سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
۰۰:۱۰:۲۶
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

فرماندار آران و بیدگل خبر داد؛ ساخت مدرسه ۶ کلاسه در منطقه محروم یحیی‌آباد آران و بیدگل

فرماندار آران و بیدگل گفت: مدرسه شش کلاسه در منطقه محروم یحیی‌آباد این شهرستان ساخته می‌شود.

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه یکی از مهمترین سیاست‌های دولت سیزدهم محرومیت زدایی است، اظهار داشت: بر طبق این مهم در شهرستان آران و بیدگل هم مناطقی که کمتر به آن توجه شده است، مورد رسیدگی […]

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه یکی از مهمترین سیاست‌های دولت سیزدهم محرومیت زدایی است، اظهار داشت: بر طبق این مهم در شهرستان آران و بیدگل هم مناطقی که کمتر به آن توجه شده است، مورد رسیدگی جدی قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه منطقه یحیی‌آباد آران و بیدگل یکی از مناطقی از شهرستان است که با کمبود برخی از امکانات روبرو است، ابراز داشت: یکی از مهمترین خواسته‌های ساکنین این منطقه ساخت مدرسه بود تا دانش آموزان این منطقه مجبور نشوند برای تحصیل مسافتی طولانی را طی کنند.

فرماندار آران و بیدگل با بیان اینکه با پیگیری‌های انجام شده یک مدرسه شش کلاسه با کمک خیرین در این منطقه در حال ساخت است، تصریح کرد: برای ساخت این مدرسه اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به مشکلات بهداشتی و درمانی در این منطقه و عدم وجود یک مرکز بهداشتی گفت: با پیگیری‌های انجام شده و مساعدت مسئولین دانشگاه علوم پزشکی کاشان و همچنین کمک خیرین درمانگاهی برای ساکنین این منطقه در حال احداث است که پیشرفت فیزیکی آن تاکنون ۳۰ درصد بوده است.

رضایی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه خوشبختانه شهرداری آران و بیدگل فعالیت‌های خوبی برای ارائه خدمات شهری به ساکنین این منطقه داشته است، افزود: بسیاری از معابر این منطقه توسط شهرداری و بسیج سازندگی اصلاح شد.

وی همچنین با بیان اینکه ساکنین این منطقه از عدم روشنایی معابر شکایت داشتند، خاطرنشان کرد: ۴۰۰ پایه چراغ با تجهیزات کامل برای روشنایی معابر این منطقه خریداری شده که انشاالله تا یکماه آینده این مهم محقق می‌شود.

فرماندار آران و بیدگل همچنین با اشاره به مشکل تردد و رفت آمد ساکنین این منطقه تأکید کرد: در حال حاضر بیشترین حجم تردد در این منطقه از زیر پلی است که در مجاورت این منطقه وجود دارد و این در حالی است که آب منطقه‌ای با تردد از این منطقه مخالف است چراکه این محل برای مواقع اضطراری و سیلاب‌های احتمالی تعیین شده است و در صورت وقوع سیل مشکلاتی را برای مردم ایجاد می‌کند.

وی ابراز داشت: تاکید کرده این که برای تردد ساکنین این منطقه یک راه ارتباطی مناسب در نظر گرفته شود که انشاالله امیدواریم این موضوع به زودی محقق شود.

مطالب مشابه
مسئولان شهرستان آران و بیدگل به همراه جمعی از دانش‌آموزان با خانواده شهدا دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان به همراه جمعی از دانش‌آموزان با حضور در منزل شهیدان والامقام ابراهیم دادگر، سید علیرضا بنی‌طباء، سیداصغر مصطفوی و شهیدان محمدرضا و احمد جندقیان، از نزدیک با خانواده این شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎. […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

همزمان با چهل و سومین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس، فرماندار، مسئولان و جمعی از دانش‌آموزان شهرستان با خانواده شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎ند.

۱۰ مهر ۱۴۰۲
در پنجمین روز از هفته گردشگری، اقامتگاه اقامتگاه سنتی امیرخان با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان در آران و بیدگل افتتاح شد.

به‌گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ شامگاه یکشنبه ۹ مهرماه همزمان با پنجمین روز از هفته گردشگری، با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، حمیدرضا محققیان مدیرکل  میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان اقامتگاه سنتی امیرخان با سرمایه‌ گذاری بخش خصوصی به بهره‌برداری رسید. این اقامتگاه […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

همزمان با هفته گردشگری؛ اقامتگاه سنتی امیرخان با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، حمیدرضا محققیان مدیرکل  میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان به بهره‌برداری رسید.

۱۰ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − شش =