سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
۰۰:۲۸:۳۱
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

پیام فرماندار شهرستان آران و بیدگل به‌مناسبت روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ متن پیام علی‌اکبر رضایی به این شرح است: بسمه تعالی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به عنوان یک نهاد عمومی با ساختار خدماتی و اجرایی، به‌سبب طیف گسترده مأموریت‌ها و نیز ارتباط وسیع با مردم، نقشی مهم در ایجاد شادابی و نشاط در جامعه، جلب اعتماد و رضایت […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ متن پیام علی‌اکبر رضایی به این شرح است:

بسمه تعالی

شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به عنوان یک نهاد عمومی با ساختار خدماتی و اجرایی، به‌سبب طیف گسترده مأموریت‌ها و نیز ارتباط وسیع با مردم، نقشی مهم در ایجاد شادابی و نشاط در جامعه، جلب اعتماد و رضایت عمومی و تقویت سرمایه اجتماعی دارند.

بی شک آسایش، امنیّت، سلامت روانی و اجتماعی، نهادینه‌سازی فرهنگ مشارکتی و رضایتمندی شهروندان و ارتقای شاخص‌های توسعه شهری و روستایی، نیازمند تلاش‌ و اراده جدی تمامی مدیران و مسئولان بویژه تلاشگران عرصه مدیریت شهری و روستایی است.

اینجانب فرا رسیدن ۱۴تیرماه روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها را به عموم شهرداران و دهیاران و کارکنان خدوم و خستگی‌ناپذیر که به صورت شبانه‌روزی برای خدمت‌رسانی مؤثر به شهروندان تلاش و فعالیت می‌کنند صمیمانه تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال، موفقیت همگان را در مسیر اعتلای امر مقدس خدمت صادقانه به مردم، مسئلت می نمایم.

علی‌اکبر رضایی

فرماندار شهرستان آران و بیدگل

مطالب مشابه
مسئولان شهرستان آران و بیدگل به همراه جمعی از دانش‌آموزان با خانواده شهدا دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان به همراه جمعی از دانش‌آموزان با حضور در منزل شهیدان والامقام ابراهیم دادگر، سید علیرضا بنی‌طباء، سیداصغر مصطفوی و شهیدان محمدرضا و احمد جندقیان، از نزدیک با خانواده این شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎. […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

همزمان با چهل و سومین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس، فرماندار، مسئولان و جمعی از دانش‌آموزان شهرستان با خانواده شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎ند.

۱۰ مهر ۱۴۰۲
در پنجمین روز از هفته گردشگری، اقامتگاه اقامتگاه سنتی امیرخان با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان در آران و بیدگل افتتاح شد.

به‌گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ شامگاه یکشنبه ۹ مهرماه همزمان با پنجمین روز از هفته گردشگری، با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، حمیدرضا محققیان مدیرکل  میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان اقامتگاه سنتی امیرخان با سرمایه‌ گذاری بخش خصوصی به بهره‌برداری رسید. این اقامتگاه […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

همزمان با هفته گردشگری؛ اقامتگاه سنتی امیرخان با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، حمیدرضا محققیان مدیرکل  میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان به بهره‌برداری رسید.

۱۰ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + پانزده =