سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
۰۱:۴۹:۲۵
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

نخستین جلسه ستاد اربعین‌حسینی شهرستان آران و بیدگل

جلسه ستاد برنامه‌ریزی بزرگداشت اربعین حسینی به ریاست فرماندار شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ نخستین جلسه ستاد اربعین‌حسینی به ریاست علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل و با حضور اعضای ستاد اربعین، مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات و مدیران مواکب‌ شهرستان آران و بیدگل، با هدف برنامه‌ریزی جهت حضور منسجم، هماهنگ و فعال مواکب در راهپیمایی عظیم و مردمی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ نخستین جلسه ستاد اربعین‌حسینی به ریاست علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل و با حضور اعضای ستاد اربعین، مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات و مدیران مواکب‌ شهرستان آران و بیدگل، با هدف برنامه‌ریزی جهت حضور منسجم، هماهنگ و فعال مواکب در راهپیمایی عظیم و مردمی اربعین حسینی در محل سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد.

در این نشست که با هدف همفکری و انجام هماهنگی‌های بیشتر با تکیه بر تجربیات سنوات گذشته و همچنین بررسی پیشنهادات و راهکارها در جهت ارتقاء خدمات‌رسانی بهتر به زائران اربعین برگزار شد و مدیران مواکب به ارائه تجارب سال گذشته و بررسی نقاط ضعف و قوت برگزاری مراسم اربعین پرداختند.

مطالب مشابه
مسئولان شهرستان آران و بیدگل به همراه جمعی از دانش‌آموزان با خانواده شهدا دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان به همراه جمعی از دانش‌آموزان با حضور در منزل شهیدان والامقام ابراهیم دادگر، سید علیرضا بنی‌طباء، سیداصغر مصطفوی و شهیدان محمدرضا و احمد جندقیان، از نزدیک با خانواده این شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎. […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

همزمان با چهل و سومین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس، فرماندار، مسئولان و جمعی از دانش‌آموزان شهرستان با خانواده شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎ند.

۱۰ مهر ۱۴۰۲
در پنجمین روز از هفته گردشگری، اقامتگاه اقامتگاه سنتی امیرخان با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان در آران و بیدگل افتتاح شد.

به‌گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ شامگاه یکشنبه ۹ مهرماه همزمان با پنجمین روز از هفته گردشگری، با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، حمیدرضا محققیان مدیرکل  میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان اقامتگاه سنتی امیرخان با سرمایه‌ گذاری بخش خصوصی به بهره‌برداری رسید. این اقامتگاه […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

همزمان با هفته گردشگری؛ اقامتگاه سنتی امیرخان با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، حمیدرضا محققیان مدیرکل  میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان به بهره‌برداری رسید.

۱۰ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + ده =