دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲
۲۳:۵۲:۲۶
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

فرماندار آران و بیدگل: عملیات روکش آسفالت ۱۸کیلومتر از جاده‌های بخش کویرات شهرستان آران و بیدگل انجام شد

فرماندار آران و بیدگل گفت: ۱۸کیلومتر از جاده‌های بخش کویرات شهرستان آران و بیدگل روکش آسفالت شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه یکی از مهمترین چالش‌های موجود در شهرستان آران و بیدگل در حوزه راه است، اظهار داشت: برای حل مشکلات در این حوزه تمام تلاش خود را می‌کنیم و در مورد این موضوع با […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه یکی از مهمترین چالش‌های موجود در شهرستان آران و بیدگل در حوزه راه است، اظهار داشت: برای حل مشکلات در این حوزه تمام تلاش خود را می‌کنیم و در مورد این موضوع با مسئولین استان و کشوری هم رایزنی می‌کنیم.

وی بخش کویرات را یکی از مهمترین مناطقی دانست که در حوزه راه باید به آن پرداخته شود، ابراز داشت: بر این مبنا ۱۸کیلومتر از جاده‌های این بخش روکش آسفالت شد.

فرماندار آران و بیدگل تصریح کرد: این پروژه شامل خط‌کشی و روکش آسفالت جدید محور ابوزیدآباد، فخره و خروجی روستای حسین‌آباد به طرف روستای فمی است.

وی با اشاره به اینکه برای این پروژه اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال هزینه شده است، گفت: این پروژه از مطالبات به حق مردم این منطقه بوده است که با پیگیری‌های انجام شده به سرانجام رسیده است.

رضایی همچنین از آغاز عملیات اجرایی پروژه روشنایی محور روستای ریجن به ابوزیدآباد خبر داد و تصریح کرد: در راستای مصوبات سفر استاندار اصفهان به شهرستان آران و بیدگل و به منظور رفع نقاط حادثه‌خیز، عملیات اجرایی احداث روشنایی محور روستای ریجن به ابوزیدآباد به طول ۲/۵ کیلومتر در حال انجام است.

وی اعتبار اجرای این پروژه را ۴۰ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: اجرای پروژه به صورت مشارکتی در قالب تفاهم‌نامه چهارجانبه با فرمانداری، اداره ایمنی و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان، شهرداری ابوزیدآباد و دهیاری ریجن در حال اجرا می‌باشد.

مطالب مشابه
مسئولان شهرستان آران و بیدگل به همراه جمعی از دانش‌آموزان با خانواده شهدا دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان به همراه جمعی از دانش‌آموزان با حضور در منزل شهیدان والامقام ابراهیم دادگر، سید علیرضا بنی‌طباء، سیداصغر مصطفوی و شهیدان محمدرضا و احمد جندقیان، از نزدیک با خانواده این شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎. […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

همزمان با چهل و سومین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس، فرماندار، مسئولان و جمعی از دانش‌آموزان شهرستان با خانواده شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎ند.

۱۰ مهر ۱۴۰۲
در پنجمین روز از هفته گردشگری، اقامتگاه اقامتگاه سنتی امیرخان با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان در آران و بیدگل افتتاح شد.

به‌گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ شامگاه یکشنبه ۹ مهرماه همزمان با پنجمین روز از هفته گردشگری، با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، حمیدرضا محققیان مدیرکل  میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان اقامتگاه سنتی امیرخان با سرمایه‌ گذاری بخش خصوصی به بهره‌برداری رسید. این اقامتگاه […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

همزمان با هفته گردشگری؛ اقامتگاه سنتی امیرخان با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، حمیدرضا محققیان مدیرکل  میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان به بهره‌برداری رسید.

۱۰ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 5 =