یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
۱۹:۵۵:۲۹
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

فرماندار آران و بیدگل: برپایی ۴ شب شادیانه به مناسبت عید غدیر در آران و بیدگل

فرماندار آران و بیدگل گفت: به مناسبت فرارسیدن عید سعید غدیرخم چهار شب شادیانه در امامزاده هلال بن علی (ع) این شهر برپا می‌شود.

    به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به فرارسیدن عید غدیرخم و برپایی جشن‌های مردمی به این مناسبت اظهار داشت: در شهرستان آران و بیدگل نیز این مراسم‌ها با همکاری مواکب و مشارکت تشکل‌های مذهبی و مردمی برگزار می‌شود. وی […]

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به فرارسیدن عید غدیرخم و برپایی جشن‌های مردمی به این مناسبت اظهار داشت: در شهرستان آران و بیدگل نیز این مراسم‌ها با همکاری مواکب و مشارکت تشکل‌های مذهبی و مردمی برگزار می‌شود.

وی از برپایی کاروان غدیر از حرم امامزاده هاشم (ع) تا هلال بن علی (ع) خبر داد  و ابراز داشت: تاکنون ۶۵ ایستگاه در مسیر منتهی به حرم مطهر حضرت هلال بن علی (ع) آران و بیدگل جانمایی شده است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با بیان اینکه منطقه کاشان و آران و بیدگل از قدیم الایام اهمیت ویژه‌ای برای سادات قائل بوده‌اند، تصریح کرد: یکی از برنامه‌های ویژه امسال برپایی چهار شب شادیانه غدیر در حرم مطهر حضرت هلال بن علی (ع) است.

وی خاطرنشان کرد: برای اولین بار سال گذشته همزمان با تهران، از حرم مطهر تا میدان امام حسن (ع) آران و بیدگل تجمعات شادیانه عید غدیرخم با حضور ۴۴ مجموعه برگزار شد.

رضایی با اشاره به اینکه از دیگر برنامه‌های امسال اطعام غدیر در حرم مطهر است، گفت: امسال هفت هزار اطعام در شب و روز عید غدیرخم خواهیم داشت که از مهمانان و همشهریان آران و بیدگلی پذیرایی خواهد شد.

وی همچنین افزود: کاروان شادی غدیر با حضور جوانان هیئات مذهبی آران و بیدگل در سطح آران و بیدگل از امامزاده هاشم بن علی (ع) تا حرم مطهر هلال بن علی (ع) نیز برنامه‌های متنوعی برگزار می‌کنند.

فرماندار آران و بیدگل با اشاره به اینکه در مدت زمان برگزاری شادیانه‌های عید غدیرخم در سطح این شهرستان ایستگاه‌های مختلفی برپا خواهد شد، گفت: این ایستگاه‌ها در حوزه‌های سلامت، فرهنگی، مهدویت، خادمیاران، مشاوره، شرح غدیر، فضیلت‌های غدیر فعالیت خواهند کرد.

مطالب مشابه
همزمان با مدارس سراسر کشور زنگ مهر، ایثار و مقاومت در آموزشگاه شهیدان شبانپور نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران وبیدگل؛ همزمان با سراسر کشور آیین نواختن زنگ مهر، ایثار و مقاومت با هدف ارج نهادن به مقام والای شهیدان، ترویج و تحکیم فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت در چهل و سومین سالگرد هفته دفاع‌مقدس با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار و همراهی نیروهای نظامی، انتظامی و جمعی از […]

۱ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ روز شمار و محور برنامه‌های هفته دفاع مقدس با شعار محوری «ما متّحدیم» مصوب ستاد کل نیروهای مسلّح و ستاد بزرگداشت چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس به شرح زیر اعلام شد: روز اول هفته دفاع مقدس جمعه سی و یکم شهریورماه: عنوان روز “پیشکسوتان […]

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ در آستانه هفته دفاع مقدس، همایش سراسری جهاد و مقاومت از دیروز تا امروز صبح امروز (چهارشنبه) ۲۹ شهریورماه با حضور خانواده معظم شهدا، پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت، امام‌جمعه، فرماندار شهرستان آران و بیدگل، نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان در سالن ۴دی […]

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
فرماندار آرن و بیدگل: تبیین فرهنگ دفاع مقدس، رفع شبهات، بیان شرایط خاص خانواده شهدا و تشریح واقعیات جنگ تحمیلی برای نسلی که جنگ را ندیده و درک نکرده ضروری است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ نشست خبری علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با اصحاب رسانه به‌مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس شامگاه دوشنبه ۲۷ شهریورماه با حضور نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان دستگاه‌های فرهنگی شهرستان در سالن ۴ فرمانداری برگزار شد. رضایی فلسفه وجودی برگزاری بزرگداشت هفته […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =