سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
۰۰:۴۱:۱۷
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

مرکز جامع سلامت ابوزیدآباد با اعتبارات دولتی تکمیل می‌شود

رییس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: تکمیل مرکز جامع سلامت شهر ابوزیدآباد که مدت‌ها نمیه‌تمام بود و یکی از مطالبه‌های مهم مردم این منطقه است تا پایان مردادماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر کورش ساکی روز دوشنبه در گفت‌ و گو با خبرگزاری ایرنا افزود: عملیات اجرایی مرکز جامع سلامت شهر ابوزیدآباد سال ۱۳۹۷ آغار شد و تا سال ۱۴۰۰ تنها ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشت، با تلاش جهادی و حمایت دولت سیزدهم در مدت ۲ سال جاری […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر کورش ساکی روز دوشنبه در گفت‌ و گو با خبرگزاری ایرنا افزود: عملیات اجرایی مرکز جامع سلامت شهر ابوزیدآباد سال ۱۳۹۷ آغار شد و تا سال ۱۴۰۰ تنها ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشت، با تلاش جهادی و حمایت دولت سیزدهم در مدت ۲ سال جاری ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تکمیل آن نیازمند حدود ۲ میلیارد تومان اعتبار دیگر است.
وی اظهار کرد: همه تلاش ما راه‌اندازی این مرکز سلامت برای مردم شهر ابوزیدآباد است، این مرکز درمانی مجهز به درمانگاه با پرستار، متخصص داخلی و چشم پزشک و غیره است و راه‌اندازی آن بسیاری از مشکلات درمانی مردم را رفع می‌کند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی کاشان بیان کرد: از ابتدای آغاز عملیات اجرایی این طرح بهداشتی از سال ۱۳۹۷ تا سال ۱۴۰۰، همه هزینه‌های آن از محل حمایت‌های خیران تأمین شد و بقیه مراحل تکمیل طرح توسط اعتبار دولتی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، تأمین شده است.

شهر ابوزیدآباد یکی از شهرهای توابع شهرستان آران و بیدگل است که در ۳۰کیلومتری شمال شرق این شهرستان واقع شده است.

مطالب مشابه
مسئولان شهرستان آران و بیدگل به همراه جمعی از دانش‌آموزان با خانواده شهدا دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان به همراه جمعی از دانش‌آموزان با حضور در منزل شهیدان والامقام ابراهیم دادگر، سید علیرضا بنی‌طباء، سیداصغر مصطفوی و شهیدان محمدرضا و احمد جندقیان، از نزدیک با خانواده این شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎. […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

همزمان با چهل و سومین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس، فرماندار، مسئولان و جمعی از دانش‌آموزان شهرستان با خانواده شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎ند.

۱۰ مهر ۱۴۰۲
در پنجمین روز از هفته گردشگری، اقامتگاه اقامتگاه سنتی امیرخان با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان در آران و بیدگل افتتاح شد.

به‌گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ شامگاه یکشنبه ۹ مهرماه همزمان با پنجمین روز از هفته گردشگری، با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، حمیدرضا محققیان مدیرکل  میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان اقامتگاه سنتی امیرخان با سرمایه‌ گذاری بخش خصوصی به بهره‌برداری رسید. این اقامتگاه […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

همزمان با هفته گردشگری؛ اقامتگاه سنتی امیرخان با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، حمیدرضا محققیان مدیرکل  میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان به بهره‌برداری رسید.

۱۰ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =