سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
۰۰:۲۴:۳۵
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

کارنامه موفق تأمین اجتماعی در آران و بیدگل نشان از مدیریت منطقی، عاقلانه و مدبرانه آن است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در دیدار با رئیس تأمین اجتماعی، ضمن تبریک هفته تأمین اجتماعی اظهار داشت: سازمان تأمین اجتماعی به عنوان یک سازمان عظیم مردم نهاد در ارتقاء سطح رفاه بیمه شدگان و بازنشستگان و تأمین آینده‌ای بهتر برای نیروی مولد و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در دیدار با رئیس تأمین اجتماعی، ضمن تبریک هفته تأمین اجتماعی اظهار داشت: سازمان تأمین اجتماعی به عنوان یک سازمان عظیم مردم نهاد در ارتقاء سطح رفاه بیمه شدگان و بازنشستگان و تأمین آینده‌ای بهتر برای نیروی مولد و شاغل نقش اساسی دارد و عامل تقویت امنیت و یکی از شاخصه‌های مهم و اساسی در توسعه پایدار کشور بشمار می‌رود.

وی با اشاره به نامگذاری سال جدید با عنوان «سال مهار تورم و رشد تولید» از سوی مقام معظم رهبری، گفت: رشد ۳ درصدی بیمه اجباری و کاهش ۷۵ درصدی بیمه بیکاری در سه ماهه سال جاری نسبت به سال قبل، نشان از رشد تولید و اشتغال در شهرستان آران و بیدگل دارد.

وی خدمت‌رسانی و تکریم ارباب رجوع را از اهدف اصلی تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان برشمرد و افزود: ارزیابی‌ها و نظرسنجی‌‌ها نشان‌دهنده رضایتمندی مردم از عملکرد تأمین اجتماعی شهرستان آران و بیدگل داشته و کارنامه موفق این اداره، نشان از مدیریت منطقی، عاقلانه و مدبرانه آن است.

گفتنی است در این نشست توسط رئیس اداره تأمین اجتماعی شهرستان آران و بیدگل، گزارشی از ارائه خدمات، برنامه‌ها و فعالیت‌های یکسال گذشته ارائه شد.

مطالب مشابه
مسئولان شهرستان آران و بیدگل به همراه جمعی از دانش‌آموزان با خانواده شهدا دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان به همراه جمعی از دانش‌آموزان با حضور در منزل شهیدان والامقام ابراهیم دادگر، سید علیرضا بنی‌طباء، سیداصغر مصطفوی و شهیدان محمدرضا و احمد جندقیان، از نزدیک با خانواده این شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎. […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

همزمان با چهل و سومین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس، فرماندار، مسئولان و جمعی از دانش‌آموزان شهرستان با خانواده شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎ند.

۱۰ مهر ۱۴۰۲
در پنجمین روز از هفته گردشگری، اقامتگاه اقامتگاه سنتی امیرخان با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان در آران و بیدگل افتتاح شد.

به‌گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ شامگاه یکشنبه ۹ مهرماه همزمان با پنجمین روز از هفته گردشگری، با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، حمیدرضا محققیان مدیرکل  میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان اقامتگاه سنتی امیرخان با سرمایه‌ گذاری بخش خصوصی به بهره‌برداری رسید. این اقامتگاه […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

همزمان با هفته گردشگری؛ اقامتگاه سنتی امیرخان با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، حمیدرضا محققیان مدیرکل  میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان به بهره‌برداری رسید.

۱۰ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 13 =