سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
۰۰:۰۸:۰۵
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

دومین جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکل‌های مردم نهاد شهرستان آران و بیدگل

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آرن و بیدگل؛ با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، نماینده تشکل‌ها و جمعی از مسئولان شهرستان در سالن ۴ دی فرمانداری برگزار شد. این نشست به منظور هماهنگی برنامه‌های گرامیداشت هفته تشکل‌ها و مشارکت‌های مردمی برگزار و درخواست تأسیس سه سازمان مردم نهاد مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آرن و بیدگل؛ با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، نماینده تشکل‌ها و جمعی از مسئولان شهرستان در سالن ۴ دی فرمانداری برگزار شد.

این نشست به منظور هماهنگی برنامه‌های گرامیداشت هفته تشکل‌ها و مشارکت‌های مردمی برگزار و درخواست تأسیس سه سازمان مردم نهاد مورد بررسی قرار گرفت.

مطالب مشابه
مسئولان شهرستان آران و بیدگل به همراه جمعی از دانش‌آموزان با خانواده شهدا دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان به همراه جمعی از دانش‌آموزان با حضور در منزل شهیدان والامقام ابراهیم دادگر، سید علیرضا بنی‌طباء، سیداصغر مصطفوی و شهیدان محمدرضا و احمد جندقیان، از نزدیک با خانواده این شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎. […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

همزمان با چهل و سومین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس، فرماندار، مسئولان و جمعی از دانش‌آموزان شهرستان با خانواده شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎ند.

۱۰ مهر ۱۴۰۲
در پنجمین روز از هفته گردشگری، اقامتگاه اقامتگاه سنتی امیرخان با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان در آران و بیدگل افتتاح شد.

به‌گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ شامگاه یکشنبه ۹ مهرماه همزمان با پنجمین روز از هفته گردشگری، با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، حمیدرضا محققیان مدیرکل  میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان اقامتگاه سنتی امیرخان با سرمایه‌ گذاری بخش خصوصی به بهره‌برداری رسید. این اقامتگاه […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

همزمان با هفته گردشگری؛ اقامتگاه سنتی امیرخان با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، حمیدرضا محققیان مدیرکل  میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان به بهره‌برداری رسید.

۱۰ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =