سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
۰۱:۵۸:۰۱
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

تجلیل از رئیس سابق اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ در نشستی با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان از تلاش‌های ارزنده آقای حسن اربابی در مدت زمان تصدی ریاست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان تجلیل و قدردانی شد. فرماندار شهرستان آران […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ در نشستی با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان از تلاش‌های ارزنده آقای حسن اربابی در مدت زمان تصدی ریاست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان تجلیل و قدردانی شد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌ها و خدمات آقای اربابی، اظهار داشت: ایشان مدیری توانمند، متعهد و دلسوز، پاکدست و مردمی بودند که خدمات ارزشمند این مدیر انقلابی در حوزه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی قابل تقدیر است.

وی یادآور شد: ایجاد باشگاه کارآفرینان نوجوان برای تربیت نسل آینده کارآفرینان نوآور، سازش ۶۶ درصدی اختلافات کارگری و کارفرمایی در مراجع رسیدگی حل اختلاف با رویکرد صیانت از نیروی کار و حفظ و توسعه کار، راه‌اندازی نخستین خانه فرهنگ کار و تلاش ، تحقق ۱۲۸درصدی سامانه رصد اشتغال در سال ۱۴۰۱، انتخاب آران و بیدگل به عنوان تعاون‌شهر استان، فعالیتهای ترویجی در حوزه کارآفرینی و مشاغل خانگی در شهرها و روستاها، برگزاری رویدادهای فرهنگی و اجتماعی در مراسمات ملّی و مذهبی و چاپ کتاب «پیکارگران» با معرفی ۳۶۵ شهید کارگر صنایع و اصناف، از جمله مصادیق عملکرد قابل قبول و مثبت آقای اربابی در مدت زمان تصدی ریاست اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان بوده که براساس آن شاهد رشد تولید، اشتغال و کارآفرینی در این شهرستان بوده‌ایم.

گفتنی است حسن اربابی پس از ۳۳ ماه خدمت موفق در شهرستان آران و بیدگل با حکم مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان به سمت سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان کاشان منصوب شد.

مطالب مشابه
مسئولان شهرستان آران و بیدگل به همراه جمعی از دانش‌آموزان با خانواده شهدا دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان به همراه جمعی از دانش‌آموزان با حضور در منزل شهیدان والامقام ابراهیم دادگر، سید علیرضا بنی‌طباء، سیداصغر مصطفوی و شهیدان محمدرضا و احمد جندقیان، از نزدیک با خانواده این شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎. […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

همزمان با چهل و سومین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس، فرماندار، مسئولان و جمعی از دانش‌آموزان شهرستان با خانواده شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎ند.

۱۰ مهر ۱۴۰۲
در پنجمین روز از هفته گردشگری، اقامتگاه اقامتگاه سنتی امیرخان با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان در آران و بیدگل افتتاح شد.

به‌گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ شامگاه یکشنبه ۹ مهرماه همزمان با پنجمین روز از هفته گردشگری، با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، حمیدرضا محققیان مدیرکل  میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان اقامتگاه سنتی امیرخان با سرمایه‌ گذاری بخش خصوصی به بهره‌برداری رسید. این اقامتگاه […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

همزمان با هفته گردشگری؛ اقامتگاه سنتی امیرخان با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، حمیدرضا محققیان مدیرکل  میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان به بهره‌برداری رسید.

۱۰ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =