پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
۱۰:۱۴:۰۱
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال در آران و بیدگل سرمایه گذاری شد

فرماندار آران و بیدگل گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون ۴۰هزار و ۳۲۱ میلیارد و ۷۴۰ میلیون ریال در بخش‌های صنعت و معدن، کشاورزی و گردشگری شهرستان سرمایه‌گذاری شده و برای سه هزار و ۵۷۵نفر بطور مستقیم شغل ایجاد شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۲۹هزار و ۷۳۰ میلیارد ریال در بخش صنعت آران و بیدگل از ابتدای دولت سیزدهم سرمایه گذاری شده و با این حجم سرمایه‌گذاری برای ۲ هزار و ۹۲نفر شغل ایجاد شده است. فرماندار آران […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۲۹هزار و ۷۳۰ میلیارد ریال در بخش صنعت آران و بیدگل از ابتدای دولت سیزدهم سرمایه گذاری شده و با این حجم سرمایه‌گذاری برای ۲ هزار و ۹۲نفر شغل ایجاد شده است.
فرماندار آران و بیدگل بیان کرد: همچنین در بخش کشاورزی شهرستان چهار هزار و ۹۱۰میلیارد ریال از محل بند “الف” تبصره ۱۸ قانون بودجه، توسعه مکانیزاسیون کشاورزی، دامدار کارت و تسهیلات مردمی‌سازی یارانه‌ها در بخش‌های مختلف کشاورزی سرمایه‌گذاری شده که ایجاد و تثبیت اشتغال برای ۵۴۵ نفر را به همراه داشته است.
وی درباره سرمایه‌گذاری در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری نیز گفت: در دولت سیزدهم پنج هزار و ۶۵۰میلیارد ریال در این بخش سرمایه‌گذاری انجام شده که برای ۷۴۶نفر شغل ایجاد شده است.
رضایی ادامه داد: همچنین میزان جذب سرمایه‌گذاری وارده به آران و بیدگل از ۶۱ هزار و ۹۳۷میلیون دلار به ۶۴ هزار و ۷۲۴میلیون دلار رسیده که چهار و نیم درصد رشد داشته است.
فرماندار آران و بیدگل در ادامه بیان کرد: از ابتدای دولت سیزدهم به ۴۸ طرح در زمینه مشاغل خانگی تسهیلات پرداخت شده و در این زمینه برای ۱۹۲ نفر شغل ایجاد شده است.
رضایی گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون ۳۱ میلیارد و ۷۴۰میلیون ریال تسهیلات بانکی در زمینه مشاغل خانگی از محل بند “الف” تبصره ۱۸ قانون بودجه و اعتبارات صندوق توسعه ملّی در شهرستان پرداخت شده که نسبت به ۱۸ ماه قبل از آن که سه میلیارد و ۱۰۰میلیون ریال بود، ۱۰۲ درصد رشد داشته است.
وی اظهار کرد: حجم سرمایه‌گذاری انجام شده در بخش‌های صنعت، معدن و تجارت شهرستان در شروع فعالیت دولت سیزدهم ۲۵هزار و ۱۵۴میلیارد ریال بود و در حال حاضر به۲۹هزار و ۷۳۰میلیارد ریال رسیده که نسبت به وضعیت ابتدای دولت ۱۸درصد رشد داشته است.
فرماندار آران و بیدگل بیان کرد: با سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته تعداد اشتغال ایجاد شده در بخش صنعت، معدن و تجارت استان از۱۶ هزار و ۶۸۶ نفر به ۱۸ هزار و ۹۸ نفر رسیده که هشت درصد افزایش یافته است.
رضایی گفت: بهره‌برداری از واحدهای صنعتی نیز از ۸۱۷ واحد به ۸۸۰ واحد رسیده که ۷.۷ درصد افزایش داشته و بهره‌برداری معادن شهرستان از ۱۷ معدن به ۲۲ معدن با رشد ۲۹درصدی رسیده است.
وی افزود: ذخایره معدنی کشف شده ۹.۷۱۳ میلیون تن بود که اکنون رشد ۲.۵ درصدی نسبت به ابتدای دولت دارد.

مطالب مشابه
نانوایان نمونه شهرستان آران و بیدگل در رعایت شاخص‌ها و ارزیابی ماهیانه تشویق می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ صبح روز سه‌شنبه ۱۴ آذرماه، با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، بخشدار کویرات و اعضای کارگروه آرد و نان، مسائل و مشکلات واحدهای صنفی نانوایان بخش کویرات بررسی شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این نشست بر الزام نانوایان به رعایت ضوابط و مقررات در مراحل […]

۱۵ آذر ۱۴۰۲
فرماندار گفت: شهرستان آران و بیدگل، میزبان پیکر پاک دو شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ شامگاه دوشنبه، علی‌اکبر رضایی در نشست هماهنگی و برنامه‌ریزی تشییع شهدای گمنام دفاع مقدس ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(سلام‌الله‌علیها)، اظهار داشت: شهرستان آران و بیدگل روز پنج‌شنبه ۱۶ آذرماه، میزبان کاروان اهالی بهشت و پیکر پاک دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس خواهد بود. […]

۱۴ آذر ۱۴۰۲
با حضور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان مسائل و مشکلات روستاهای شهرستان بررسی شد.

به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار به همراه مدیرکل بنیاد مسکن استان اصفهان، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، بخشداران و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی به منظور بررسی مسائل و مشکلات روستاها بصورت میدانی از روستاهای شهرستان آران و بیدگل بازدید کردند. در این بازدید میدانی که […]

۱۲ آذر ۱۴۰۲
همزمان با سراسر کشور؛ عملیات اجرایی طرح کاشت یک میلیارد درخت در شهرستان آران و بیدگل آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ مراسم کاشت نهال با هدف آغاز عملیات اجرایی طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت صبح امروز شنبه ۱۱ آذرماه همزمان در سراسر کشور با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان، معاون فرماندار، بخشدار، دهیاران و جمعی از مسئولان در محور میدان […]

۱۲ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − دو =