جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲
۱۴:۲۷:۴۲
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

اجرای پروژه ارتقای کیفی روکش آسفالت میدان امام خامنه‌ای نوش‌آباد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(اصفهان)، محمدمهدی پورکاظمی رئیس اداره نگهداری راه‌های اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اصفهان اظهار کرد: رفع نقاط حادثه‌خیز استان یکی از اولویت‌های مهم این اداره‌کل در راستای جلوگیری از افزایش تصادفات و ایمن‌سازی محورهای مواصلاتی استان است. […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(اصفهان)، محمدمهدی پورکاظمی رئیس اداره نگهداری راه‌های اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اصفهان اظهار کرد: رفع نقاط حادثه‌خیز استان یکی از اولویت‌های مهم این اداره‌کل در راستای جلوگیری از افزایش تصادفات و ایمن‌سازی محورهای مواصلاتی استان است. از همین جهت مطابق اولویت بندی نقاط حادثه‌خیز شناسایی شده، این اداره‌کل نقطه به نقطه نسبت به رفع نقاط حادثه‌خیز اقدام کرده است.

پورکاظمی تصریح کرد: پروژه ارتقای کیفی روکش آسفالت میدان امام خامنه‌ای شهر نوش‌آباد در شهرستان آران و بیدگل به طول یک کیلومتر اعتبار ۲۰ میلیارد ریال، با هدف ایمن‌سازی و رفع یکی از این نقاط حادثه‌خیز با مشارکت شهرداری در دستور کار قرار گرفته و روکش آسفالت اجرا شد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به لزوم اتصال ایمن و تکمیل میدان پس از خط‌کشی و هدایت ترافیکی محور به میدان جدید احداث و تکمیل اتصالات آن توسط شهرداری مطابق با طرح مصوب اقدام لازم بمنظور بهره‌برداری کامل از این میدان جهت سهولت تردد ایمن خواهد شد. 

رئیس اداره نگهداری راه‌های استان با اشاره به تاثیر رفع این نقاط حادثه‌خیز در کاهش  آمار تصادفات جرحی و فوتی این محور، افزود: در این پروژه علاوه بر اجرای آسفالت میدان امام خامنه‌ای نوش‌آباد، ایمن‌سازی قوس خطرناک و انحراف جاده که موجب بروز حادثه می شد، با جداسازی باند رفت و برگشت صورت گرفت.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ روز شمار و محور برنامه‌های هفته دفاع مقدس با شعار محوری «ما متّحدیم» مصوب ستاد کل نیروهای مسلّح و ستاد بزرگداشت چهلمین و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس به شرح زیر اعلام شد:   روز اول هفته دفاع مقدس جمعه سی و یکم شهریورماه: عنوان روز […]

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ در آستانه هفته دفاع مقدس، همایش سراسری جهاد و مقاومت از دیروز تا امروز صبح امروز (چهارشنبه) ۲۹ شهریورماه با حضور خانواده معظم شهدا، پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت، امام‌جمعه، فرماندار شهرستان آران و بیدگل، نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان در سالن ۴دی […]

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
فرماندار آرن و بیدگل: تبیین فرهنگ دفاع مقدس، رفع شبهات، بیان شرایط خاص خانواده شهدا و تشریح واقعیات جنگ تحمیلی برای نسلی که جنگ را ندیده و درک نکرده ضروری است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ نشست خبری علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با اصحاب رسانه به‌مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس شامگاه دوشنبه ۲۷ شهریورماه با حضور نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان دستگاه‌های فرهنگی شهرستان در سالن ۴ فرمانداری برگزار شد. رضایی فلسفه وجودی برگزاری بزرگداشت هفته […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

در آستانه چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس نشست خبری علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان‌ آران‌ و بیدگل، نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان دستگاه‌های فرهنگی شهرستان با اصحاب‌رسانه شامگاه دوشنبه ۲۷ شهریورماه در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد.

۲۸ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + نوزده =