سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
۰۰:۴۴:۵۸
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

بهره‌برداری و کلنگ‌زنی ۶۷ پروژه ویژه هفته دولت در شهرستان آران و بیدگل

فرماندار شهرستان آران و بیدگل از کلنگ زنی یا بهره‌برداری ۶۷ پروژه ویژه هفته دولت با هزینه‌ای بالغ بر ۷۵۰ میلیارد ریال در شهرستان آران و بیدگل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه گفت: همزمان با هفته دولت ۶۷ پروژه با هزینه ای بالغ بر ۷۵۰ میلیارد ریال در شهرستان آران و بیدگل کلنگ زنی یا به بهره برداری می رسد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل افزود: از مجموع […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه گفت: همزمان با هفته دولت ۶۷ پروژه با هزینه ای بالغ بر ۷۵۰ میلیارد ریال در شهرستان آران و بیدگل کلنگ زنی یا به بهره برداری می رسد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل افزود: از مجموع این تعداد پروژه، ۶۱ طرح در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید و ۶ طرح کلنگ زنی می شود.

رضایی ادامه داد: یکی از شاخص ترین این پروژه ها، افتتاح باند دوم محور حسین آباد _ قاسم آباد است که با ۹۰ میلیارد ریال اعتبار در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

فرماندار آران و بیدگل خاطر نشان کرد: همچنین زمین چمن مصنوعی روستای محمدآباد از توابع بخش مرکزی شهرستان آران و بیدگل با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.

رضایی تصریح کرد: دو حوزه راه و بهداشت و درمان، اولویت هایی است که بر اساس نیاز ها و مطالبات مردمی در دولت سیزدهم بیشترین تمرکز بر روی آن انجام شده است.

وی افزود: خوشبختانه در راستای سفر استاندار اصفهان به شهرستان و متعاقبا سفر ریاست محترم جمهور به استان اصفهان، مصوبات خوبی در این حوزه داشته ایم که در حال انجام و اتمام این مصوبات هستیم.

در تقویم رسمی، به مناسبت انفجار دفتر نخست وزیری در هشتم شهریور سال ۱۳۶۰ و شهادت شهید محمد علی رجایی و محمد جواد باهنر از دوم تا هشتم شهریور به نام «هفته دولت» نامگذاری شده است.

مطالب مشابه
مسئولان شهرستان آران و بیدگل به همراه جمعی از دانش‌آموزان با خانواده شهدا دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان به همراه جمعی از دانش‌آموزان با حضور در منزل شهیدان والامقام ابراهیم دادگر، سید علیرضا بنی‌طباء، سیداصغر مصطفوی و شهیدان محمدرضا و احمد جندقیان، از نزدیک با خانواده این شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎. […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

همزمان با چهل و سومین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس، فرماندار، مسئولان و جمعی از دانش‌آموزان شهرستان با خانواده شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎ند.

۱۰ مهر ۱۴۰۲
در پنجمین روز از هفته گردشگری، اقامتگاه اقامتگاه سنتی امیرخان با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان در آران و بیدگل افتتاح شد.

به‌گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ شامگاه یکشنبه ۹ مهرماه همزمان با پنجمین روز از هفته گردشگری، با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، حمیدرضا محققیان مدیرکل  میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان اقامتگاه سنتی امیرخان با سرمایه‌ گذاری بخش خصوصی به بهره‌برداری رسید. این اقامتگاه […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

همزمان با هفته گردشگری؛ اقامتگاه سنتی امیرخان با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، حمیدرضا محققیان مدیرکل  میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان و جمعی از مسئولان شهرستان به بهره‌برداری رسید.

۱۰ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + هجده =