پنج شنبه ۳ فروردین ۱۴۰۲
۲۲:۴۷:۱۰
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

با حضور فرماندار و طی آیینی؛ مرکز جامع سلامت دکتر نمکی در آران و بیدگل به بهره‌برداری رسید

مرکز جامع سلامت دکتر نمکی در آران و بیدگل به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل طی آیینی با حضور دکتر بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، امام جمعه آران و بیدگل، سرپرست شبکه بهداشت و درمان و جمعی از مسئولان و خیران سلامت شهرستان، مرکز جامع سلامت دکتر نمکی در آران و بیدگل به بهره‌برداری رسید. فرماندار […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل طی آیینی با حضور دکتر بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، امام جمعه آران و بیدگل، سرپرست شبکه بهداشت و درمان و جمعی از مسئولان و خیران سلامت شهرستان، مرکز جامع سلامت دکتر نمکی در آران و بیدگل به بهره‌برداری رسید.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این آیین ضمن قدردانی از خیران سلامت گفت: مردان و زنان خیّر، توانمند و نیک اندیشی در این شهرستان هستند که در یک مسابقه همگان پیروز شرکت می‌کنند و با ارائه خدمات ارزشمند، نام نیک و جاودان از خود برجای می‌گذارند.

وی نقش نظام بهداشت، سلامت و درمان  را در توسعه و پیشرفت شهرستان آران و بیدگل مهم ارزیابی کرد و از کادر بهداشت و درمان به عنوان «قهرمانان سلامت» نام برد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل از خیّرین نیک‌اندیش خواست تا با تکمیل و ساخت پروژه‌های بهداشت و درمان این شهرستان در رسیدن به شاخص‌های استاندارد حوزه بهداشت و سلامت در این منطقه کمک کنند.

وی به پروژه نیمه‌تمام مرکز جامع سلامت شهر ابوزیدآباد اشاره کرد و از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان خواست تا در تسریع ساخت و تکمیل این پروژه درمانی اقدام کنند.

دکتر بایبوردی اظهار داشت: صیانت از جان مردم از طریق واکسیناسیون عمومی، صیانت از نان و سفره مردم از طریق تامین ارزاق، صیات از حقوق شهروندان از طریق نظارت‌های همه‌جانبه و صیانت از امنیت عمومی مردم، ۴ ماموریت عمده دولت سیزدهم در شهرستان آران و بیدگل است.

فرماندار در ادامه این آیین گفت: مرکز جامع سلامت دکتر نمکی با مشارکت خیران و دانشگاه علوم پزشکی کاشان در سه طبقه با زیربنای ۷۵۰ مترمربع در مدت سه سال ساخته شده است که جمعیتی افزون بر ۹ هزار نفر را زیر پوشش خود قرار می‌دهد.

وی گفت: این مرکز با هزینه‌ای بالغ بر ۲ میلیارد تومان ساخته شده است که۶۰۰ میلیون تومان از سوی خیر نیکوکار و بقیه از اعتبارهای دولتی هزینه شده است و تمام خدمات بهداشتی و درمانی از جمله تزریقات، کودک و بهداشت، بهداشت زنان و زایمان، مراقبت بزرگسال در مرکز جامع سلامت دکتر نمکی ارائه می‌شود.

 

مرکز جامع سلامت دکتر نمکی

مطالب مشابه
دکتر رضایی در پیامی عید نوروز را به ملّت بزرگ ایران و مردم شریف شهرستان آران و بیدگل بویژه به خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران وبیدگل؛ همزمان با آغاز سال نو و بهار طبیعت، دکتر ‌علی‌اکبر رضایی فرماندار در پیامی با گرامیداشت یاد شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و روح بلند و ملکوتی معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره)، عید نوروز را به ملّت بزرگ ایران، خانواده معظم شهیدان، […]

۱ فروردین ۱۴۰۲
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در ملاقات مردمی با جمعی از شهروندان درخواست‌های آنان را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دکتر رضایی فرماندار، در دیدار چهره‌به‌چهره با مردم پای صحبت‌های آنان نشست تا پاسخگو و پیگیر خواسته‌ها و مشکلات آنان باشد. در این ملاقات مردمی که صبح امروز دوشنبه در محل دفتر فرماندار برگزار شد درخواست‌های مراجعه‌کنندگان از سوی فرماندار مورد بررسی قرار گرفت و دستورات […]

۲۹ اسفند ۱۴۰۱

در اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی، تخصصی و اختصاصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی و بنا بر ابلاغ سازمان اداری و استخدامی کشور، ثبت‌نام دهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای جذب نیرو در دستگاه‌های اجرایی از ۱۵ فروردین‌ماه ۱۴۰۲ شروع خواهد گردید.

۲۸ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت شهید مهدی باکری و روز شهردار؛ دکتر علی‌اکبر رضایی فرماندار با شهرداران آران و بیدگل، نوش آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد دیدار و گفتگو کرد. دکتر رضایی در این دیدار از خدمات ارزشمند شهرداران و تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان آن مجموعه که زمینه […]

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + دوازده =