یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
۲۳:۵۰:۱۱
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

بررسی موانع دریافت تسهیلات اشتغال‌زایی در شهرستان آران و بیدگل

در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان آران و بیدگل موانع دریافت تسهیلات اشتغال‌زایی بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، میثم مداحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، اعضای کارگروه و مدیران بانک‌های عامل شهرستان به منظور بررسی موانع پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی توسط بانک‌های عامل و بررسی تسهیلات اشتغال‌زایی و حمایت از ایجاد و توسعه کسب و کار، در […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، میثم مداحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، اعضای کارگروه و مدیران بانک‌های عامل شهرستان به منظور بررسی موانع پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی توسط بانک‌های عامل و بررسی تسهیلات اشتغال‌زایی و حمایت از ایجاد و توسعه کسب و کار، در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این نشست با اشاره به اینکه در قانون اساسی اشتغال به عنوان یک منشوراساسی در فصول حقوق ملت و وظایف حاکمیت بیان شده است، گفت: دولت موظف است با سیاستگذاری‌ها و برنامه‌ریزی‌های صحیح شرایط اشتغال در کشور را بهبود بخشد و فضایی را فراهم کند تا همه افراد به شغلی که علاقه دارند، مشغول شوند.

رضایی تصریح کرد: در شهرستان آران و بیدگل شاید شغل ایده آل و مطلوب اکثر جوانان ما فراهم نباشد ولی برای تأمین حداقل‌ها امروز بستر و زمینه کار وجود دارد.

وی در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌ها و خدمات ریاست پیشین این اداره، اظهار داشت: وی مدیری توانمند، متعهد و دلسوز، پاکدست و مردمی بود که خدمات ارزشمند این مدیر انقلابی در حوزه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی قابل تقدیر است.

رضایی افزود: ایجاد باشگاه کارآفرینان نوجوان برای تربیت نسل آینده کارآفرینان نوآور، سازش ۶۶ درصدی اختلافات کارگری و کارفرمایی در مراجع رسیدگی حل اختلاف و راه‌اندازی نخستین خانه فرهنگ کار و تلاش در شهرستان آران و بیدگل از جمله اقدامات صورت گرفته است.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل ضمن اشاره به تحقق ۱۲درصدی سامانه رصد اشتغال ابراز داشت: با تلاش‌های صورت گرفته شهرستان آران و بیدگل به عنوان تعاون‌شهر استان اصفهان در زمان تصدی رئیس پیشین اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان انتخاب شد.

وی ضمن اشاره به برگزاری رویدادهای فرهنگی و اجتماعی در مراسمات ملّی و مذهبی گفت: خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته توسط اداره تعادن، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل طی مدت اخیر شاهد رشد تولید، اشتغال و کارآفرینی در این شهرستان بوده‌ایم.

رضایی ضمن آرزوی توفیق برای رئیس جدید اداره تعادن، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل تصریح کرد: با توجه به آنکه شهرستان آران و بیدگل یک شهر کارگری محسوب می‌شود، اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی این شهرستان لازم است تمام تلاش خود را در زمینه حل مشکلات کارگران به کار بگیرند.

مطالب مشابه
همزمان با مدارس سراسر کشور زنگ مهر، ایثار و مقاومت در آموزشگاه شهیدان شبانپور نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران وبیدگل؛ همزمان با سراسر کشور آیین نواختن زنگ مهر، ایثار و مقاومت با هدف ارج نهادن به مقام والای شهیدان، ترویج و تحکیم فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت در چهل و سومین سالگرد هفته دفاع‌مقدس با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار و همراهی نیروهای نظامی، انتظامی و جمعی از […]

۱ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ روز شمار و محور برنامه‌های هفته دفاع مقدس با شعار محوری «ما متّحدیم» مصوب ستاد کل نیروهای مسلّح و ستاد بزرگداشت چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس به شرح زیر اعلام شد: روز اول هفته دفاع مقدس جمعه سی و یکم شهریورماه: عنوان روز “پیشکسوتان […]

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ در آستانه هفته دفاع مقدس، همایش سراسری جهاد و مقاومت از دیروز تا امروز صبح امروز (چهارشنبه) ۲۹ شهریورماه با حضور خانواده معظم شهدا، پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت، امام‌جمعه، فرماندار شهرستان آران و بیدگل، نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان در سالن ۴دی […]

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
فرماندار آرن و بیدگل: تبیین فرهنگ دفاع مقدس، رفع شبهات، بیان شرایط خاص خانواده شهدا و تشریح واقعیات جنگ تحمیلی برای نسلی که جنگ را ندیده و درک نکرده ضروری است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ نشست خبری علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با اصحاب رسانه به‌مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس شامگاه دوشنبه ۲۷ شهریورماه با حضور نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان دستگاه‌های فرهنگی شهرستان در سالن ۴ فرمانداری برگزار شد. رضایی فلسفه وجودی برگزاری بزرگداشت هفته […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + هفت =