سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
۰۱:۲۷:۱۰
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

پیام تبریک فرماندار شهرستان آران و بیدگل به مناسبت روز ملّی صنعت و معدن

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی در پیامی به مناسبت روز ملّی صنعت و معدن با تأکید بر نقش صنعتگران و کارآفرینان در پیشرفت شهرستان، این روز را به صاحبان صنایع و تلاشگران عرصه تولید در این شهرستان تبریک گفت. وی در این پیام آورده است: روز ملّی صنعت و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی در پیامی به مناسبت روز ملّی صنعت و معدن با تأکید بر نقش صنعتگران و کارآفرینان در پیشرفت شهرستان، این روز را به صاحبان صنایع و تلاشگران عرصه تولید در این شهرستان تبریک گفت.

وی در این پیام آورده است: روز ملّی صنعت و معدن فرصت مناسبی است برای تکریم و تجلیل از پیشگامان عرصه تولید و همه کسانی که برای سربلندی کشور عزیزمان تلاش می‌کنند.

رضایی تصریح کرد: دستاوردهای ارزشمند صنعتگران شهرستان آران و بیدگل و تلاش جهادگران عرصه تولید و کارآفرینی در پویایی اقتصادی، تثبیت اشتغال و تحقق رونق تولید ستودنی است.

وی افزود: سربلندی و افتخار امروز صنعت و معدن در شهرستان آران و بیدگل، مرهون مجاهدت صنعتگران و کارآفرینان خلاق، باانگیزه و پر تلاش در صنایع مختلف این شهرستان است.

 فرماندار شهرستان آران و بیدگل در خاتمه این پیام، ضمن گرامیداشت روز ملّی صنعت و معدن، از تلاش‌های ارزشمند صاحبان صنایع، تولیدکنندگان و کارآفرینان که گامهای مؤثری در راه توسعه، پیشرفت و کسب دستاوردهای اقتصادی برای ملت بزرگ ایران و همچنین شهرستان آران و بیدگل برداشته‌اند، قدردانی کرد.

مطالب مشابه
مسئولان شهرستان آران و بیدگل به همراه جمعی از دانش‌آموزان با خانواده شهدا دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان به همراه جمعی از دانش‌آموزان با حضور در منزل شهیدان والامقام ابراهیم دادگر، سید علیرضا بنی‌طباء، سیداصغر مصطفوی و شهیدان محمدرضا و احمد جندقیان، از نزدیک با خانواده این شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎. […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

همزمان با چهل و سومین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس، فرماندار، مسئولان و جمعی از دانش‌آموزان شهرستان با خانواده شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎ند.

۱۰ مهر ۱۴۰۲
در پنجمین روز از هفته گردشگری، اقامتگاه اقامتگاه سنتی امیرخان با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان در آران و بیدگل افتتاح شد.

به‌گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ شامگاه یکشنبه ۹ مهرماه همزمان با پنجمین روز از هفته گردشگری، با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، حمیدرضا محققیان مدیرکل  میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان اقامتگاه سنتی امیرخان با سرمایه‌ گذاری بخش خصوصی به بهره‌برداری رسید. این اقامتگاه […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

همزمان با هفته گردشگری؛ اقامتگاه سنتی امیرخان با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، حمیدرضا محققیان مدیرکل  میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان به بهره‌برداری رسید.

۱۰ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + هفت =