چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳
۰۴:۵۹:۰۴
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

تجلیل از رئیس سابق اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ در نشستی با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان از تلاش‌های ارزنده آقای حسن اربابی در مدت زمان تصدی ریاست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان تجلیل و قدردانی شد. فرماندار شهرستان آران […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ در نشستی با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان از تلاش‌های ارزنده آقای حسن اربابی در مدت زمان تصدی ریاست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان تجلیل و قدردانی شد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌ها و خدمات آقای اربابی، اظهار داشت: ایشان مدیری توانمند، متعهد و دلسوز، پاکدست و مردمی بودند که خدمات ارزشمند این مدیر انقلابی در حوزه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی قابل تقدیر است.

وی یادآور شد: ایجاد باشگاه کارآفرینان نوجوان برای تربیت نسل آینده کارآفرینان نوآور، سازش ۶۶ درصدی اختلافات کارگری و کارفرمایی در مراجع رسیدگی حل اختلاف با رویکرد صیانت از نیروی کار و حفظ و توسعه کار، راه‌اندازی نخستین خانه فرهنگ کار و تلاش ، تحقق ۱۲۸درصدی سامانه رصد اشتغال در سال ۱۴۰۱، انتخاب آران و بیدگل به عنوان تعاون‌شهر استان، فعالیتهای ترویجی در حوزه کارآفرینی و مشاغل خانگی در شهرها و روستاها، برگزاری رویدادهای فرهنگی و اجتماعی در مراسمات ملّی و مذهبی و چاپ کتاب «پیکارگران» با معرفی ۳۶۵ شهید کارگر صنایع و اصناف، از جمله مصادیق عملکرد قابل قبول و مثبت آقای اربابی در مدت زمان تصدی ریاست اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان بوده که براساس آن شاهد رشد تولید، اشتغال و کارآفرینی در این شهرستان بوده‌ایم.

گفتنی است حسن اربابی پس از ۳۳ ماه خدمت موفق در شهرستان آران و بیدگل با حکم مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان به سمت سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان کاشان منصوب شد.

مطالب مشابه

عصر روز دوشنبه ۷ خردادماه، در اجرای ماده ۳۸ و ۳۹ قانون انتخابات ریاست‌ جمهوری، با دعوت فرماندار شهرستان آران و بیدگل، جلسه معتمدان چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری به منظور انتخاب ۸ معتمد عضو هیأت اجرایی این انتخابات، با حضور شخصیت‌های مذهبی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی برگزار شد.

۸ خرداد ۱۴۰۳
هیأت اجرائی انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری بر اساس ماده 38 و 39 قانون انتخابات ریاست جمهوری و تبصره‌های آن انتخاب شدند.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ در اجرای ماده ۳۸ و ۳۹ قانون انتخابات ریاست جمهوری، با دعوت علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، جلسه معتمدان چهاردهمین دوره انتخابات ریاست ‌جمهوری به منظور انتخاب معتمدین اصلی و علی‌البدل هیأت اجرایی این انتخابات، با حضور اعضای هیات نظارت و اعضای اداری هیأت […]

۸ خرداد ۱۴۰۳
وزیر کشور روز یکشنبه در نامه ای خطاب به استانداران و فرمانداران سراسر کشور دستور شروع انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری را طبق برنامه زمان بندی ابلاغی، صادر کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، متن نامه دکتر احمد وحیدی وزیر کشور به این شرح است: بسمه تعالی  استانداران محترم سراسرکشور فرمانداران محترم سراسر کشور با سلام و احترام؛ ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی و همراهان گرانقدر ایشان، در اجرای اصل یکصد و سی و یکم […]

۷ خرداد ۱۴۰۳

به گزارش کمیته اطلاع رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ نخستین جلسه کارگروه اجرای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به ریاست علی‌اکبر رضایی فرماندار و اعضای کمیته‌های اجرایی انتخابات صبح امروز یکشنبه ۶ خردادماه در محل فرمانداری برگزار شد. در این نشست کلیات قانون و آیین‌نامه‌ی اجرایی انتخابات ریاست جمهوری مورد بررسی قرار گرفت.

۶ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =