با حضور فرماندار و طی آیینی؛ مرکز جامع سلامت دکتر نمکی در آران و بیدگل به بهره‌برداری رسید

مرکز جامع سلامت دکتر نمکی در آران و بیدگل به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل طی آیینی با حضور دکتر بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، امام جمعه آران و بیدگل، سرپرست شبکه بهداشت و درمان و جمعی از مسئولان و خیران سلامت شهرستان، مرکز جامع سلامت دکتر نمکی در آران و بیدگل به بهره‌برداری رسید. فرماندار […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل طی آیینی با حضور دکتر بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، امام جمعه آران و بیدگل، سرپرست شبکه بهداشت و درمان و جمعی از مسئولان و خیران سلامت شهرستان، مرکز جامع سلامت دکتر نمکی در آران و بیدگل به بهره‌برداری رسید.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این آیین ضمن قدردانی از خیران سلامت گفت: مردان و زنان خیّر، توانمند و نیک اندیشی در این شهرستان هستند که در یک مسابقه همگان پیروز شرکت می‌کنند و با ارائه خدمات ارزشمند، نام نیک و جاودان از خود برجای می‌گذارند.

وی نقش نظام بهداشت، سلامت و درمان  را در توسعه و پیشرفت شهرستان آران و بیدگل مهم ارزیابی کرد و از کادر بهداشت و درمان به عنوان «قهرمانان سلامت» نام برد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل از خیّرین نیک‌اندیش خواست تا با تکمیل و ساخت پروژه‌های بهداشت و درمان این شهرستان در رسیدن به شاخص‌های استاندارد حوزه بهداشت و سلامت در این منطقه کمک کنند.

وی به پروژه نیمه‌تمام مرکز جامع سلامت شهر ابوزیدآباد اشاره کرد و از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان خواست تا در تسریع ساخت و تکمیل این پروژه درمانی اقدام کنند.

دکتر بایبوردی اظهار داشت: صیانت از جان مردم از طریق واکسیناسیون عمومی، صیانت از نان و سفره مردم از طریق تامین ارزاق، صیات از حقوق شهروندان از طریق نظارت‌های همه‌جانبه و صیانت از امنیت عمومی مردم، ۴ ماموریت عمده دولت سیزدهم در شهرستان آران و بیدگل است.

فرماندار در ادامه این آیین گفت: مرکز جامع سلامت دکتر نمکی با مشارکت خیران و دانشگاه علوم پزشکی کاشان در سه طبقه با زیربنای ۷۵۰ مترمربع در مدت سه سال ساخته شده است که جمعیتی افزون بر ۹ هزار نفر را زیر پوشش خود قرار می‌دهد.

وی گفت: این مرکز با هزینه‌ای بالغ بر ۲ میلیارد تومان ساخته شده است که۶۰۰ میلیون تومان از سوی خیر نیکوکار و بقیه از اعتبارهای دولتی هزینه شده است و تمام خدمات بهداشتی و درمانی از جمله تزریقات، کودک و بهداشت، بهداشت زنان و زایمان، مراقبت بزرگسال در مرکز جامع سلامت دکتر نمکی ارائه می‌شود.

 

مرکز جامع سلامت دکتر نمکی

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :