پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
۲۰:۰۶:۵۷
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

همزمان با هفته معلولان؛ فرماندار با حضور در منزل ۲ تن از هنرمندان معلول و توانیاب شهرستان آران و بیدگل با آنان دیدار و از هنرآفرینی آنان تجلیل کرد

فرمانداری برای اجرایی شدن حقوق معلولان در شهرستان از هر برنامه‌ای حمایت حداکثری می‌کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل همزمان با گرامیداشت هفته معلولان دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار این شهرستان با حضور در منزل ۲ تن از هنرمندان معلول و توانیاب با آنان دیدار و از هنرمندی و هنرآفرینی و خلق آثار هنری آنان تجلیل کرد. وی در این دیدار با بیان اینکه نقص جسمانی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل همزمان با گرامیداشت هفته معلولان دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار این شهرستان با حضور در منزل ۲ تن از هنرمندان معلول و توانیاب با آنان دیدار و از هنرمندی و هنرآفرینی و خلق آثار هنری آنان تجلیل کرد.

وی در این دیدار با بیان اینکه نقص جسمانی و برخی محدودیت‌های جسمیِ معلولان، مانع از مشارکت اجتماعی و اقتصادی آنان نیست، افزود: معلولان، ظرفیتهای بالقوه فراوانی دارند که برای بالفعل کردن آنها باید از همه ظرفیت‌ها و امکانات استفاده کنیم تا شاهد شکوفایی این قشر از جامعه باشیم.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل گسترش و توسعه آموزش‌های مهارتی و توانمندسازی افراد تحت پوشش بهزیستی و معلولان را زمینه‌ساز تحقق اشتغال پایدار این قشر خوانده و گفت: رعایت حداکثری حقوق شهروندی معلولان از وظایف دستگاه‌های اجرایی و غیراجرایی، بخش خصوصی و همه شهروندان است.

وی خود را حامی حقوق معلولان و جانبازان دانست و افزود: فرمانداری برای اجرایی شدن حقوق معلولان در شهرستان از هر برنامه‌ای حمایت حداکثری می‌کند.

دکتر بایبوردی با تاکید بر تقویت حمایت از معلولان و تکریم آنان گفت: اشتغال از مهمترین مشکلات جامعه معلولان محسوب می‌شود و مرکز انجمن معلولان سوره صبح توانسته است با کمک خیّران و مردم در کارآفرینی و اشتغال آنان گام‌های مطلوب و مثبتی بردارد.

گفتنی است در این دیدار روسای ادارات بهزیستی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، بخشدار مرکزی و مسئولان مرکز انجمن معلولان سوره صبح شهرستان آران و بیدگل نیز حضور داشتند.

 

 

مطالب مشابه
فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل گفت: یک هزار و 176 نفر در این شهرستان مسوولیت اجرا و نظارت بر انتخابات ۱۱ اسفند امسال را بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی گفت: تعداد ۸۳ شعبه اخذ رأی برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در این شهرستان تعیین شده که نسبت به دوره قبل انتخابات مجلس، ۱۳ شعبه اخذ رأی افزایش یافته است. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نخستین مجلس دانش آموزی آران و بیدگل با حضور ۱۲۰ دانش آموز منتخب مدارس شهرستان شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: این مجلس دانش‌آموزی برای اولین‌بار با هدف پیگیری مطالبات دانش‌آموزان شهرستان در حوزه‌های مختلف تشکیل شده است. علی‌اکبر رضایی افزود: اعضای این مجلس که با انتخابات مدارس انتخاب شده‌اند از بین خود ۷ نفر […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ با حضور رئیس و اعضای هیات بازرسی انتخابات، جلسه آموزشی بازرسان و سربازرسان برگزار شد. آموزش استفاده از اپلیکیشن بازرسی انتخابات در روز اخذ رأی و آشنایی با شرح وظایف مربوطه از جمله موارد مطرح در این نشست بود.

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ چهاردهمین جلسه هیئت اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی شهرستان، اعضای هیئت نظارت و اعضای هیئت اجرایی انتخابات در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد. در این جلسه قوانین و دستورالعمل […]

۴ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + نوزده =