سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲
۱۲:۱۳:۱۱
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران: مرگ همراه با شهادت انسان را جاودانه می‌کند

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مرگ همراه با شهادت انسان را جاودانه می‌کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرنگار مهر، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی شامگاه پنجشنبه در یادواره شهدای شهر سفیدشهر از توابع شهرستان آران و بیدگل با اشاره به هشت سال دفاع مقدس، اظهار داشت: ایران در جنگ هشت ساله در مقابل کشوری ایستادگی و مقاومت کرد که […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرنگار مهر، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی شامگاه پنجشنبه در یادواره شهدای شهر سفیدشهر از توابع شهرستان آران و بیدگل با اشاره به هشت سال دفاع مقدس، اظهار داشت: ایران در جنگ هشت ساله در مقابل کشوری ایستادگی و مقاومت کرد که از ۴۰ کشور مختلف دنیا به اشکال گوناگون حمایت می‌شد.

وی با اشاره به اینکه شهدا از بزرگترین سرمایه خود که جان آنها بود گذشتند، ابراز داشت: شهدا افراد قابل افتخار برای ما و الگوی واقعی و قابل اعتماد برای مردم و جوانان هستند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به سیره و زندگی الهی شهدا و جاودانگی یاد و نام آنان، تصریح کرد: مرگ همراه با شهادت انسان را جاودانه می‌کند.

وی با بیان اینکه در دنیای امروز بازار سلبریتی ها گرم است، گفت: برخی از رسانه‌ها و دیگر وسایل ارتباطات جمعی تلاش می‌کنند که سلبریتی‌ها را پیش چشم ما بزرگ کنند در صورتیکه برخی از این افراد نمی‌توانند نمونه واقعی و الگویی قابل اعتماد برای مردم و جوانان باشند.

قاضی زاده هاشمی با اشاره به اینکه برخی از این سلبریتی ها همراه با تبلیغات فراوان برجسته شده‌اند، گفت: ممکن است در برهه‌ای از زمان تحولات زیاد آنها برخی از افراد و نگاه‌ها را جذب خود کند که این موضوع موقتی است.

وی با بیان اینکه شهدا برای آسایش و امنیت مردم جان خود را از دست دادند، تاکید کرد: آنها قهرمانان همیشه جاوید ملت و مردم ایران هستند و همواره باید یاد و نام آنان را زنده نگه داشت.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه خداوند متعال به شهدا عزت و افتخار داده است، افزود: البته که شهیدان هم از ما مردم انتظاراتی دارند که از آن جمله به در راه خدا زندگی کردن و دوری از مادیان می‌توان اشاره کرد.

وی با اشاره به اینکه اکثر شهیدان در زمان زندگی خود افرادی گمنام بودند، اظهار داشت: اینکه بخواهیم رمز و راز شهادت را تعریف کنیم در حیطه توانایی‌های ما ممکن است نباشد و این شهدا هستند که این موضوع را باید تبیین کنند.

قاضی زاده هاشمی با اشاره به سخن رهبر معظم انقلاب که فرمودند فضیلت یاد شهدا کمتر از شهادت نیست، تاکید کرد: یاد شهدا شهیدپروری ایجاد می‌کند.

مطالب مشابه
با حضور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان مسائل و مشکلات روستاهای شهرستان بررسی شد.

به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار به همراه مدیرکل بنیاد مسکن استان اصفهان، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، بخشداران و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی به منظور بررسی مسائل و مشکلات روستاها بصورت میدانی از روستاهای شهرستان آران و بیدگل بازدید کردند. در این بازدید میدانی که […]

۱۲ آذر ۱۴۰۲
همزمان با سراسر کشور؛ عملیات اجرایی طرح کاشت یک میلیارد درخت در شهرستان آران و بیدگل آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ مراسم کاشت نهال با هدف آغاز عملیات اجرایی طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت صبح امروز شنبه ۱۱ آذرماه همزمان در سراسر کشور با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان، معاون فرماندار، بخشدار، دهیاران و جمعی از مسئولان در محور میدان […]

۱۲ آذر ۱۴۰۲
صبح روز پنج‌شنبه ۹مهرماه؛ دستورات لازم برای تکمیل و تأمین پزشک دو بیمارستان آران و بیدگل از سوی وزیر بهداشت صادر شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر بهرام عین‌اللهی در حاشیه بازدید از پروژه بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) با اشاره به پیشرفت فیزیکی حدود ۹۰ درصدی این پروژه، در تماس با مدیران معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، دستور تسریع در تکمیل این پروژه را صادر کرد. به گفته وزیر بهداشت […]

۱۰ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، ظهر امروز پنج‌شنبه ۹ آذرماه؛ دکتر بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با همراهی علی‌اکبر رضایی فرماندار، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان و جمعی از مسئولان به منظور مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان این شهرستان از دو بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) و […]

۹ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =