورت آموزشگاه شهیدان غفوره در خیابان ولی عصر(عج) آران و بیدگل در زمینی به مساحت ۲ هزار متر مربع و اعتبار مشارکتی ۴۰ میلیارد ریال توسط خیر و سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور تامین می‌شود.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل فرهنگ ایثار و شهادت در این شهرستان را گنجینه گران‌‌بهایی از صبر، استقامت و پایداری مردان مرد این شهرستان نام برد و افزود: این گنجینه باید صیانت شود و ادامه یابد‌.

روسای ادارات آموزش و پرورش، بنیاد شهید، بخشدار مرکزی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و تنی چند از روحانیون، در این دیدار حضور داشتند.

گفتنی است شهید والامقام عباس تلک‌آبادی در سال ۱۳۶۵در عملیات کربلای ۵ و شهید والامقام حسین درمسجدی در سال ۱۳۶۱ به فیض شهادت نائل آمد.

مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی به مناسبت پانزدهم مهرماه روزملّی روستا و عشایر، این روز را به جامعه روستایی شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی ۱۵ مهر ماه؛ روز “روستا” را به روستاییان شریف این شهرستان تبریک گفت. وی در این پیام با بیان اینکه روستاییان به عنوان قشری شریف و محروم از امکانات اولیه زندگی و امور رفاهی، برای عمرانی […]

۱۶ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر آرش جابری رئیس سازمان لیگ فوتسال کشور به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، در حاشیه دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر فوتسال امید کشور با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار و گفتگو کردند. گفتنی است مسابقات لیگ برتر فوتسال […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با ۱۴مهرماه روز دامپزشکی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در اداره دامپزشکی با کارکنان و رئیس شهرستان دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار علی اکبر رضایی فرماندار، ضمن تبریک و خداقوت به تلاشگران عرضه تأمین سلامت جمعیت دامی و امنیت […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان آران و بیدگل به ریاست معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری برگزار شد.

۱۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :