جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲
۱۵:۳۴:۵۶
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال در آران و بیدگل سرمایه گذاری شد

فرماندار آران و بیدگل گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون ۴۰هزار و ۳۲۱ میلیارد و ۷۴۰ میلیون ریال در بخش‌های صنعت و معدن، کشاورزی و گردشگری شهرستان سرمایه‌گذاری شده و برای سه هزار و ۵۷۵نفر بطور مستقیم شغل ایجاد شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۲۹هزار و ۷۳۰ میلیارد ریال در بخش صنعت آران و بیدگل از ابتدای دولت سیزدهم سرمایه گذاری شده و با این حجم سرمایه‌گذاری برای ۲ هزار و ۹۲نفر شغل ایجاد شده است. فرماندار آران […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۲۹هزار و ۷۳۰ میلیارد ریال در بخش صنعت آران و بیدگل از ابتدای دولت سیزدهم سرمایه گذاری شده و با این حجم سرمایه‌گذاری برای ۲ هزار و ۹۲نفر شغل ایجاد شده است.
فرماندار آران و بیدگل بیان کرد: همچنین در بخش کشاورزی شهرستان چهار هزار و ۹۱۰میلیارد ریال از محل بند “الف” تبصره ۱۸ قانون بودجه، توسعه مکانیزاسیون کشاورزی، دامدار کارت و تسهیلات مردمی‌سازی یارانه‌ها در بخش‌های مختلف کشاورزی سرمایه‌گذاری شده که ایجاد و تثبیت اشتغال برای ۵۴۵ نفر را به همراه داشته است.
وی درباره سرمایه‌گذاری در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری نیز گفت: در دولت سیزدهم پنج هزار و ۶۵۰میلیارد ریال در این بخش سرمایه‌گذاری انجام شده که برای ۷۴۶نفر شغل ایجاد شده است.
رضایی ادامه داد: همچنین میزان جذب سرمایه‌گذاری وارده به آران و بیدگل از ۶۱ هزار و ۹۳۷میلیون دلار به ۶۴ هزار و ۷۲۴میلیون دلار رسیده که چهار و نیم درصد رشد داشته است.
فرماندار آران و بیدگل در ادامه بیان کرد: از ابتدای دولت سیزدهم به ۴۸ طرح در زمینه مشاغل خانگی تسهیلات پرداخت شده و در این زمینه برای ۱۹۲ نفر شغل ایجاد شده است.
رضایی گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون ۳۱ میلیارد و ۷۴۰میلیون ریال تسهیلات بانکی در زمینه مشاغل خانگی از محل بند “الف” تبصره ۱۸ قانون بودجه و اعتبارات صندوق توسعه ملّی در شهرستان پرداخت شده که نسبت به ۱۸ ماه قبل از آن که سه میلیارد و ۱۰۰میلیون ریال بود، ۱۰۲ درصد رشد داشته است.
وی اظهار کرد: حجم سرمایه‌گذاری انجام شده در بخش‌های صنعت، معدن و تجارت شهرستان در شروع فعالیت دولت سیزدهم ۲۵هزار و ۱۵۴میلیارد ریال بود و در حال حاضر به۲۹هزار و ۷۳۰میلیارد ریال رسیده که نسبت به وضعیت ابتدای دولت ۱۸درصد رشد داشته است.
فرماندار آران و بیدگل بیان کرد: با سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته تعداد اشتغال ایجاد شده در بخش صنعت، معدن و تجارت استان از۱۶ هزار و ۶۸۶ نفر به ۱۸ هزار و ۹۸ نفر رسیده که هشت درصد افزایش یافته است.
رضایی گفت: بهره‌برداری از واحدهای صنعتی نیز از ۸۱۷ واحد به ۸۸۰ واحد رسیده که ۷.۷ درصد افزایش داشته و بهره‌برداری معادن شهرستان از ۱۷ معدن به ۲۲ معدن با رشد ۲۹درصدی رسیده است.
وی افزود: ذخایره معدنی کشف شده ۹.۷۱۳ میلیون تن بود که اکنون رشد ۲.۵ درصدی نسبت به ابتدای دولت دارد.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ روز شمار و محور برنامه‌های هفته دفاع مقدس با شعار محوری «ما متّحدیم» مصوب ستاد کل نیروهای مسلّح و ستاد بزرگداشت چهلمین و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس به شرح زیر اعلام شد: روز اول هفته دفاع مقدس جمعه سی و یکم شهریورماه: عنوان روز “پیشکسوتان […]

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ در آستانه هفته دفاع مقدس، همایش سراسری جهاد و مقاومت از دیروز تا امروز صبح امروز (چهارشنبه) ۲۹ شهریورماه با حضور خانواده معظم شهدا، پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت، امام‌جمعه، فرماندار شهرستان آران و بیدگل، نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان در سالن ۴دی […]

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
فرماندار آرن و بیدگل: تبیین فرهنگ دفاع مقدس، رفع شبهات، بیان شرایط خاص خانواده شهدا و تشریح واقعیات جنگ تحمیلی برای نسلی که جنگ را ندیده و درک نکرده ضروری است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ نشست خبری علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با اصحاب رسانه به‌مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس شامگاه دوشنبه ۲۷ شهریورماه با حضور نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان دستگاه‌های فرهنگی شهرستان در سالن ۴ فرمانداری برگزار شد. رضایی فلسفه وجودی برگزاری بزرگداشت هفته […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

در آستانه چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس نشست خبری علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان‌ آران‌ و بیدگل، نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان دستگاه‌های فرهنگی شهرستان با اصحاب‌رسانه شامگاه دوشنبه ۲۷ شهریورماه در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد.

۲۸ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − دوازده =