فرماندار: همراه داشتن کارت واکسیناسیون کرونا برای دانش‌آموزان بالای ۱۲ سال مدارس و دانشجویان دانشگاه‌های این شهرستان الزامی است

تاکنون بیش از 83 درصد از دانش آموزان شهرستان آران و بیدگل نوبت اول و بیش از 59 درصد نیز نوبت دوم واکسن کرونا دریافت کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: بر اساس مصوبه ستادهای ملی، استانی و شهرستانی مقابله با کرونا، کارت واکسیناسیون کرونا برای دانش‌آموزان بالای ۱۲ سال مدارس و دانشجویان دانشگاه‌های این شهرستان الزامی است. وی با بیان اینکه ترغیب و تشویق دانش‌آموزان و والدین […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: بر اساس مصوبه ستادهای ملی، استانی و شهرستانی مقابله با کرونا، کارت واکسیناسیون کرونا برای دانش‌آموزان بالای ۱۲ سال مدارس و دانشجویان دانشگاه‌های این شهرستان الزامی است.

وی با بیان اینکه ترغیب و تشویق دانش‌آموزان و والدین آنان برای واکسیناسیون فرزندان خود در راستای ایمن‌سازی جمعی ضرورت دارد، افزود: ارائه خدمات عمومی از سوی ادارات و دستگاه‌های اجرایی در شهرستان آران و بیدگل منوط به ارائه کارت واکسن می‌شود.

وی اعلام داشت: تاکنون بیش از ۸۳ درصد از دانش آموزان شهرستان آران و بیدگل نوبت اول و بیش از ۵۹ درصد نیز نوبت دوم واکسن کرونا دریافت کرده‌اند.

دکتر بایبوردی همچنین گفت: با اصناف شهرستان آران و بیدگل به خصوص عرضه‌کنندگان مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی که واکسن نزده باشند برخورد قانونی می‌شود و در مرحله نخست اخطار و در مرحله بعدی پلمب واحد صنفی را در پی دارد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل با اشاره به شرایط آبی کرونای شهرستان و روند کاهشی شدن شیب ابتلا به بیماری کرونا در این شهرستان گفت: شرایط موجود شهرستان کاملا شکننده است.

وی با بیان اینکه تداوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی همچنان ضرورت دارد، افزود: عدم واکسیناسیون جامعه هدف شهرستان و عدم رعایت پروتکل‌ها، می‌تواند منجر به تغییر وضعیت کرونایی این شهرستان شود.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر آرش جابری رئیس سازمان لیگ فوتسال کشور به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، در حاشیه دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر فوتسال امید کشور با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار و گفتگو کردند. گفتنی است مسابقات لیگ برتر فوتسال […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با ۱۴مهرماه روز دامپزشکی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در اداره دامپزشکی با کارکنان و رئیس شهرستان دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار علی اکبر رضایی فرماندار، ضمن تبریک و خداقوت به تلاشگران عرضه تأمین سلامت جمعیت دامی و امنیت […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان آران و بیدگل به ریاست معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری برگزار شد.

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، با حکم دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان، مهندس مهدی قنایی‌مقدم به سمت شهردار سفیدشهر منصوب شد. در این حکم آمده است: بنا به پیشنهاد شماره ۴۶۵/ ش/س مورخ ۲۱/۰۴/۱۴۰۱ شورای اسلامی شهر سفیدشهر و مستند به تبصره سه ماده ۸۰ قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :